AMR 2 locuri (ai scapat o echipa)mosharu' scrie:se vor "bate" intr ei la Turneul " Crapul de aur" Greaca-Cercani..... 25 de echipe, adica peste 50 de pescari, exclusiv de crap / competitii!...timp de 3 luni...3 etape... cu o taxa modica de 400 lei per etapa, echipa de 2 sau 3 pescari! intr-un singur concurs, pt o miza mare pt vremurile noastre....: 9000 lei sau 90.000.000 lei vechi !!!
au platit si participa:
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Nini Covasna
4.CRAP-ONE team - mosharu & sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & partener
16.Johann Krauss & partener
17.Ionut C. & partener
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.Tejgheteanu George + parteneri
AMR 3 locuri !!!
Turneul "Crapul de aur" Greaca-Cercani
Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
ACHITAT AVANS
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Nini Covasna
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & partener
16.Johann Krauss & partener
17.Ionut C. & partener
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Nini Covasna
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & partener
16.Johann Krauss & partener
17.Ionut C. & partener
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
ACHITAT AVANS
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Florea Marius - Voicu Mihai
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & partener
16.Johann Krauss & partener
17.Ionut C. & partener
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
25.Panciu Gabi - Valoc Florin
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Florea Marius - Voicu Mihai
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & partener
16.Johann Krauss & partener
17.Ionut C. & partener
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
25.Panciu Gabi - Valoc Florin
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
ACHITAT AVANS
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Florea Marius - Voicu Mihai
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & Johann Krauss
16.Bogdan Alexandru - Zaharia Felix
17.Stan Marian - Luca Daniel
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
25.Panciu Gabi - Valoc Florin
1.D.I.S.I.S. Art. Construct
2.CS CARP ZONE - 1 TEAM
3.Florea Marius - Voicu Mihai
4.CRAP-ONE team - mosharu / sarpe
5.Dinica Marius- Mamaliga Catalin- Barcaru Radu
6.Dobre Cristian + partener
7.Martin-Marin-Piticu
8.Ionut Silvestru
9.Stefanescu Alexandru (Radio Romania)
10.CS CARP ZONE - 2
11.Gheorghe Marian-Dan Marian-Canciu Bogdan(piticu,alifie si jegu)
12.Bogdan - Cristi
13.Nelu - parteneri NEGRO 2000
14.Dan pizza Bellini
15.Mihai Radoi & Johann Krauss
16.Bogdan Alexandru - Zaharia Felix
17.Stan Marian - Luca Daniel
18.Dan Tuca - Nita Ionut - Soare Marius
19.Butnaru Ctin + parteneri
20. Kitanu & Biga e-pescar team
21.CARP TEAM Brasov
22.TRANSLOG EXPERT TEAM
23.Tesgheteanu George + parteneri
24.Tanase Mihaita-Cazacu Marian-Mihalache Stefan
25.Panciu Gabi - Valoc Florin
- george_gre
- member
- Mesaje: 148
- Membru din: 06 Iun 2007 10:20
- Contact:
Trimis: Wed Mar 24, 2010 8:44 pm Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
george_gre a scris:
Pentru prima mansa 26-28.03
Adunarea pe balta la ora 9.00--10.oo
Tragerea la sorti(in ordinea achitarii) ora 10.30
STARTUL TURNEULUI "CRAPUL DE AUR" ora 12
Arbitrii: Eu cu baietii mei si nelipsitul nea POPICA
ADUNAREA PE BALTA 8.00-9.00
Pe toata durata concursului se asigura mancare contra cost.
-Pulpe de pui
-Sferturi de pui
-Ficatei de pui
-Ceafa porc
-Cartofi prajiti
-Cartofi natur
-Mujdei usturoi
-Muraturi
Daca aveti alte preferinte maine fac aprovizionarea!
--------------------------------------------------------------------------------
george_gre a scris:
Pentru prima mansa 26-28.03
Adunarea pe balta la ora 9.00--10.oo
Tragerea la sorti(in ordinea achitarii) ora 10.30
STARTUL TURNEULUI "CRAPUL DE AUR" ora 12
Arbitrii: Eu cu baietii mei si nelipsitul nea POPICA
ADUNAREA PE BALTA 8.00-9.00
Pe toata durata concursului se asigura mancare contra cost.
-Pulpe de pui
-Sferturi de pui
-Ficatei de pui
-Ceafa porc
-Cartofi prajiti
-Cartofi natur
-Mujdei usturoi
-Muraturi
Daca aveti alte preferinte maine fac aprovizionarea!
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti