CUPA DEBUTANTULUI editia a II-a

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorinacio_1
member
Mesaje: 188
Membru din: 01 Noi 2008 12:46

CUPA DEBUTANTULUI editia a II-a

Mesaj de sorinacio_1 » 01 Feb 2010 22:09

Dupa cum spune si denumirea competitiei, concurs aflat la cea de-a doua editie, aceeasi locatie respectiv lacul PERIS, cu sprijinul si acordul d-l ing. Albastroiu, se adreseaza NUMAI acelora care nu au mai participat la vreun concurs ....
Conditiile (regulament, sanctiuni, obligatii si indatoriri), data exacta de desfasurare, taxa de participare vor fi afisate in cel mai scurt timp.
In sprijinul unei transparente totale din partea organizatorilor, venim cu precizarea ca cei care se vor inscrie si-si vor anunta participarea, vor cunoaste destiantia si justificarea sumelor de bani si ca tot e vorba de un concurs ce se vrea a fii inceputul unor colaborari va rugam sa veniti cu propuneri si idei privitoare la valoarea premiilor, premii, cupe medalii, taxa de participare, toate acestea fiind de natura a crea o armonie in ce se vrea a se desfasura....
In acelasi spirit pritenes ... asa cum a fost si prima editie, taxa de participare va fi una foarte mica..... VA ASTEPTAM.... acest anunt poate fi vizionat si pe alte sit-uri... INSANE CARP TEAM
I'm a WINNER...!!!!!!!!!!:D:... :bere:....:bere:s'am sa beu si chefuiesc.....

Avatar utilizator
DAN93
member
Mesaje: 157
Membru din: 07 Oct 2008 11:47
Localitate: Bucuresti-Titan

Mesaj de DAN93 » 02 Mar 2010 15:01

Sa intelegem de aici ca :revansa la prima editie,nu se mai organizeaza si ca cine aparticipat la prima editie nu mai este debutant,deci nu poate participa?

Avatar utilizator
Sionut
senior member
Mesaje: 450
Membru din: 23 Apr 2003 12:58
Localitate: Popesti-Leordeni

Mesaj de Sionut » 02 Mar 2010 18:22

EROARE :D :oops: :mrgreen:
Ultima oară modificat 02 Mar 2010 21:06 de către Sionut, modificat 1 dată în total.
Asociatia Pescar Sportiv -APS
http://www.pescar-sportiv.ro/

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 02 Mar 2010 18:26

Sionut scrie:1. CrapOne Team
2. Marian Constantin
3. NEAGOE SILVIU- LUTA RAZVAN- RUNNER
goguleeeeeeeee...ce dracu caut eu la peris???? :shock: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Sionut
senior member
Mesaje: 450
Membru din: 23 Apr 2003 12:58
Localitate: Popesti-Leordeni

Mesaj de Sionut » 02 Mar 2010 21:09

mosharu' scrie:
Sionut scrie:1. CrapOne Team
2. Marian Constantin
3. NEAGOE SILVIU- LUTA RAZVAN- RUNNER
goguleeeeeeeee...ce dracu caut eu la peris???? :shock: :lol: :lol:
Scuze Moshare'
nu stiu cum dreaq a ajuns aici. Eu am vrut sa postez la topicul cu concursul APS :oops:
Asociatia Pescar Sportiv -APS
http://www.pescar-sportiv.ro/

Avatar utilizator
Bogdan_Colceriu
junior member
Mesaje: 99
Membru din: 17 Apr 2008 15:24

Mesaj de Bogdan_Colceriu » 22 Apr 2010 20:13

salu baieti! dupa o lunga absenta revin pe acest forum la fel de emotionat si de incantat ca si pana acum! va salut cu foarte mult respect si sa speram ca anul acesta criza asta nenorocita ne va oferi macar cate o portita de iesire pentru a ne putea desfasura in conditii bune pasiunea comuna ce ne a unit in acest sport! referitor la Cupa Debutantului, din cate am vazut sunt doritori din randul dvs., iar daca se va adeveri ca vor fi sufiente echipe pentru organizarea acestei competitii, vom demara de indata aranjamentele necesare organizarii in conditii foarte bune a Cupei Debutantului editia a II-a, cat si elaborarea cat mai rapida si eficienta a unui regulament de desfasurare! Salutari echipei Insane Carp Team Romania!
CLUB INSANE CARP TEAM ROMANIA
DYNAMITE BROTHERS CARP TEAM

Avatar utilizator
zenhor
senior member
Mesaje: 322
Membru din: 01 Iun 2008 13:51
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zenhor » 22 Apr 2010 21:38

Salutare Bogdan!

Bine ai revenit pe forum, sper sa se concretizeze acest proiect pentru ca intr-adevar a insemnat mult pentru toti cei care au fost implicati. E pacat sa se piarda o astfel de traditie, cu toate ca multe lucruri s-au schimbat intre timp.

Cu criza ai dreptate, se cam simte la toate nivelurile dar cred ca depinde de noi si de actiunile noastre sa o facem sa treaca cat mai repede.
Deja vad ca astia din Uniune ne dau mura in gura: pe ce domenii sa ne axam(agricultura, piscicultura, turism, statiuni balneare, infrastructura), ne dau si bani(unii chiar nerambursabili) dar nu se intampla nimic. E greu sa punem mana sa facem ceva.
E de preferat sa vina altul sa ne faca pe banii lui si sa luam noi tot profitul. Eventual si rapid.
La capitolul mentalitate suntem in urma rau.

Ce ziceti de actiunea de ecologizare din Slovenia unde a participat voluntar 10% din populatia tarii? Inca mai bagam scuza ca "suntem balcanici" dar uite ca nici "balcanici" nu mai suntem.

Ma dezamageste profund situatia din tara si tocmai de-aia sper ca acest proiect sa reinvie. Ar fi o raza de soare bine-venita in acest domeniu relaxant care a devenit momentan ori o sursa de "sa am ce pune pe gratar" ori un "sport de lux". Din pacate clasa de mijloc, nu prea exista(nu e o noutate).
<*))))))><{

Avatar utilizator
DAN93
member
Mesaje: 157
Membru din: 07 Oct 2008 11:47
Localitate: Bucuresti-Titan

Mesaj de DAN93 » 14 Mai 2010 11:05

Hai pune-ti lucrurile la punct si da-ti anuntul cu data!Poate schimba-ti balta ca la Peris cica e o criza de peste....Renumita balta de concurs a ramas o amintire,zic cei care au fost anul asta acolo.Pesti mici si putini,nu stiu de ce a vindut Albastroiu atita peste??Auu criza economica!!!!Sa auzim de bine!

Scrie răspuns