MONICA POP

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

sal

Mesaj de monicapop » 17 Iun 2005 11:32

Eu sincer dupa cum am mai zis .. sa pus asa si la noi problema .. scule de mii si mii de EURO nu ca sa le tinem in garaj .. asa ca .. oricum am mai zis si cu riscul sa ma repet .. nu mi place nici mie .. sa stau cind ploua si nici cind e frig .. ( ca fiecare prefer ,, caldura .. ) dar stind acasa nu se prinde nimica .. asa ca .. aer curat .. si relax cit se poate .. ce sa vrei mai mult de la viata .. cineva cu care sa poti impartasi .. bucuria unui peste .. Sincer nu e putin ,cind avem darul de a putea sta pe lac .. ( cind alti viseaza locurile unde stam noi . ) asa ca ,, la mai mult ....
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Site editor
Mesaje: 728
Membru din: 03 Mai 2004 17:03
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo » 20 Iul 2005 21:23

Ma poti apela de-acum pe nr. de mobil

Avatar utilizator
Chimaera
new member
Mesaje: 2
Membru din: 27 Iul 2005 12:28
Localitate: Bucuresti

Fir intins tuturor!

Mesaj de Chimaera » 30 Iul 2005 13:03

Salutare!

Eu de abia "m-am nascut" (aici, pe forum, bine-nteles! :wink: !).
Ma bucur ca si pescarii de pe la noi au inceput sa se organizeze, sa schimbe idei, sa abordeze si sa apere o anumita atitudine, fata de pescuit in general, fata de ape si fata de pesti si ma bucur ca si doamnele/domnisoarele gusta din placerile acestui sport.
Va salut pe toti.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"In general, toate generalizarile sunt gresite!"

Scrie răspuns