Bone

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Bone
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 15 Iul 2008 09:50
Localitate: Bucuresti

Bone

Mesaj de Bone » 27 Aug 2008 22:57

Salut, ma numesc Mihai-Gabriel am 21 de ani si de mic copil sunt innebunit dupa tot ceea ce inseamna apa ( parau, rau, lac , mare , orice ochi de apa care are broaste si pesti :) ). Cand eram mic plangeam cand ma ducea tata la Bragadiru la balaceala pentru ca nu mai plecam de langa pescari, o data i-a cumparat unui mosulica o undita in care a agatat un peste in ea pentru ca ma ofticam ca nu prindeam nimic .... ce ti-e si cu copii astia ... iti mananca urechile pana cresc :)
De pe la 12 ani pescuiesc la lanseta, asta datorita unui fin care m-a invatat sa arunc insa vreo 4 ani n-am pescuit deloc deoarece n-am avut cu cine, nimeni din familie nu este contaminat cu acest microb.
Acum sunt angajat la RDS, si am posibilitatea achizitionarii sculelor necesare pentru a practica acest sport - pescuitul la crap.

PS : daca aveti probleme cu erdeesu ma puteti contacta si daca pot va ajut cu cea mai mare placere. Fire intinse !

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 28 Aug 2008 06:30

Salut si bine ai venit printre noi ! :lol:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Mesaj de boosterman » 28 Aug 2008 16:38

Traiasca pila noastra la RDS :!: :mrgreen: :!: :mrgreen:
Fir intins :!: :!:
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

DANEZU
member
Mesaje: 224
Membru din: 14 Iun 2006 18:21
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de DANEZU » 28 Aug 2008 20:49

Bine ai venit Bone !!!
Fire intinse !!!(dar nu coaxial :mrgreen: )
DUMNEZEU ESTE PESCAR !!!
www.clubul-pescarilor.ro

Scrie răspuns