Andreea

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
andreea
junior member
Mesaje: 51
Membru din: 10 Feb 2005 23:31
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de andreea » 17 Sep 2005 11:06

bine...ramane cum am stabilit...cand o sa am drum prin brasov...am sa te anunt..oricum in fiecare an cand merg la mare ma opres o noapte in brasov :wink: 8) :lol: ...
fir intins daca mergi la peste in week-end..
Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
- Stiam, iubitule, ai uitat banii acasa

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

....

Mesaj de HackBv » 17 Sep 2005 21:01

Ms din pacare merg numai duminica ca astazi am avut de taiat motzul la o finutza :)) shi nu sa putut ocoli acest eveniment :))

Avatar utilizator
andreea
junior member
Mesaje: 51
Membru din: 10 Feb 2005 23:31
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de andreea » 19 Sep 2005 13:16

salutare la toti
a inceput o noua saptamana de munca :x :evil:
hack ai prins ceva duminica?eu nu m-am mai dus :evil:
asta e...
fire intinse...
Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
- Stiam, iubitule, ai uitat banii acasa

Avatar utilizator
andreea
junior member
Mesaje: 51
Membru din: 10 Feb 2005 23:31
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de andreea » 19 Sep 2005 13:17

salutare la toti
a inceput o noua saptamana de munca :x :evil:
hack ai prins ceva duminica?eu nu m-am mai dus :evil:
asta e...
fire intinse...
Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
- Stiam, iubitule, ai uitat banii acasa

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

.....

Mesaj de HackBv » 20 Sep 2005 09:17

Am Fost si a fost o zi foarte slaba am luat o bucata la vreo 3 Kg una la 1,2 Kg si o ciortanica de mai putzin de jumatate de kg in rest nu a miscat nimik am mai scapat un somn si cam asta a fost toata duminica de plictiseala am incercat sa prind si ceva caras dar nu a vrut sa puna nici el botul a scazut barometrul mult si cred ca asta nu ia placut.Vremea era in schimbare si de ieri a si inceput sa ploua torential in Bv :(( sper sa se indrepte vremea pana vineri sambata.

Avatar utilizator
andreea
junior member
Mesaje: 51
Membru din: 10 Feb 2005 23:31
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de andreea » 20 Sep 2005 10:41

las ca totusi e bine ca ai ajuns sa mergi..si la noi a fost o vreme tare nasoala..a plouat torential si inca tot ploua de duminica...am inteles ca numa pe miercuri se indreapta vremea:(
fir intins in continuare 8) :wink:
Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
- Stiam, iubitule, ai uitat banii acasa

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

....

Mesaj de HackBv » 20 Sep 2005 15:10

sper sa se indrepte ca tocmai am pregatit cu inca vreo 10 echipe din Bv terenul ca sa inchiriem aceasta mica balta pe care mergem sa facem un mic concurs de 3 zile de pescuit sa moara lumea de oftica :D

P.S. Sa Ai Si Tu Firul Intins Cat Mai Tare :P

Avatar utilizator
andreea
junior member
Mesaje: 51
Membru din: 10 Feb 2005 23:31
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de andreea » 20 Sep 2005 16:04

super!!!si taica-mio a organizat vreo 2 ani la rand concursuri..cupa prieteniei la crap pe ceva balta langa arad pana intr-un an cand respectivul a cui era balta a hranit pestii masiv inainte de concurs si nu au mai prins aproape nimik trei zile la rand...anul acesta iarasi a vrut sa organizeze dar nu au vrut cei de la asociatie sa inchirieze balta si sa lase sa se pescuiasca peste noapte,iar la o balta particulare care e populata bine nu incap decat vreo 20 de pescari maxim si doritori ar fi cel putin triplu...
multa bafta cu concursul si fir intins :wink: 8)
Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
- Stiam, iubitule, ai uitat banii acasa

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

....

Mesaj de HackBv » 20 Sep 2005 18:48

da pai shi balta pe care mergem noi este foarte mica dar cam 10 12 echipe incap cu cate 3-4 lansete shi cred ca e deajuns ori cum noi mergem pt distractzie ca ne cunoashtem foarte bine totzi cei care mergem :D

Scrie răspuns