REZULTATE CONCURS INTRE MEMBRII CLUBULUI PELICANUL

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Re: poze

Mesaj de adi.oprea » 04 Aug 2007 22:41

cipica scrie:pozele mele sunt prea mari. Cum fac??? Ma ajuta cineva?
Clik dreapta pe poza,open with,microsoft office picture manager,picture,resize . . .si de aici cred ca te descurci.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Aug 2007 13:32

salut nea Victor
am vazut in album darvari o poza cu un crap de 21 kg mort :cry: ,parerea mea ar fi sa aplicati aceleasi reguli de pescuit ca in multe alte locuri din strainatate si control facut la sange pt a evita asemenea accidente pe viitor,ar trebui sa interziceti firul textil si leadcorul,in franta daca ma prinde cu asa ceva sant pus pe lista neagra in toate baltile private care exista fara nici o discutie
xxxxxxx

Mary2005
member
Mesaje: 273
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesaj de Mary2005 » 05 Aug 2007 14:14

razvan111272 scrie:salut nea Victor
am vazut in album darvari o poza cu un crap de 21 kg mort :cry: ,parerea mea ar fi sa aplicati aceleasi reguli de pescuit ca in multe alte locuri din strainatate si control facut la sange pt a evita asemenea accidente pe viitor,ar trebui sa interziceti firul textil si leadcorul,in franta daca ma prinde cu asa ceva sant pus pe lista neagra in toate baltile private care exista fara nici o discutie




Leadcore mai zic , dar inaintasul de maxim 8 m si 25lb eu zic ca nu trebuie scos.

;-)

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 24 Aug 2007 13:21

Vă aşteptăm pe forumul oficial OTV: http://otvforum.com

Scrie răspuns