Urgent

Lucruri utile pentru forum, site, calculator, internet, fotografie digitala etc.
Spuneti aici cu ce nu va descurcati si vom incerca sa va ajutam.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Jonny - Leordean » 18 Noi 2011 23:34

Cu acest mesaj vreau sa ma adresez moderatorilor sau adminilor acestui site. Contul de pe care scriu acest mesaj este contul meu vechi, nu am mai intrat de foarte mult timp pe el pana am intalnit aceasta problema. Am un alt cont ,, Jonny Leordean" un cont de pe care am lasat majoritatea postarilor mele pe acest site, insa acum am intampinat o problema la logare.Parola mea nu mai e valabila, nu mai ma lasa sa ma autentific cu ea, iar adresa de email pe care a fost facut acest cont a fost stearsa , nu am intrat demult pe ea. De aceea vreau daca se poate sa imi trimiteti o alta parola pt acest cont si sa schimbati adresa de email al vechiului cont cu cea de pe acest cont de pe care scriu acest mesaj.
adica:

contul meu sa fie : Jonny Leordean
email : jonny.leordean@yahoo.com

ms mult de intelegere

ps , am nevoie cat mai urgent de rezolvare pt ca am niste mesaje private acolo de care am mare nevoie acum, si datorita situatiei nu le pot accesa. Numai bn!
C&R mon frère ;)
Jonny - Leordean
new member

Înapoi la Utile