CRAP-4 EVER REZULTATE

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 24 Sep 2006 21:57

Toni

Ti-am oferit sansa vietii,zece contra unu ,nu ai fost in stare sa o fructifici,acum m-am sucit eu ,nu mai vreau JACK DANIELS,mi-au crescut pretentiile ,acum nu mai beau decat de 21 ANI ,marca te las pe tine sa o alegi :lol: :lol: sau poate o insotesti cu una de 20 ani :lol: :lol: :lol:

ASTA DREPT PEDEAPSA ,SA NU MAI LOVESTI IN ''POMUL CARE FACE TENI] :lol: :lol: :lol:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
GabiSandu
member
Mesaje: 117
Membru din: 20 Sep 2006 13:33
Localitate: Piatra Neamt

Mesaj de GabiSandu » 25 Sep 2006 00:06

Felicitari si baietilor din echipa xxx pentru recordul din concurs. D-le Oana, aveti cumva o poza cu "animalul"?
Clubul Sportiv PLANET CARP - Piatra Neamt
www.planetcarp.ro

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 25 Sep 2006 00:15

Salut, cu tot respectul, esplicatia lui dom Oana nu prea reflectaza realitate (cel putin din punctul meu de vedere.. :lol: )
Inainte de toate specific ca nu aveam la mine niciun fel de cereale (da, de fapt aveam 2 borcanelle de porumb bonduelle..adica 600 gr. in total.). Nadirea sa facut cu pellette (5 kg.) si 8 kg. de boilesuri nadite in 4 zile de concurs (2 kg. pe zi). Nu folosesc boiles solubili de felul meu.
Asa ca teorie "sovradosarE" pica, unica esplicatia (cel putin a mea..) este ca peste stationa in anumite locuri (cum se intampla de altfel in toate baltile..uitativa la resultate de alte concurse, si va dati seama despre ce vorbesc..) si schimbare de vremea brusca (sa racit ca lumea...)a chiar incetinit plimare pestelui care prefera stationatul in anumite locuri. Cine a dat de peste si a stiut sa valorizaza locul a prins (merite si al pescarului de altfel)cine nu, sa uitat la bete(se intampla si din astea). Nu pot sa cred ca chiar sute de m. de mal cu pescari de un anumit nivel ca tata nitu, maier, decebal, sipos, etc.. au gresit toti nada sau strategie. Pur si simplu peste nu sa plimbat. Este umila parere a mea.
De altfel sunt de acord cu Nea Victor in faptul ca concurs a fost unul amichevol, fara certuri, scandaluri si reclamatii (ca in fiecare anul de altfel)!! Ne am simtit toti bine si am strins noe prietenie.
Numai bine si felicitari castigatorilor care au avut de muncit, Arbitrilor, dom. Oana si toata asociatie pescari4ever care a muncit pentru toate aceste!!
Multumim de altfel presenta la concurs de pescari italieni ca Mantovani, Sandro Di Cesare, team dinamite bait italy si team fishcon italy care au batut atata drum pentru sa stau pe balta cu noi. (si ei ne multumeste de altfel, sau simtit foarte bine impreuna cu pescari din romania care au fost foarte ospitalieri!!.)
Numai bine. Musaro Adriano

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 25 Sep 2006 07:35

@ Dl Victor Oana

Maestre, ascult si ma supun :D :D :D

Pariul e pariu ;-)

incercam sa producem ambele variante :D :D :D, si am senzatia ca oricare iese, o sa fiti multumit hihihiihih.......

cel mai probabil voi onora intelegerea in weekend .......

sa nu fiu eu in stare sa prind un ten , auzi ... :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:

Dariest
new member
Mesaje: 2
Membru din: 06 Sep 2006 01:38

Mega concurs

Mesaj de Dariest » 25 Sep 2006 08:24

Felicitari lui Nea Victor care ca si gazda a avut grija de buna desfasurare a concursului,unul din cele mai reusite la care am fost pana acum.
Felicitari tuturor concurentilor care au rezistat pe o vreme atat de capricioasa iar eu unul personal abia astept Cupa Pelicanul din primavara.

Dariest
new member
Mesaje: 2
Membru din: 06 Sep 2006 01:38

Mesaj de Dariest » 25 Sep 2006 08:28

Care era vechiul record si cine il detinea?

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 25 Sep 2006 10:14

vechil record era detinut de actualii campioni ai Romaniei ,si ocupantii locului 27 la campionatul mondial din Portugalia ,Andrei Vladeanu si Vladut Mateianu cu 287 kg
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 25 Sep 2006 10:49

@ Toni

nu trbuia decat sa te uiti pe crpmania, sau chiar pe site-ul asta ca sa vezi ca total fortuit si pe mine ma cheama tot Serbu...in rest, felicitari si nu mai concluziona la nume, decat daca esti foarte sigur :lol:

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 25 Sep 2006 11:08

hihihi...

mii de scuze .... :D :D :D
chiar eram convins ca am dreptate :D :D :D

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 25 Sep 2006 11:38

@toni,

stii traditia romaneasca... asa ca tine minte inainte de pasti sa te infiintezi la magazin cu un miel... :lol:
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Scrie răspuns