Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009
Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel
- Dan Pop-Coman
- veteran
- Mesaje: 533
- Membru din: 12 Sep 2006 22:43
- Localitate: Lugoj
- Contact:
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
- florentin iuga
- junior member
- Mesaje: 36
- Membru din: 14 Noi 2006 22:45
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
LISTA CU CEI INSCRISI
1. Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea
1. Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
LISTA CU CEI INSCRISI
1. Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea
20. Sandu Podaru
_________________
C.S. CARP ZONE
1. Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea
20. Sandu Podaru
_________________
C.S. CARP ZONE
- Madalin Dirla
- member
- Mesaje: 296
- Membru din: 03 Feb 2008 08:49
- Localitate: bucuresti
- florentin iuga
- junior member
- Mesaje: 36
- Membru din: 14 Noi 2006 22:45
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Lista actualizata cu cei inscrisi
1.Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea - George Alexandru - Iulian Petre
20. Sandu Podaru
In asteptare
1. Enduro Crap Team
2. Bogdan Buzatu
Plata avansului pana la 15 februarie, integral pana la 15 martie.
1.Valer Rusu - Dan Marinita - Doru Faraon
2. Marian Constantin
3. Florentin Iuga - Catalin Duta
4. Madalin Dirla - Urdarea Ionut Valentin
5. Joga Petrica - Voicu Ionut
6. Dan Mitranescu - Florin Mirea
7. GABI NEAMTU - SORIN IONESCU - CRISTI TROFIM
8. Valentin Petrescu - Razvan Gheorghe
9. Costica Mateescu (Maty)
10.Darla ciprian-Robintu Dorin
11.Turturica mihai-Suciu Daniel
12.Botean Ionut-Jucu Cosmin-Dan Pop-Coman(LUGOJ)
13.MEZ TEAM -Timisoara
14.Dan Grigore- Dan Andrei
15.Ionescu Tiberiu- Chirita Ionut
16.Munteanu Alin-Florea Niolae
17. Nita Gheorghe - Deva
18. Costache Marius - Popa Claudiu
19. George Oprea - George Alexandru - Iulian Petre
20. Sandu Podaru
In asteptare
1. Enduro Crap Team
2. Bogdan Buzatu
Plata avansului pana la 15 februarie, integral pana la 15 martie.
- florentin iuga
- junior member
- Mesaje: 36
- Membru din: 14 Noi 2006 22:45
- Localitate: Bucuresti
- Contact: