CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 28 Dec 2008 00:58

cornelserbu scrie:@ adi oprea

e haios stilul asa patern pe care-ti place sa-l folosesti, dar din pacate situatia e putin cam invers...in rest, nu-ti fa atatea griji, ca n-ai sa reusesti niciodata sa-mi spulberi visele, mai ales ca nu sunt deloc un visator :lol:
Nea Cornel, pacat ca doar atat ai inteles. Am urmarit sedinta MARATON chiar a doua zi, si am "pregatit" un sac intreg de mingi care le pot ridica la fileu dupa sedinta de la Darvari. Ce pot aprecia mai mult de acolo, e efortul unora de a sustine o cauza prin efortul prezentei, restul e Alice in Tara minunilor.
Ca parere personala, in ianuarie e nevoie de o ordonanta de urgenta pentru instituirea......la care sa se accepte si un reprezentant al unei organizati non guvernamentale :lol: :lol: :lol:
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 25 Ian 2009 18:57

ANUNT IMPORTANT

SAMBATA 14 FEBRUARIE ORA 11 SEDINTA CU TOTI PRESEDINTII DE CLUBURI PENTRU STABILIREA TUTUROR NEINTELEGERILOR SI STABILIREA FERMA A REGULAMENTULUI DE DESFASURARE A PRELIMINARIILOR CAMPIONATULUI MONDIAL SI DECERNAREA TITLULUI DE CAMPION NATIONAL .
POT PARTICIPA SI CEILALTI PRESEDINTI DE CLUBURI CARE DIN DIFERITE MOTIVE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA ADUNARE ,CU CONDITIA GARANTARII INSCRIERII DE ECHIPE IN COMPETITIE .
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 29 Ian 2009 21:58

ANUNT IMPORTANT

SAMBATA 14 FEBRUARIE ORA 11 SEDINTA CU TOTI PRESEDINTII DE CLUBURI PENTRU STABILIREA TUTUROR NEINTELEGERILOR SI STABILIREA FERMA A REGULAMENTULUI DE DESFASURARE A PRELIMINARIILOR CAMPIONATULUI MONDIAL SI DECERNAREA TITLULUI DE CAMPION NATIONAL .
POT PARTICIPA SI CEILALTI PRESEDINTI DE CLUBURI CARE DIN DIFERITE MOTIVE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA ADUNARE ,CU CONDITIA GARANTARII INSCRIERII DE ECHIPE IN COMPETITIE .
INTALNIREA VA AVEA LOC LA DARVARI
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
soare33
member
Mesaje: 242
Membru din: 22 Noi 2007 11:49
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de soare33 » 02 Feb 2009 12:08

Scuze ca intreb prima mansa am vazut ca se tine pe milotina, este cumva vorba de milotina de la Gurbanesti (Sarulesti)sau alta? multumesc Cu Respect
Ultima oară modificat 02 Feb 2009 15:30 de către soare33, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
member
Mesaje: 296
Membru din: 03 Feb 2008 08:49
Localitate: bucuresti

Mesaj de Madalin Dirla » 02 Feb 2009 13:40

soare33 scrie:Scuze ca intreb prima mansa am vazut ca se tine pe milotina, este cumva vorba de milotina de la Curbanesti (Sarulesti)sau alta? multumesc Cu Respect
Da, de Milotina aia este vb.!

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 02 Feb 2009 13:45

soare33 scrie:Scuze ca intreb prima mansa am vazut ca se tine pe milotina, este cumva vorba de milotina de la Curbanesti (Sarulesti)sau alta? multumesc Cu Respect
Da ,Milotina de la Gurbanesti .
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Mary2005
member
Mesaje: 273
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesaj de Mary2005 » 02 Feb 2009 17:27

oanavictor scrie:
soare33 scrie:Scuze ca intreb prima mansa am vazut ca se tine pe milotina, este cumva vorba de milotina de la Curbanesti (Sarulesti)sau alta? multumesc Cu Respect
Da ,Milotina de la Gurbanesti .

Ce oare se intampla ... se aude ca AVP va face calificarile .... stie cineva ceva mai exact sa ne explice cum se vor desfasura pana la urma aceste calificari ? :cry:

Avatar utilizator
Robert Nicolae
junior member
Mesaje: 66
Membru din: 14 Noi 2008 20:58
Localitate: AVP
Contact:

Mesaj de Robert Nicolae » 02 Feb 2009 19:09

Shhhh, liniste, poate deranjezi pe cineva! Nu va mai apucati sa puneti intrebari de genu asta ca exista riscul sa primim si raspunsuri. Eu unu d'abia le'astept. Ce va urma o sa fie cel putin... interesant.
Aventuri la Pescuit
DE LA PESCARI PENTRU PESCARI

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 02 Feb 2009 19:15

pt mai multe informatii legate de organizarea CN 2009 vizitati www.crapmania.ro sau cumparati-va ultimul numar al revistei ALP
EFM
Carping Club

Mary2005
member
Mesaje: 273
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesaj de Mary2005 » 02 Feb 2009 23:47


Scrie răspuns