Cupa X-treme Baits ed.I-a 11-13 Aprilie 2014 Greaca Cercani

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Mary2005 » 20 Ian 2014 21:20

Echipe inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:Marian Nedelcu + parteneri achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans

7.Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu(Aviators Fishing Club)
8.Carp Maniacs Team
9.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
10.Fair Play Fishing - Toni Comsa + Parteneri
11.Cojocaru Radu , Raus Adrian , Marius Sarbu
12.Popescu Mircea + parteneri
13.FAE + parteneri
14.Mishu Alecu + partenerii
15.CC Fishing Team 1
16.CC Fishing Team 2
17.CC Fishing Team 3
18.CC Fishing Team 4
19.CC Fishing Team 5

Numai avansul garanteaza inscrierea in lista finala de participanti
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 22 Ian 2014 22:07

Echipe inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:Marian Nedelcu + parteneri achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans

7.Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu(Aviators Fishing Club)
8.Carp Maniacs Team
9.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
10.Fair Play Fishing - Toni Comsa + Parteneri
11.Cojocaru Radu , Raus Adrian , Marius Sarbu
12.Popescu Mircea + parteneri
13.FAE + parteneri
14.Mishu Alecu + partenerii
15.CC Fishing Team 1
16.CC Fishing Team 2
17.CC Fishing Team 3
18.CC Fishing Team 4
19.CC Fishing Team 5
20. Stefan Munteanu + parteneri
21.Govo + Viorel Crivat
22.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu
23.Ionut Cosmescu +parteneri.
24.sebastian si catalin + partener

Numai avansul garanteaza inscrierea in lista finala de participanti
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 28 Ian 2014 13:56

Echipe inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:Marian Nedelcu + parteneri achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans
7.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener achitat avans
8.Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu(Aviators Fishing Club)achitat avans
9.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai achitat avans
10.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin achitat avans
11.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea achitat avans
12.Govo + Viorel Crivat achitat avans
33.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu achitat avans
14.Ionut Cosmescu +parteneri. achitat avans
15.sebastian si catalin + partener achitat avans
16.Mirea Catalin - Radu D. achitat avans
17.Fair Play Fishing - Toni Comsa + Parteneri achitat avans

Echipe in lista de intentie


18.Cojocaru Radu , Raus Adrian , Marius Sarbu
19.Popescu Mircea + parteneri
20.FAE + parteneri
21.Mishu Alecu + partenerii
22.CC Fishing Team 1
23.CC Fishing Team 2
24.CC Fishing Team 3
25.CC Fishing Team 4
26.CC Fishing Team 5



Locuri libere 3
Numai avansul garanteaza inscrierea in lista finala de participanti
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 05 Feb 2014 20:20

Echipe inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans
7.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener achitat avans
8.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescuachitat avans
9.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai achitat avans
10.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin achitat avans
11.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea achitat avans
12.Govo + Viorel Crivat achitat avans
33.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu achitat avans
14.Ionut Cosmescu +parteneri. achitat avans
15.sebastian si catalin + partener achitat avans
16.Mirea Catalin - Radu D. achitat avans
17.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalinachitat avans
18. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT achitat avans
19.Mircea Batschi + parteneri ( rezervat )

Echipe in lista de intentie


19.Cojocaru Radu , Raus Adrian , Marius Sarbu
20.Popescu Mircea + parteneri
21.FAE + parteneri
22.Mishu Alecu + partenerii
23.CC Fishing Team 1
24.CC Fishing Team 2
25.CC Fishing Team 3
26.CC Fishing Team 4
27.CC Fishing Team 5



Locuri libere 1
Numai avansul garanteaza inscrierea in lista finala de participanti
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 06 Feb 2014 14:12

Echipe inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans
7.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener achitat avans
8.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescuachitat avans
9.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai achitat avans
10.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin achitat avans
11.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea achitat avans
12.Govo + Viorel Crivat achitat avans
33.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu achitat avans
14.Ionut Cosmescu +parteneri. achitat avans
15.sebastian si catalin + partener achitat avans
16.Mirea Catalin - Radu D. achitat avans
17.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalinachitat avans
18. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT achitat avans
19.Mircea Batschi + parteneri achitat avans
20.Liber




Locuri libere 1
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 10 Feb 2014 13:43

Lista echipelor inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri - achitat avans
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat avans
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri achitat avans
5.Overten 2:MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN achitat avans
6.Maty + Dani M achitat avans
7.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener achitat avans
8.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescuachitat avans
9.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai achitat avans
10.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin achitat avans
11.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea achitat avans
12.Govo + Viorel Crivat achitat avans
33.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu achitat avans
14.Ionut Cosmescu +parteneri. achitat avans
15.sebastian si catalin + partener achitat avans
16.Mirea Catalin - Radu D. achitat avans
17.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalinachitat avans
18. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT achitat avans
19.Mircea Batschi + parteneri achitat avans
20.Mihai Mahera + Parteneri ( rezervat pana Luni )



Data limita pentru achitare integrala a taxei este 01.04.2014

Se poate achita si restul taxei in contul
RO86BPOS74203483191RON01
Banca Banc Post - suc Mihai Bravu
Titular Marian Constantin
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 10 Feb 2014 23:05

Lista echipelor inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.TNT Baits :Serban Florian + parteneri
3.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri
4.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri
5.Overten 2:MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN
6.Maty + Dani M
7.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener
8.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu
9.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai
10.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
11.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
12.Govo + Viorel Crivat
33.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu
14.Ionut Cosmescu + parteneri
15.sebastian si catalin + partener
16.Mirea Catalin - Radu D.
17.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalin
18. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT
19.Mircea Batschi + parteneri
20.Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu


Data limita pentru achitare integrala a taxei este 01.04.2014

Se poate achita si restul taxei in contul
RO86BPOS74203483191RON01
Banca Banc Post - suc Mihai Bravu
Titular Marian Constantin


Lista de asteptare ( in cazul neparticiparii unor echipe din lista )

1.Cristian Ocnaru + parteneri
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 25 Feb 2014 17:07

Lista echipelor inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.Mircea Batschi + parteneri achitat integral


3.TNT Baits :Serban Florian + parteneri
4.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri
5.Overten 1 :Gabriel Petre + parteneri
6.Overten 2:MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN
7.Maty + Dani M
8.Carp Zone -Stefan Munteanu + Neguleasa Ionut + partener
9.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu
10.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai
11.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
12.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
13.Govo + Viorel Crivat
14.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu
15.Ionut Cosmescu + parteneri
16.sebastian si catalin + partener
17.Mirea Catalin - Radu D.
18.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalin
19. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT
20.Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu


Data limita pentru achitare integrala a taxei este 01.04.2014

Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii integrale a taxei

Se poate achita si restul taxei in contul
RO86BPOS74203483191RON01
Banca Banc Post - suc Mihai Bravu
Titular Marian Constantin


Lista de asteptare ( in cazul neparticiparii unor echipe din lista )

1.Cristian Ocnaru + parteneri
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 28 Feb 2014 15:48

Lista echipelor inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.Mircea Batschi + parteneri achitat integral
3.Carp Zone -Stefan Munteanu + Ionut Neguleasa + Dorin Maiereanu achitat integral
4.TNT Baits :Serban Florian + parteneri achitat integral
5.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat integral


6.Cristian Ocnaru + Liviu Bercea + parteneri
7.Overten :MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN
8.Maty + Dani M
9.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu
10.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai
11.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
12.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
13.Govo + Viorel Crivat
14.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu
15.Ionut Cosmescu + parteneri
16.sebastian si catalin + partener
17.Mirea Catalin - Radu D.
18.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalin
19. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT
20.Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu


Data limita pentru achitare integrala a taxei este 01.04.2014

Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii integrale a taxei

Se poate achita si restul taxei in contul
RO86BPOS74203483191RON01
Banca Banc Post - suc Mihai Bravu
Titular Marian Constantin
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesajde Mary2005 » 03 Mar 2014 16:49

Lista echipelor inscrise in concurs

1.Doctor Fishing: Braileanu Florin + Cramer Ciprian + Ionescu Marian achitat integral
2.Mircea Batschi + parteneri achitat integral
3.Carp Zone -Stefan Munteanu + Ionut Neguleasa + Dorin Maiereanu achitat integral
4.TNT Baits :Serban Florian + parteneri achitat integral
5.TNT Baits 2: Dumitru Marius + parteneri achitat integral
6.Fair Play Fishing -Toni Comsa - Razvan Gheorghe-Bucuroiu Catalin achitat integral

7.Cristian Ocnaru + Liviu Bercea + parteneri
8.Overten :MARIAN NEDELCU - PAUL POSTOLACHI - ONICA ADRIAN
9.Maty + Dani M
10.Aviators Fishing Club:Dan Marinita-Traian Lepadatu-Adrian Daminescu
11.Carp Maniacs Team - Dragoi Adrian + Chivu Alex + Turiac Mihai
12.Vasile Marcel + Misu Mircea + Petcu Valentin
13.Green Lake :Vali Bosman - Alin Jantea
14.Govo + Viorel Crivat
15.Cristian Stanoi-Alex Dumitroiu
16.Ionut Cosmescu + parteneri
17.sebastian si catalin + partener
18.Mirea Catalin - Radu D.
19. Racu Cornel + Culea Iulian + Balan Adrian CT
20.Mahera Mihai +Ivan Aldo+Neagu Claudiu


Data limita pentru achitare integrala a taxei este 01.04.2014

Tragerea la sorti se va face in ordinea achitarii integrale a taxei

Se poate achita si restul taxei in contul
RO86BPOS74203483191RON01
Banca Banc Post - suc Mihai Bravu
Titular Marian Constantin
Mary2005
senior member
 
Mesaje: 348
Membru din: 13 Mar 2006 23:41


AnteriorUrmătorul

Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori