Pentru Moderatori - Am fost injurat pe forum

Lucruri utile pentru forum, site, calculator, internet, fotografie digitala etc.
Spuneti aici cu ce nu va descurcati si vom incerca sa va ajutam.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
ciogaby
junior member
Mesaje: 79
Membru din: 07 Mai 2008 12:13

Pentru Moderatori - Am fost injurat pe forum

Mesaj de ciogaby » 17 Mar 2010 10:39

Am fost injurat pe forum de catre binecunoscutul personaj mosharu.Nade si momeli-Bile de mamaliga ,aici se gasesc frumoasele cuvinte pe care mi le-a adresat dumnealui !

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 17 Mar 2010 23:25

Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Mesajul va fi mutat la cafenea, acolo ii e locul!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 18 Mar 2010 07:27

maiden scrie:Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Mesajul va fi mutat la cafenea, acolo ii e locul!
Maiden, sti ca de obicei sunt cumpatat si nu caut cearta, dar nici sa ma "judece" si sa ma jigneasca un neica nimeni pentru ce afaceri fac eu ....
Daca era "barbat" isi punea in profil numele real si un numar de telefon, dar lui "ciogabY" cum vrei sa-i raspund cand sare calu'? :roll: :lol:

ciogaby
junior member
Mesaje: 79
Membru din: 07 Mai 2008 12:13

Mesaj de ciogaby » 18 Mar 2010 16:54

maiden scrie:Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Mesajul va fi mutat la cafenea, acolo ii e locul!
http://www.crap.ro/forum/phpBB2/mytopic10849-20.html

ciogaby
junior member
Mesaje: 79
Membru din: 07 Mai 2008 12:13

Mesaj de ciogaby » 18 Mar 2010 17:02

mosharu' scrie:
maiden scrie:Te rugam sa dai link, ceva... Unde?! Ce s-a intamplat?! mosarul e cumpatat din cate shtiu, cine shtie ce a fost de s-a purtat urat, iar daca a facut-o cred ca isi va cere scuze. Asteptam link ...

Mesajul va fi mutat la cafenea, acolo ii e locul!
Maiden, sti ca de obicei sunt cumpatat si nu caut cearta, dar nici sa ma "judece" si sa ma jigneasca un neica nimeni pentru ce afaceri fac eu ....
Daca era "barbat" isi punea in profil numele real si un numar de telefon, dar lui "ciogabY" cum vrei sa-i raspund cand sare calu'? :roll: :lol:
Care-i problema ? Si daca imi pun in profil nr. de telefon si numele ce-o sa se intample? Ma ameniniti cumva? Stai linistit in banca ta ca deocamdata nu ma cunosti.
In loc sa fii constructiv intr-o discutie cam faci mishto si...........cam atat!

PS Nu uita ca eu nu te-am injurat ci ti-am raspuns asa cum ai raspuns si tu la postarea mea,adica arogant !

Avatar utilizator
boris21
member
Mesaje: 260
Membru din: 19 Iul 2008 09:33
Localitate: kirchdorf am inn Germania

Mesaj de boris21 » 18 Mar 2010 19:38

mergeti mai pe balta la pescuit lasati galceava :lol:
il prinzi dar scapa

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 21 Mar 2010 21:28

Incheiati acum orice discutie jignitoare. Pentru "contre" si alte chestii arţăgoase, va invit la Cafenea, la rubrica "Arena"! Punct!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Închis