Pentru Moderatori - Am fost injurat pe forum

Lucruri utile pentru forum, site, calculator, internet, fotografie digitala etc.
Spuneti aici cu ce nu va descurcati si vom incerca sa va ajutam.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde ciogaby » 17 Mar 2010 10:39

Am fost injurat pe forum de catre binecunoscutul personaj mosharu.Nade si momeli-Bile de mamaliga ,aici se gasesc frumoasele cuvinte pe care mi le-a adresat dumnealui !
ciogaby
junior member

Mesajde maiden » 17 Mar 2010 23:25

Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Mesajul va fi mutat la cafenea, acolo ii e locul!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI
maiden
Moderator

Mesajde mosharu » 18 Mar 2010 07:27

maiden scrie:Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Maiden, sti ca de obicei sunt cumpatat si nu caut cearta, dar nici sa ma "judece" si sa ma jigneasca un neica nimeni pentru ce afaceri fac eu ....
Daca era "barbat" isi punea in profil numele real si un numar de telefon, dar lui "ciogabY" cum vrei sa-i raspund cand sare calu'? :roll: :lol:
mosharu
maniac

Mesajde ciogaby » 18 Mar 2010 16:54

maiden scrie:Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

http://www.crap.ro/forum/phpBB2/mytopic10849-20.html
ciogaby
junior member

Mesajde ciogaby » 18 Mar 2010 17:02

mosharu' scrie:

Maiden, sti ca de obicei sunt cumpatat si nu caut cearta, dar nici sa ma "judece" si sa ma jigneasca un neica nimeni pentru ce afaceri fac eu ....
Daca era "barbat" isi punea in profil numele real si un numar de telefon, dar lui "ciogabY" cum vrei sa-i raspund cand sare calu'? :roll: :lol:

Care-i problema ? Si daca imi pun in profil nr. de telefon si numele ce-o sa se intample? Ma ameniniti cumva? Stai linistit in banca ta ca deocamdata nu ma cunosti.
In loc sa fii constructiv intr-o discutie cam faci mishto si...........cam atat!

PS Nu uita ca eu nu te-am injurat ci ti-am raspuns asa cum ai raspuns si tu la postarea mea,adica arogant !
ciogaby
junior member

Mesajde boris21 » 18 Mar 2010 19:38

mergeti mai pe balta la pescuit lasati galceava :lol:
il prinzi dar scapa
boris21
member

Mesajde maiden » 21 Mar 2010 21:28

Incheiati acum orice discutie jignitoare. Pentru "contre" si alte chestii arţăgoase, va invit la Cafenea, la rubrica "Arena"! Punct!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI
maiden
Moderator

Înapoi la Utile