Curierat rapid Romania - Anglia.

Lucruri utile pentru forum, site, calculator, internet, fotografie digitala etc.
Spuneti aici cu ce nu va descurcati si vom incerca sa va ajutam.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde mario_kempes10 » 16 Aug 2010 14:25

Din nefericire am avut ghinionul sa mi se rupa un bat Chub Rod Outkast 50 de 3,5 lb si 3,6 m , iar pentru a beneficia de garantie , trebuie sa trimit batul in Anglia.
Asa ca cer ajutorul celor care cunosc un curier rapid , serios si cat de cat rezonabil la pret.
Si inca ceva : cei de la magazinul de unde am cumparat batul mi-au spus sa tai segmentul rupt in bucati de 20-25 cm si sa-l pun intr-un colet , unde sa mai pun certificatul de garantie , adresa mea si suma de 20 lire sterline , aceasta reprezentand costul transportului de retur. O fi in regula oare treaba cu taiatul batului?
Multumesc anticipat celor care pot sa ma ajute.
Imagine "TAURUS CARP TEAM"
mario_kempes10
senior member

Mesajde zoli1964 » 16 Aug 2010 20:50

daca mai platesti si la trimitere transport 20 de lire + 20 pentru retur deja esti peste 200 ron cred ca la bani astia poti sa iti achizitionez un nou tronson direct din tara si nu te mai complici, parerea mea :-)
Quantum Bait
zoli1964
senior member

Înapoi la Utile