REZULTATE CONCURS INTRE MEMBRII CLUBULUI PELICANUL

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde adi.oprea » 04 Aug 2007 22:41

cipica scrie:pozele mele sunt prea mari. Cum fac??? Ma ajuta cineva?

Clik dreapta pe poza,open with,microsoft office picture manager,picture,resize . . .si de aici cred ca te descurci.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi
adi.oprea
veteran

Mesajde Razvan.D » 05 Aug 2007 13:32

salut nea Victor
am vazut in album darvari o poza cu un crap de 21 kg mort :cry: ,parerea mea ar fi sa aplicati aceleasi reguli de pescuit ca in multe alte locuri din strainatate si control facut la sange pt a evita asemenea accidente pe viitor,ar trebui sa interziceti firul textil si leadcorul,in franta daca ma prinde cu asa ceva sant pus pe lista neagra in toate baltile private care exista fara nici o discutie
xxxxxxx
Razvan.D
maniac

Mesajde Mary2005 » 05 Aug 2007 14:14

razvan111272 scrie:salut nea Victor
am vazut in album darvari o poza cu un crap de 21 kg mort :cry: ,parerea mea ar fi sa aplicati aceleasi reguli de pescuit ca in multe alte locuri din strainatate si control facut la sange pt a evita asemenea accidente pe viitor,ar trebui sa interziceti firul textil si leadcorul,in franta daca ma prinde cu asa ceva sant pus pe lista neagra in toate baltile private care exista fara nici o discutie

Leadcore mai zic , dar inaintasul de maxim 8 m si 25lb eu zic ca nu trebuie scos.

;-)
Mary2005
senior member

Mesajde Vizitator » 24 Aug 2007 13:21

Vă aşteptăm pe forumul oficial OTV: http://otvforum.com
Vizitator

Anterior

Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap