Desfasurare Cupa Cupelor Hobaia
Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel
- vladut mateianu
- veteran
- Mesaje: 503
- Membru din: 23 Ian 2008 13:50
- Contact:
Desfasurare Cupa Cupelor Hobaia
Situatia dupa 30 de ore :
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 137 kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 22 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 11 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 49 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 95 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 17 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 22 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 52 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 23 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 72 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 0
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 97 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 56 kg
B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 38 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 3 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 175 kg
B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 75 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 104 kg
B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 6 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 25 kg kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 2 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 55 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 35 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 76 kg
C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 201 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 35 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 78 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 62 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 4 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 20 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 89 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 20 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 11 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 203 kg
Asta in conditiile in care crapul este inca "la bataie" dupa cum afirma domnul Dan Pasat, propietarul lacului !
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 137 kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 22 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 11 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 49 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 95 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 17 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 22 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 52 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 23 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 72 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 0
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 97 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 56 kg
B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 38 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 3 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 175 kg
B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 75 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 104 kg
B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 6 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 25 kg kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 2 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 55 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 35 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 76 kg
C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 201 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 35 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 78 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 62 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 4 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 20 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 89 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 20 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 11 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 203 kg
Asta in conditiile in care crapul este inca "la bataie" dupa cum afirma domnul Dan Pasat, propietarul lacului !
- Senzor Planet - Nada si Momeli de Pescuit
- Crapmania.ro - Pescuit la Crap
- vladut mateianu
- veteran
- Mesaje: 503
- Membru din: 23 Ian 2008 13:50
- Contact:
Situatia dupa 68 de ore :
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 388kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 39 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 42 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 109 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 265 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 40 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 33 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 85 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 59 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 207 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 11 kg
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 350 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 193 kg
B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 138 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 16 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 308 kg
B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 216 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 216 kg
B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 13 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 84 kg kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 52 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 97 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 62 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 251 kg
C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 398 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 95 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 228 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 100 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 12 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 23 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 231 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 38 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 110 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 486 kg
De remarcat ca podiumurile celor 3 sectoare au prins pana acum circa 3 tone de peste !!!!!!!!!!
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 388kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 39 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 42 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 109 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 265 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 40 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 33 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 85 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 59 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 207 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 11 kg
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 350 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 193 kg
B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 138 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 16 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 308 kg
B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 216 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 216 kg
