Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
bodyghost
junior member
Mesaje: 34
Membru din: 02 Sep 2004 22:46
Localitate: bucuresti

Mesaj de bodyghost » 16 Iul 2008 20:24

Cornele eu sunt pescar nu traiesc ca voi din asta. :))
Privind Federatzia voi suntetzi egal cu Zero fara cateva cluburi ale noastre asa ca Cotelici isi merita locul nu va mai zburlizi voi ca oile la lup.
Radu Badica

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 17 Iul 2008 07:57

cand spui adevarul, de cele mai multe ori este suparator



bravo G6 ;-) bravo Cotelici ;-)

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 20 Iul 2008 19:57

1. Adrian Firimita (Clubul pescarilor) nu are nici in clin nici in maneca cu fane diamant. Membrii acestui club sportiv semneaza pe site-uri totdeauna cu numele adevarat, iar cine da cu pietre acum, sa nu uite ca acum 2 ani semna cu pseudonimul "carmolistu" si facea circ pe site-ul celalalt (destul de comic dealtfel).

2. @ Gabi

nu trebuie sa te simti lezat, fiindca tu cu Mihai si cu Tata Nitu faceati parte si anul trecut din echipele care s-au intrecut la calificari, iar dupa parerea mea, si voi si Brasovul sunteti niste loturi foarte puternice.

3. Hai sa nu mai facem atata caz...se vede de la o posta ca sunt pe jumatate ratate calificarile din cauza participarii reduse, dar asta poate fi o lectie pentru toata lumea si poate la anul vom fi mai uniti si va iesi ceva mai bine... docamdata am vazut multa vointa din partea unora si as vrea tare mult sa nu fie doar de fatada si sa mearga totul mai bine de acum inainte.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
member
Mesaje: 124
Membru din: 13 Iul 2004 01:22

Mesaj de andrei vladeanu » 21 Iul 2008 07:03

cornelserbu scrie: (...)
3. Hai sa nu mai facem atata caz...se vede de la o posta ca sunt pe jumatate ratate calificarile din cauza participarii reduse, dar asta poate fi o lectie pentru toata lumea si poate la anul vom fi mai uniti si va iesi ceva mai bine... docamdata am vazut multa vointa din partea unora si as vrea tare mult sa nu fie doar de fatada si sa mearga totul mai bine de acum inainte.
cornel,
de la anul lucrurile vor merge "mai bine" pentru voi (g6)
de altfel, voi asta ati urmarit dintotdeauna
D-zeu ne este martor ca eu si rosioru am vrut sa construim, in toti anii care au trecut, un sistem riguros de selectie pt campionatele mondiale. si o reprezentare de inalt nivel a echipei nationale.
voi ati vizat interesul personal.
actiunea g6 a vizat echipa senzor si nimic altceva. sa fie clar pt toata lumea.
de la anul ati scapat de Senzor - ne retragem!
ati scapat de apcr - renuntam la orice forma de organizare a selectiilor!
pentru voi o sa fie "mai bine"
sa vedem ce va fi pentru pescuitul competional la crap si pentru echipa nationala.
succes!

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 21 Iul 2008 22:08

Unde Vladeanu si Senzor nu e nimic nu mai e!!(fara vrajeala)

Avatar utilizator
mirceas
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 29 Feb 2004 11:11
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de mirceas » 22 Iul 2008 06:23

andrei vladeanu scrie: cornel,
de la anul lucrurile vor merge "mai bine" pentru voi (g6)
de altfel, voi asta ati urmarit dintotdeauna
D-zeu ne este martor ca eu si rosioru am vrut sa construim, in toti anii care au trecut, un sistem riguros de selectie pt campionatele mondiale. si o reprezentare de inalt nivel a echipei nationale.
voi ati vizat interesul personal.
actiunea g6 a vizat echipa senzor si nimic altceva. sa fie clar pt toata lumea.
de la anul ati scapat de Senzor - ne retragem!
ati scapat de apcr - renuntam la orice forma de organizare a selectiilor!
pentru voi o sa fie "mai bine"
sa vedem ce va fi pentru pescuitul competional la crap si pentru echipa nationala.
succes!
daca e pe bune, pai poate ca e mai bine asa, aveti sansa sa participati echitabil, fara a fi acuzati de vreun conflict de interese si sa castigati in continuare cat mai multe concursuri.

stiti in ce situatie ridicola sunteti acum? voi organizati, voi participati, voi castigati (ca dupa modelul politic de la noi)... ce om de buna credinta mai poate avea incredere? prea suna a dictatura, chiar daca in realitate poate ca nu e...
fir intins!!

www.carpfishing.ro

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 22 Iul 2008 18:51

@cornelserbu

ba tataie, mergi mataluta pana la Ana Aslan la geriatrie sa iti frece aia oasele ca te-au cam lasat, cica au bagat niste alifii tari de tot pe baza de squid&octopus

ce te bagi bre in zeama atata ?

ai castigat si tu cateva concursuri si gata "pescar de competitie " , si pe langa asta am mai auzit ca esti si smardoi






:evil: :evil: :evil:

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 23 Iul 2008 13:00

Ieri a inceput mansa a 3-a a calificarilor pentru CM, pe lacul 4 de la Doripesco. Cei care sunt mai aproape de zona pot sa viziteze si sa asiste la desfasurarea acestei ultime manse, decisive.
Ce pot sa va spun e ca se prind pesti relativ mici, si ca vremea nu tine prea mult cu concurentii, ieri a plouat cu spume..
Clasamente provizorii puteti vedea pe site-ul APCR.

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 23 Iul 2008 13:07

andrei vladeanu scrie:
cornelserbu scrie: (...)
3. Hai sa nu mai facem atata caz...se vede de la o posta ca sunt pe jumatate ratate calificarile din cauza participarii reduse, dar asta poate fi o lectie pentru toata lumea si poate la anul vom fi mai uniti si va iesi ceva mai bine... docamdata am vazut multa vointa din partea unora si as vrea tare mult sa nu fie doar de fatada si sa mearga totul mai bine de acum inainte.
cornel,
de la anul lucrurile vor merge "mai bine" pentru voi (g6)
de altfel, voi asta ati urmarit dintotdeauna
D-zeu ne este martor ca eu si rosioru am vrut sa construim, in toti anii care au trecut, un sistem riguros de selectie pt campionatele mondiale. si o reprezentare de inalt nivel a echipei nationale.
voi ati vizat interesul personal.
actiunea g6 a vizat echipa senzor si nimic altceva. sa fie clar pt toata lumea.
de la anul ati scapat de Senzor - ne retragem!

Actiunea G6 anu a vizat echipa Senzor ci a urmarit ca sistemul propus sa fie validat de catre cat mai multe echipe ,pentru ca nu este normal ca in anul 2008 o singura grupare [CARE NU A FOST ALEASA DE NIMENI SI SA AUTOIMPUS ] sa decida in numele catorva sute de pescari ,fara sa se consulte cu acestia .Vremea dictaturilor a trecut
i-MI PARE SINCER RAU PENTRU CA NU INTELEGETI NICI ACUM CONFLICTUL DE INTERESE CARE A EXISTAT SI EXISTA INTRE APCR SI SENZOR .
ADICA APCR ORGANIZEAZA [PRESEDINTE ROSIORU ,VICE VLADEANU ]SENZOR PARTICIPA [ROSIORU,VLADEANU ] APCR PUNE ARBITRII AI APCR CA SA ARBITREZE PE SENZOR ,FOILE DE ARBITRAJ SUNT LA APCR ......................... :!: :!: :!: :!:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 23 Iul 2008 14:58

bine macar ca majoritatea pescarilor de competitie au boicotat aceste calificari....si uite ca calificari au iesit cu doar ttrei loturi participante....

oricum, bine nu cred ca le-a venit

Scrie răspuns