MONICA POP

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 13 Iun 2005 20:11

Salut Monica :-)
Baieti daca va spun ca sotia mea este maniaca dupa pescuit nu o sa va vina sa credeti :shock: oare din cauza ca este ing. piscicol :?: ,cand e vorba de mers la pescuit nu sta nici 2 sec. pe ganduri si HAI :!: :!:
Sa aveti fire intinse :-)

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 13 Iun 2005 21:15

tudorgabriel scrie:Salut Monica :-)
Baieti daca va spun ca sotia mea este maniaca dupa pescuit nu o sa va vina sa credeti :shock: oare din cauza ca este ing. piscicol :?: ,cand e vorba de mers la pescuit nu sta nici 2 sec. pe ganduri si HAI :!: :!:
Sa aveti fire intinse :-)
FERICITULE !
ai echipa, altii se chinuiesc sa o faca...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 13 Iun 2005 21:18

Vali Vesa scrie:

FERICITULE !
ai echipa, altii se chinuiesc sa o faca...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

ciao tudorgabriel

Mesaj de monicapop » 14 Iun 2005 10:06

cand e vorba de mers la pescuit nu sta nici 2 sec. pe ganduri si HAI
Sa aveti fire intinse
tudorgabriel
Deci incearca sa le explici alora care prefera sa lase sotiile acasa ce pierd :P
Ce e mai frumos decit sa fii in companie la o sesiune de pescuit cu sotia ta .. si daca se si pricepe e si mai si ..
Intre o cafea .. o partita de table .. si un gratar .. sa tot fie .. fiecare zii asa .-.
PS: parerea mea
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

vanghele
junior member
Mesaje: 86
Membru din: 26 Mai 2005 08:04

Mesaj de vanghele » 14 Iun 2005 10:48

monicapop scrie:Deci incearca sa le explici alora care prefera sa lase sotiile acasa ce pierd
Ce pierd?
monicapop scrie:Ce e mai frumos decit sa fii in companie la o sesiune de pescuit cu sotia ta ..
Sa fii cu sotia altuia. Parerea mea!

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Mesaj de monicapop » 14 Iun 2005 10:55

vanghele scrie:
monicapop scrie:Ce e mai frumos decit sa fii in companie la o sesiune de pescuit cu sotia ta ..
Sa fii cu sotia altuia. Parerea mea!
Aha ajajajjaa asta pina cind nu vine sotia o sotul sa va faca o vizita .. da asa e adrenalina e mai mare .. unu pt peste 2 pt vizite nedorite
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 14 Iun 2005 11:58

vanghele scrie:
monicapop scrie:Deci incearca sa le explici alora care prefera sa lase sotiile acasa ce pierd
Ce pierd?
monicapop scrie:Ce e mai frumos decit sa fii in companie la o sesiune de pescuit cu sotia ta ..
Sa fii cu sotia altuia. Parerea mea!
vanghele corect --->>ImagineImagine

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 14 Iun 2005 19:32

Ai dreptate Monica este super sa iesi cu familia in aer liber,mai ales la pescuit,dar nu te supara :roll: i-as cam da dreptate si lui Vanghele da' nu la pescuit mai Vanghele :lol: ci intr-un loc mai deosebit ptr. ca ....ne dorim experiente "interesante" :shock: nu :?:
Salut :-)

vanghele
junior member
Mesaje: 86
Membru din: 26 Mai 2005 08:04

Mesaj de vanghele » 14 Iun 2005 20:14

tudorgabriel scrie:ci intr-un loc mai deosebit ptr. ca ....ne dorim experiente "interesante" nu
Corect! Datorita pescuitului io pot lipsi de-acasa si trei zile... merg la fetitze, si cand ma intorc pot jura ca am fost la peshte.Culmea este ca nu mint.

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Mesaj de monicapop » 15 Iun 2005 10:38

vanghele scrie:
tudorgabriel scrie:ci intr-un loc mai deosebit ptr. ca ....ne dorim experiente "interesante" nu
Corect! Datorita pescuitului io pot lipsi de-acasa si trei zile... merg la fetitze, si cand ma intorc pot jura ca am fost la peshte.Culmea este ca nu mint.
Da asa e si ala e tot un pescuit de ce .. nu conteaza .. mai mai .. daca ar vedea "doamnele " voastre .. ce combinati
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Scrie răspuns