B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 13 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 84 kg kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 52 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 97 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 62 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 251 kg
C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 398 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 95 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 228 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 100 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 12 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 23 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 231 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 38 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 110 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 486 kg
De remarcat ca podiumurile celor 3 sectoare au prins pana acum circa 3 tone de peste !!!!!!!!!!
- Senzor Planet - Nada si Momeli de Pescuit
- Crapmania.ro - Pescuit la Crap
-
- senior member
- Mesaje: 368
- Membru din: 20 Dec 2007 23:49
- Localitate: Bucuresti
-
- junior member
- Mesaje: 42
- Membru din: 16 Noi 2007 15:46
CLASAMENT FINAL
xxx - loc I sector
xxx - loc II sector
xxx - loc III sector
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 550kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 56 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 79 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 118 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 351 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 75 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 49 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 110 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 149 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 292 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 35 kg
captura sector A - BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 10,1 kg
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 536 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 334 kg B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 162 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 37 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 405 kg B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 313 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 334 kg B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 13 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 123 kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 92 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 120 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 108 kg
captura sector B - GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA - 9,8 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 367 kg C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 474 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 126 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 323 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 116 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 22 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 30 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 278 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 74 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 142 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 664 kg
captura sector C - DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN - 11,1 kg
CAPTURA COMPETITIEI - VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU - 12,9 kg
MARELE PREMIU - C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 664 kg
PREMIUL FAIR PLAY "VIRGIL MATASARU" - DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI
PREMIUL PT. DEBUT "LIVIU GHEORGHIU" - DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII )
PREMIUL SPECIAL - MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU (pt. ca au propus sa imparta locul 3 pe sectorul B cu echipa CLAMPA & GAINA, chiar daca, dupa indelungi recalculari, totalizau mai mult cu 80 de grame decat acestia)
34 de echipe au prins 6.900 kg
xxx - loc I sector
xxx - loc II sector
xxx - loc III sector
Sector A
A1 – MANITIU RAZVAN si RADU DRAGUS ( PRO TEAM ) 550kg
A2 – POPA ROMEO si MIHAILA CATALIN ( FISHING TEAM ) 56 kg
A3 – CIPCIGAN CLAUDIU si CIPCIGAN MARIN ( TRANS CARP MIRROR ) 79 kg
A4 – CRISTIAN SILVIU si CRISTIAN OVIDIU ( KUW ) 118 kg
A5 – IULIAN PETRE si GEORGE ALEXANDRU ( CARP ZONE 2 ) 351 kg
A6 – C BUHAC si FLORENTIN IUGA ( CARP ZONE 1 ) 75 kg
A7 - DAN CONSTANTIN si VICTOR SERBU ( CRISTIM ) 49 kg
A8 – DAN GRIGORE si DAN ANDREI ( WQS ) 110 kg
A9 – MARCEL NICOLAE si DAN CATANA ( CARP FEVER ) 149 kg
A10 – BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 292 kg
A11 – ALEX ORIENT SI NELU PASCALAU ( ORIENT ) 35 kg
captura sector A - BOGDAN ADRIAN si BOGDAN NEDELCU 10,1 kg
Sector B
B1 – VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU ( CIPI TEAM ) 536 kg
B2 – CLAMPA GHEORGHE si VICTOR GAINA ( CASA ILFOVEANA 2 ) 334 kg B3 – CIPI SZABO si SILLAI ALEX ( KING BAITS ) 162 kg
B4 – DENIS UDRESCU si SAHIN 37 kg
B5 – NITU IOAN si VODA MIRCEA ( TRABBUCO ) 405 kg B6 – GEORGE SLAVE si CRISTI DRAGNE 313 kg
B7 – MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU ( APS OLTENIA 3 ) 334 kg B8 – DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI 13 kg
B9 – GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA 123 kg
B10 – DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII ) 92 kg
B11 – STEFAN BUCATARU si CONSTANTIN DIROESCU ( APS OLTENIA 1 ) 120 kg
B12 – IORGOS si IORDAN PETRE ( ACROPOLIS ) 108 kg
captura sector B - GICA GALITA si ADRIAN COJOCEA - 9,8 kg
Sector C
C1 – GABI NEAMTU si SORIN IONESCU ( CARP ZONE 3 ) 367 kg C2 – DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN 474 kg
C3 – BOSCU NINEL si IONUT RAMA ( CASA ILFOVEANA 1 ) 126 kg
C4 – ANDREI IONITA si VLAD MIHAI ( CARP NATION ) 323 kg
C5 – VALI MARTOIU si DOCHITA CIPRIAN ( ENERGY 1 ) 116 kg
C6 – CHILAFU MARIAN si BOGDAN BUZATU ( APS OLTENIA 2 ) 22 kg
C7 – COSMA GHEORGHE si S RADU 30 kg
C8 – DANIEL DUMITRESCU si BEBE MOISE 278 kg
C9 – MIHAI STANESCU si GABI TOMULESCU ( BARBOS CT ) 74 kg
C10 – TUTOMIR OVIDIU si DORIN TUTIU 142 kg
C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 664 kg
captura sector C - DAN MITRANESCU si MIREA FLORIN - 11,1 kg
CAPTURA COMPETITIEI - VIOREL DOLOC si CIPI LEPADATU - 12,9 kg
MARELE PREMIU - C11 – MIRCEA GHERAN si PREDUS MIHAI ( SENZOR ) 664 kg
PREMIUL FAIR PLAY "VIRGIL MATASARU" - DAN GIUGULEA si COSMIN SERESI
PREMIUL PT. DEBUT "LIVIU GHEORGHIU" - DUMITRACHE CORNEL si DUMITRU MARIN ( PARTICULARII )
PREMIUL SPECIAL - MANCIU DRAGOS si LIVIU MIHAESCU (pt. ca au propus sa imparta locul 3 pe sectorul B cu echipa CLAMPA & GAINA, chiar daca, dupa indelungi recalculari, totalizau mai mult cu 80 de grame decat acestia)
34 de echipe au prins 6.900 kg
APCR
:)
Felicitari tuturor dar in special lui Mircea, Mihai si lui Costel
Cata
Cata
-
- junior member
- Mesaje: 52
- Membru din: 25 Apr 2006 20:37
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: :)
[quote="cata bh"]Felicitari tuturor dar in special lui Mircea, Mihai si lui Costel
Cata[/quote]
Multumesc Cata sti tu cum sta treaba cu TENGO
ps; costel stanila in timpul concursului a uitat sa manance
Cata[/quote]
Multumesc Cata sti tu cum sta treaba cu TENGO
ps; costel stanila in timpul concursului a uitat sa manance
- George Iorga
- maniac
- Mesaje: 1393
- Membru din: 27 Mar 2003 16:03
- Localitate: Calarasi
- vladut mateianu
- veteran
- Mesaje: 503
- Membru din: 23 Ian 2008 13:50
- Contact:
- George Iorga
- maniac
- Mesaje: 1393
- Membru din: 27 Mar 2003 16:03
- Localitate: Calarasi