KORDA DVD.

Lucruri utile pentru forum, site, calculator, internet, fotografie digitala etc.
Spuneti aici cu ce nu va descurcati si vom incerca sa va ajutam.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

KORDA DVD.

Mesaj de monicapop » 14 Noi 2005 16:08

ei carprom ajutama . :) unde gasesc wideourile de la corda pe net . in italiana ..
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 14 Noi 2005 19:42

hei, monica, ai revenit ??? ceva capturi ??? cu ce te lauzi ???
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Mesaj de monicapop » 15 Noi 2005 14:37

Vali Vesa scrie:hei, monica, ai revenit ??? ceva capturi ??? cu ce te lauzi ???
salutare la toti .. ei se pare ca .. vam lipsit . :PP :lol: :lol:
Cu ce ma laud hmm ia sa vedem umpic .. aaaa am luat carnetul de condus . lolzzzzz .. Si acum sa trecem la lucruri serioase :) mult pescuit zau . daca nu .. capturi .. asa si asa (( din pacate .. leam incercat pe toate sincer nu mai stiu pe unde sa imi zbat capusorul .. dar daca nu maninca nu pot face nika .. Sa fac o medie de 6 pesti la o partita de pescuit dar maxim am ajuns la 10 kg .. sotul ma depasit de citeva grame (500) dar .. mai incercam desi anul asta e cam pe teminate .... ( nu ca nu a fost productiv pina in momentul asta ) speram ca sa iasa ceva mai marisor .. macar 20 kg ceva de genul asta Anul trecut nu neam chinuit asa de tare caci 20 de kg erau la ordinea zilei dar presiunea de pescuit a crescut si ..pesti mari au scazut ..
ei cam asta e .. voi .. ce ati mai combinat ??
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 15 Noi 2005 14:50

eee, lasa e nici altii nu prea au cu ce sa se laude :lol: nici eu n-am trecut de 14.5kg :oops: dar a fost frumos, un an intradevar plin de partide frumoase. ma bate gandul sa ies wekendul asta, am auxit de niste capturi frumoase la razelm/sinoe. dar e cam frig, la noi vine zapada in weekend...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

AHH

Mesaj de monicapop » 15 Noi 2005 14:57

Noi nu avem darul asta . zapada .. am cam uitat cum e .. sa te trezesti diminiata din cort sa te uiti afara si sa vezi tot alb . ei asta da ca e .. fainut .. Nu ma referam ca nu mam distrat la pescit dar stii speri tot timpul la mai mult .. ei .. la noi e o chestie care nu se pune in discutie ca sa zic asa .. ca sa iesim iar la pescuit .. anul asta am lipsit doar 3 wekenduri de la pescuit si credema .. satisfactiunea e mare .. si albumurile de poze si casetele video cind le vedem nu ne fac ca sa ne gindim ce am fii putut vizita sau face in timpul ala ne fac ca sa ne simtzim maindri ca sa zic asa .. sper ca .. si anul viitor sa fie la fel .
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
RazvanV
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 07 Iul 2004 09:33
Localitate: Brasov

Re: AHH

Mesaj de RazvanV » 15 Noi 2005 15:34

monicapop scrie:anul asta am lipsit doar 3 wekenduri de la pescuit si credema .. satisfactiunea e mare .
Monica,
La anu faceti un copil sau doi (dupa cum aveti norocul) si cel putin tu o sa spui PAAAA la pescuit :lol: :lol: :lol:

carpriver
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 22 Apr 2005 11:16
Contact:

Mesaj de carpriver » 15 Noi 2005 15:35

....sau il face pescar... :lol: :lol:

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Mesaj de monicapop » 15 Noi 2005 15:42

`carpriver scrie:....sau il face pescar... :lol: :lol:
hahahhahahahhaha ei .. sincer suntem tineri .. abia 26 de ani asa ca timp e berechet .. pt copii nu ca nu ias vrea dar .. lipsesc fondurile .. pt asa ceva .. asa ca pina nu cistigam la lotto .. sau ceva de genul asta .. mai asteptam .. asa ca . cind o sa vina sincer 99 la % o sa fie un MARE PESCAR ca tatsu :))))
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

carpriver
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 22 Apr 2005 11:16
Contact:

Mesaj de carpriver » 15 Noi 2005 15:46

Adevarat ai grait...noi avem deja unul....jelanie...cu sculele mele de pescuit.... :lol:

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 16 Noi 2005 12:31

@ Monica,
eu cunosc DVD-urile Korda doar in limba engelza. Daca ai programul DC++ poti sa ti le tragi :wink:

Scrie răspuns