PROGRAM COMPLET COMPETITII 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 15 Mar 2008 12:54

INTREBARE:

1. CU CATE BETE SE PESCUIESTE LA CONCURSUL PULICANUL???
2. DACA ESTE IN VIGOARE LEGEA, CA ESTE OBLIGATORIU CU 4 BETE PE BALTI, PRETUL VA FI TOT LA FEL CA SI PENTRU 6??????

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 15 Mar 2008 14:39

tonysecara scrie:INTREBARE:

1. CU CATE BETE SE PESCUIESTE LA CONCURSUL PULICANUL???
2. DACA ESTE IN VIGOARE LEGEA, CA ESTE OBLIGATORIU CU 4 BETE PE BALTI, PRETUL VA FI TOT LA FEL CA SI PENTRU 6??????
faptul ca scrii pulicanul in loc de pelican,ma face sa cred ca ori esti analfabet ori pur si simplu dai dovada de un caracter deosebit !

nu intzeleg de ce trebuie sa va manifestatzi URA intre cluburi tocmai pe acest forum.

faptul cum pui problema,....este mai mult decit o provovare,lucru care pe vremuri era interzis pe acest forum. DAN sa schimbat cumva regulamentul sau politica acestui forum? de ce trebuie sa se mute tot circul de pe crapmania aici?

si nu in ultimu rind legea prevede MAXIM 4 betze de PERSOANA,

asta ca sa intzelegi si tu inseamna ca potzi pescui si cu 3 betze,de persoana.si cum de obicei o echipa este formata din mai multe persoane :lol: se inmultzeste nr de betze cu nr de persoane.exceptzie face echipa tony secara alcatuita din tony secara,+acelas pescar dar cu numele lui relal+celelalte clone ale lui.rolul acestei echipe este doar de a tulbura forumurile,de a isca polemici

Dane,pina cind mai acceptzi pe acest forum clone cu intentzii dubioase?

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 16 Mar 2008 17:57

Corect, plus ca mi-au stricat topicul.... :oops:

dane, fa-le te rog o sectiune speciala doar ptr certuri (daca ti neaparat), cu clone si cu pescari care nu au nici o postare tehnica ci doar scandaluri, nu o sa ajungi nicaieri....asta am observat si eu cam tarziu, :D dar macar am rezolvat-o pe crapmania ! :D

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 16 Mar 2008 18:53

Mai devreme sau mai tarziu tot se afla numele clonelor .
ABIA ATUNCI VA AVEA CU ADEVARAT RASPUNSURI LA INTREBARILE TENDENTIOASE PE CARE LE PUNE . :evil: :evil:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
member
Mesaje: 124
Membru din: 13 Iul 2004 01:22

Mesaj de andrei vladeanu » 16 Mar 2008 21:36

vladut mateianu scrie:Corect, plus ca mi-au stricat topicul.... :oops:

dane, fa-le te rog o sectiune speciala doar ptr certuri (daca ti neaparat), cu clone si cu pescari care nu au nici o postare tehnica ci doar scandaluri, nu o sa ajungi nicaieri....asta am observat si eu cam tarziu, :D dar macar am rezolvat-o pe crapmania ! :D
eu cred ca trebuie diferentiate "clonele" de "pescarii care nu au nici o postare tehnica ci doar scandaluri"

nimeni nu poate obliga un pescar cunoscut sa posteze la alte subiecte decat unde doreste. daca vrea scandal, scrie scandalos. este in joc numele lui si reputatia lui.
clonele, in schimb, sunt oameni care nu au curajul sa posteze ceea ce posteaza cu numele real. lasi.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 17 Mar 2008 11:24

utilizatorul tonysecara a fost restrictionat

Dane,pina cind mai acceptzi pe acest forum clone cu intentzii dubioase?
florine, iti multumesc pentru sesizarea cu privire la acest topic si ce se intampla, insa mi se pare ca ma iei la krici aiurea in cazul asta
din formulare ta rezulta ca eu accept pe forum clone cu intentii dubioase si ma cam jigneste sincer sa-ti spun
chiar va rog frumos sa-mi sesizati pe privat userii de scandal sau banuiti ca sunt clone, eu nu prea mai am timp sa citesc tot si imi scapa multe lucruri

Scrie răspuns