Cupa SipCarp editia a IV-a

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde RazvanV » 05 Mar 2014 14:49

20: Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Mesajde RazvanV » 11 Mar 2014 15:02

Lista actualizata:

1. Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu
2. Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru
3. Free Carp Deva 2: Nicu Nicolae, Avram Cristian
4. Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian
5. Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil
6. C.S.Crap Arad: Ciprian Buzneanu, Banciu Andrei
7. Dumitru Catalin, Dumitru Gheorghe
8. Marcu Ion
9. Ioan Lucian Larion
10. P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno
11. FIR INTINS . SIBIU
12. ADI CRISTIAN + SORIN ROTARU
13. Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil
14. Firecarp Team: Motruna Gabriel, Anghel Cristian
15. Vitus Levente (+ coechipierii)
16.RASCANU RADU+MUSTATEA LUCIAN
17. Irimescu Tiberiu + parteneri
18. DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian
19. Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
20. Babita Stefan, Adrian Paunescu, Alexandru Stan
21. Daian Daniel, Novac Alexandru
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Mesajde RazvanV » 21 Mar 2014 12:17

O scurta precizare din partea organizatorului:
Achitarea avansului reprezinta locul asigurat iar achitarea integrala a taxei de participare reprezinta ordinea de extragere la concurs.

Banii se depun in contul:
SIPOS ATTILA
RO69INGB0000999900833190
INGB N.V. Amsterdam suc. Bucuresti
INGBROBU


O zi buna
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Mesajde RazvanV » 03 Apr 2014 09:35

1. Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu
2. Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru
3. Free Carp Deva 2: Nicu Nicolae, Avram Cristian
4. Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian
5. Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil
6. C.S.Crap Arad: Ciprian Buzneanu, Banciu Andrei
7. Dumitru Catalin, Dumitru Gheorghe
8. Marcu Ion
9. Ioan Lucian Larion
10. P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno
11. FIR INTINS . SIBIU
12. ADI CRISTIAN + SORIN ROTARU
13. Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil
14. Firecarp Team: Motruna Gabriel, Anghel Cristian
15. Vitus Levente (+ coechipierii)
16.RASCANU RADU+MUSTATEA LUCIAN
17. Irimescu Tiberiu + parteneri
18. DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian
19. Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
20. Babita Stefan, Adrian Paunescu, Alexandru Stan
21. Daian Daniel, Novac Alexandru
22. Boicu Ionut, Danut Constantin

Achitat integral:
Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu

Achitat avans:
Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru
DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian
Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian
Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil
Vitus Levente (+ coechipierii)
P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno
Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Mesajde RazvanV » 14 Apr 2014 09:37

1. Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu
2. Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru
3. Free Carp Deva 2: Nicu Nicolae, Avram Cristian
4. Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian
5. Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil
6. C.S.Crap Arad: Ciprian Buzneanu, Banciu Andrei
7. Dumitru Catalin, Dumitru Gheorghe
8. Marcu Ion
9. Ioan Lucian Larion
10. P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno
11. FIR INTINS . SIBIU
12. ADI CRISTIAN + SORIN ROTARU
13. Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil
14. Firecarp Team: Motruna Gabriel, Anghel Cristian
15. Vitus Levente (+ coechipierii)
16.RASCANU RADU+MUSTATEA LUCIAN
17. Irimescu Tiberiu + parteneri
18. DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian
19. Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
20. Babita Stefan, Adrian Paunescu, Alexandru Stan
21. Daian Daniel, Novac Alexandru
22. Boicu Ionut, Danut Constantin
23. Plescan Trandafir Rica ,Smazenka Csaba si Bratfalean Eugen

Achitat integral:
Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu
Vitus Levente (+ coechipierii)
Plescan Trandafir Rica ,Smazenka Csaba si Bratfalean Eugen

Achitat avans:
Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru
DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian
Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian
Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil
Vitus Levente (+ coechipierii)
P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno
Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae
Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil
Boicu Ionut, Danut Constantin
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Mesajde RazvanV » 16 Apr 2014 10:00

1. Dac Team: Giurca Dan Stefan, Jurjuman Paul Vlad, Suteu Ovidiu - Achitat integral
2. Freecarp Deva 1: Negrila Dorin, Valea Marius, Angel Alexandru - Achitat avans
3. Free Carp Deva 2: Nicu Nicolae, Avram Cristian
4. Pintea Ioan Alin, Campeanu Lucian, Rucoi Adrian - Achitat avans
5. Gliga Costel, Orban Alexandru, Sardi Emil - Achitat avans
6. C.S.Crap Arad: Ciprian Buzneanu, Banciu Andrei
7. Dumitru Catalin, Dumitru Gheorghe
8. Marcu Ion
9. Ioan Lucian Larion
10. P.B.P. Carp Team: Pap-Pakuts Andras, Pap-Pakuts Gyorgy, Benedek Jeno - Achitat avans
11. FIR INTINS . SIBIU
12. ADI CRISTIAN + SORIN ROTARU
13. Rety Stefan, Chirciu Ionel, Coman Virgil - Achitat avans
14. Plescan Trandafir Rica ,Smazenka Csaba si Bratfalean Eugen - Achitat integral
15. Vitus Levente (+ coechipierii) - Achitat integral
16. RASCANU RADU+MUSTATEA LUCIAN
17. Irimescu Tiberiu + parteneri
18. DOC FISHING TEAM: Radu Simion, Ivan Costel, Solomon Aurelian - Achitat avans
19. Korona Carp Team: Bartis Jozsef, Bot Tibor, Morar Nicolae - Achitat avans
20. Babita Stefan, Adrian Paunescu, Alexandru Stan
21. Daian Daniel, Novac Alexandru
22. Boicu Ionut, Danut Constantin - Achitat avans
23. Rogozea Laurentiu,Mihaiu Adrian
24. ENERGY CARP: Vali Martoiu,Catalin Ureche,Felix Roman

Rugam concurentii care s-au inscris la concursul Sipcarp, sa plateasca avansul pentru participare cat mai curand posibil.
O zi buna.
Avatar utilizator
RazvanV
veteran
 
Mesaje: 523
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov


Anterior

Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator