Esti pescar? 5 - saptamana 26.09.2005 - 3 octombrie 2005

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 06 Oct 2005 10:13

why not ? cu cea mai mare placere.
numai vremea sa tina cu noi, ca pe ploaie nu mai merg nici de-al dracu...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 06 Oct 2005 11:00

Eu teoretic mi-am pregatit consoarta psihologic (de fapt e disperata ca am umplut unul din frigidere cu "imputziciuni" :lol: :lol: ) si am verde pentru saptamana viitoare.

Vali, de abuzat ma aranjasem cu Andrei Tianu, nu ca m-ar fi deranjat doua "abuzuri" :lol: dar chiar m-am gandit ca ar fi mai mishto sa facem o trupa mai mare, mai ai cu cine schimba noaptea o vorba sau sherui o cafea "intarita" :lol:

Apropo de ploaie, Duminica trecuta am stat vreo trei ore pe camp, dupa concurs, in ploaia aia, ca nu mai venea draivarul. Va jur ca n-am vazut in viata mea asa ceva, si tuna, frate, de-mi zanganeau plamanii ca geamurile sparte. In general nu-mi e frica de fulgere dar de data asta mi-era "jena" sa stau sub umbrela sau sa umblu cu bricheta in mana.
EFM
Carping Club

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 06 Oct 2005 11:11

OK, studiem vremea de luni si stabilim.
darvari sau tancabesti ? ca acum poti sa prinzi crapi adevarati si pe pontonul din fata restaurantului. au "migrat" cu viitura...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 06 Oct 2005 11:21

Pai de vreme ce baietii au bonuri pe Darvari, hai cu ei, daca-mi raman bile eu ma gandeam sa fac si-un Tancabesti.

PS am vazut ce-a filmat Vladut cu Maimutzoiul Mik la Tancabesti, auzi sa calce crapii pe drum cu mashina :-( Oricum banuiesc ca Vlad s-a apucat deja sa-i care inapoi.
EFM
Carping Club

Andrei Tianu
member
Mesaje: 223
Membru din: 16 Mar 2004 15:34
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Andrei Tianu » 06 Oct 2005 11:21

Vali si eu vorbisem si cu Mircea si cu Daniel de Darvari ramasese sa stabilim data in functie de vreme.

Avatar utilizator
Daniel Costache
veteran
Mesaje: 857
Membru din: 14 Mai 2004 21:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache » 06 Oct 2005 14:21

ramane cum am stabilit.
Salutari din Miami

Scrie răspuns