Cupa Overten Editia II -Sulimanu 18-20 Octombrie 2013

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Mary2005 » 07 Oct 2013 18:17

Participanti

Achitat avans

1.Glory of Carp - Duduman Florin si Stancu Nicusor - achitat integral
2.Magic Bait - Marius Alexe + Toni Comsa + Cristian Mitu
3.Tnt Baits- Florian Serban + Brebeanu Florin
4.Energy BV - Rascanu Radu - Mustatea Lucian - Bragau Laurentiu
5.Borcan Catalin , Vioril +partener
6.Overten 1 - Marian Constantin + Adrian Culea
7. Valy Gheorghe + Pop Florin
8.Fair Play - Ciprian Grigore-Otto-Tomita Vasilescu
9.Maty + Maty JR
10.Mihai Vartolomato +Mircea Popescu + partener - achitat avans OP
11.Senzor 1 - Neacsu Dorin -Vasile Cornel
12.Laurentiu Crangasu + Adrian Dobre- achitat avans OP
13.Razvan Gheorghe + BAX + partener
14.Adrian Archimov - Luca Bogdan- achitat avans OP
.........................................................

15.Carp Zone - Madalin Dirla-Mari Piticu-Urdarea Ionut ( daca nu se tine concursul de la Corbu )
16.Marian Nedelcu + Branzea Ovidiu + Vitus Levente BV
17.Florin Maciuca + partener BV
18.Celmare Robert +parteneri
19.MG SPECIAL-CARP - Cristian Badislav+Daniel Badislav+Darvarianu Florin
20.Mihaiu Adrian + partener
21.Radu Barabas-Albu Fredy

1 loc liber

numai achitarea avansului garanteaza participarea la concurs
pentru achitarea avansului tel 0730510005
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 11 Oct 2013 07:44

Participanti

Achitat avans

1.Glory of Carp - Duduman Florin si Stancu Nicusor - achitat integral
2.Magic Bait - Marius Alexe + Toni Comsa + Cristian Mitu
3.Tnt Baits- Florian Serban + Brebeanu Florin
4.Energy BV - Rascanu Radu - Mustatea Lucian - Bragau Laurentiu
5.Borcan Catalin , Vioril +partener
6.Overten 1 - Marian Constantin + Adrian Culea
7. Valy Gheorghe + Pop Florin
8.Fair Play - Ciprian Grigore-Otto-Tomita Vasilescu
9.Maty + Maty JR
10.Mihai Vartolomato +Mircea Popescu + partener - achitat avans OP
11.Senzor 1 - Neacsu Dorin -Vasile Cornel
12.Laurentiu Crangasu + Adrian Dobre- achitat avans OP
13.Razvan Gheorghe + BAX + partener
14.Adrian Artimov - Luca Bogdan- achitat avans OP
15.Mihaiu Adrian + partener
16.Denis Paffoni, Cristi Ciobeica Dorian ,Grigoroiu
17.Sotir+ parteneri
18.Carp Zone - Madalin Dirla-Mari Piticu+paryener
19.APS - George Tomescu - Dan Petrescu - Ionut Silvestru
...............................................

20.Marian Nedelcu + Branzea Ovidiu + Vitus Levente BV
21.Radu Barabas-Albu Fredy


1 loc liber


pentru o buna pregatire a concursului , rog sa achitati avansul
numai achitarea avansului garanteaza participarea la concurs
pentru achitarea avansului tel 0730510005
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 15 Oct 2013 07:52

Program Cupa Overten Editia II-a -Sulimanu 18-20 Octombrie 2013


Vineri - 18 Octombrie 2013

ora 08:00 - Prezenta la administratia baltii Sulimanu ( deschiderea portii de la benzinarie )

ora 09:00 - Tragerea la sorti

ora 10:00 - Intrarea pe standuri

ora 12:00 - Incepere a concursului.

Duminica - 20 Octombrie 2013

ora 12:00 -Terminarea concursului.

ora 13:30 - Prezenta la administratie + masa festiva

ora 14:00 - Festivitatea de premiere
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 17 Oct 2013 10:37

Clasament final

Imagine
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41


Anterior

Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron