CUPA LATES 2009 - PREMII DE 300 MILIOANE
Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel
1. Adi Lupu
2. Dan Dochia - Gabi Sandu
3. Cristi Onciul
4. ATeam - CS PlanetCarp
5. Luigi Hatman & Echipa LH
2. Dan Dochia - Gabi Sandu
3. Cristi Onciul
4. ATeam - CS PlanetCarp
5. Luigi Hatman & Echipa LH
Clubul Sportiv PLANET CARP - Piatra Neamt
www.planetcarp.ro
www.planetcarp.ro
- alex_mures
- veteran
- Mesaje: 593
- Membru din: 23 Ian 2008 20:35
- Localitate: TG-MURES
- Contact:
-
- member
- Mesaje: 106
- Membru din: 28 Dec 2008 02:24
- Localitate: piatra neamt
1. ATeam - CS PlanetCarp (Iasi + Bacau)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
Clubul Sportiv PLANET CARP - Piatra Neamt
www.planetcarp.ro
www.planetcarp.ro
1. ATeam - CS PlanetCarp (Iasi + Bacau)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
Clubul Sportiv PLANET CARP - Piatra Neamt
www.planetcarp.ro
www.planetcarp.ro
Update lista inscrieri:
1. ATeam - CS PlanetCarp (Iasi + Bacau)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
10. Remus Lenghel- Satu Mare
1. ATeam - CS PlanetCarp (Iasi + Bacau)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
10. Remus Lenghel- Satu Mare
1. ATeam - CS PlanetCarp (Iasi + Bacau)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
10. Remus Lenghel- Satu Mare
11. Remus Munteanu - Dan Vamanu (CS Planet Carp)
2. Dan Dochia - Gabi Sandu (Bucuresti + Neamt)
3. Cristi Onciul (Iasi)
4. Luigi Hatman & Echipa LH (Iasi)
5. Sebi Stefanescu - Bicer Mario Renato (Iasi)
6. X-Carp Team (Bacau)
7. Martiniuc Tiberiu - Covasa Ciprian - Zoita Daniel (Suceava)
8. CS Senzor - Bucuresti
9. Bogdan Adrian-Istudor Marius(BODO xxx TEAM)
10. Remus Lenghel- Satu Mare
11. Remus Munteanu - Dan Vamanu (CS Planet Carp)