pescuit fara limite

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

pescuit fara limite

Mesaj de remus_cta » 04 Feb 2008 22:51

se spune ca pescuitu nu are limite.aici ma incadrez si io, am 16 ani pescuiesc de vreo 8 ani iar in special la crap de vreo 3 ani,timp in care alaturi de tatal meu am pescuit pe majoritatea lacurilor din judetul constanta dar am ajuns la concluzia ca tot siutghiolul este cel mai bun lac din zona,iar anul trecut am facut o investitie intr-un echipament acceptabil de crap, dar cand te ia microbu te ia asa ca vara asta o sa imi iau un echipament mai performant , vreau sa va urez la toti fire intinse si cat mai multi crapi capturati :mrgreen:

Avatar utilizator
laurkro
senior member
Mesaje: 403
Membru din: 25 Aug 2007 23:04
Localitate: medias
Contact:

Mesaj de laurkro » 05 Feb 2008 01:11

Bine ai venit!

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Feb 2008 07:44

Bine ai venit printre noi!
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 05 Feb 2008 08:05

Bine ai venit intre noi ! :lol:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
udvarhely
senior member
Mesaje: 488
Membru din: 11 Feb 2005 12:37
Localitate: odorhei

Mesaj de udvarhely » 05 Feb 2008 19:40

bine ai venit,si nu uita cat mai multi crapii eliberati !!!!

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Feb 2008 23:58

Bine-ai venit! Ne ia taica-tu la un pescuit pe unde zice el ca se prinde?! ;-) Io vin cu Niva, si cu berea......Niva o las....daca se-ajunge ushor la locu' cu pricina ! :P
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 09 Feb 2008 00:44

maiden mergem, mergem dac ai chef de un pescuit adevarat mergem la un topraichioi ca e la babadag,mergem la tibrinu, la siuthgiol ahaha sunt la balti si pe aici da mai bine nar fi un pescuit pe la rosu pe acolo in delta? :D

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 11 Feb 2008 13:32

Ce pescuit adevarat la Topraichioi frate, ca nu se prinde mai nimic.... :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Re: pescuit fara limite

Mesaj de marius.tim » 11 Feb 2008 13:37

remus_cta scrie:se spune ca pescuitu nu are limite.aici ma incadrez si io, am 16 ani pescuiesc de vreo 8 ani iar in special la crap de vreo 3 ani,timp in care alaturi de tatal meu am pescuit pe majoritatea lacurilor din judetul constanta dar am ajuns la concluzia ca tot siutghiolul este cel mai bun lac din zona,iar anul trecut am facut o investitie intr-un echipament acceptabil de crap, dar cand te ia microbu te ia asa ca vara asta o sa imi iau un echipament mai performant , vreau sa va urez la toti fire intinse si cat mai multi crapi capturati :mrgreen:
Salut mai sint crapi in Siutghiol ?Era o zona buna in spate la un hotel parca erau niste gropi acolo?Eu de cind m-am mutat din Constanta nu mai sint la curent cu pescuitul acolo<Anul asta o sa merg la Mamaia si vreau sa fac o partida pe Siutghiol asa ca mi-ar fi de folos niste informatii adevarate.

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Re: pescuit fara limite

Mesaj de marius.tim » 11 Feb 2008 13:38

remus_cta scrie:se spune ca pescuitu nu are limite.aici ma incadrez si io, am 16 ani pescuiesc de vreo 8 ani iar in special la crap de vreo 3 ani,timp in care alaturi de tatal meu am pescuit pe majoritatea lacurilor din judetul constanta dar am ajuns la concluzia ca tot siutghiolul este cel mai bun lac din zona,iar anul trecut am facut o investitie intr-un echipament acceptabil de crap, dar cand te ia microbu te ia asa ca vara asta o sa imi iau un echipament mai performant , vreau sa va urez la toti fire intinse si cat mai multi crapi capturati :mrgreen:
Salut mai sint crapi in Siutghiol ?Era o zona buna in spate la un hotel parca erau niste gropi acolo?Eu de cind m-am mutat din Constanta nu mai sint la curent cu pescuitul acolo<Anul asta o sa merg la Mamaia si vreau sa fac o partida pe Siutghiol asa ca mi-ar fi de folos niste informatii adevarate.

Scrie răspuns