Moose_master

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
netproserv1
new member
Mesaje: 2
Membru din: 12 Iul 2008 14:06

Montreal

Mesaj de netproserv1 » 12 Iul 2008 14:12

Salut.

Banuiesc ca mergi inca la pescuit si m-ar interesa sa ne vedem adica sa iesim la un pescuit daca nu te deranjeaza. Adrian

Mari
new member
Mesaje: 2
Membru din: 30 Iun 2010 04:28
Localitate: Montreal

Re: Moose_master

Mesaj de Mari » 16 Sep 2010 01:09

Moose_master scrie:Deci,

Ma numesc Niki, locuiesc in Montreal , Canada si pescuiesc crap de multi multi ani. Am 36 de ani, sunt casatorit si am o fetita de 7 ani. Am doua hobby : pescuit si vanatoare. La capitolul pescuit nu pescuiesc DECAT crap. Desi sunt in patria rapitoruluinu ma intereseaza decat crapul....asta e.
Nu prea ma pricep la autoevaluari asa ca daca are cineva vreo intrebare sa nu se simta jenat si sa vorbeasca.

Niki
Mari

Mari
new member
Mesaje: 2
Membru din: 30 Iun 2010 04:28
Localitate: Montreal

prezentari

Mesaj de Mari » 19 Sep 2010 13:42

Va salut , ma numesc Mari , am 36 ani o fetita de 6 ani ,am sosit in Montreal de 4 luni . In Romania pescuiam numai la crap , pe Dunare (8 ani), doresc si eu sa aflu cat mai multe informatii locuri de pescuit la crap in jurul Montrealului. va multumesc si sa stiiti ca pot intretine o discutie pe teme de pescuit al crapului in ape curgatoare si nu numai.
Mari

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 19 Sep 2010 19:52

Bine-ai venit, sedere placuta!!! :bere:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Scrie răspuns