si cu sebas cum ramane?

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Ian 2008 15:21

sebas si nick ,gata dati-o la pace ca pana la urma ma banez eu pe mine :mrgreen:
xxxxxxx

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 04 Ian 2008 15:31

razvan111272 scrie:sebas si nick ,gata dati-o la pace ca pana la urma ma banez eu pe mine :mrgreen:
corect :idea: , eu am facut deja doi pasi

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 04 Ian 2008 16:12

Aloo!!! :mrgreen: Ce naiba aveti? Capsune nu cresc pe site, nici vara, nici iarna. Admin, sterge, pls, topicul, e toxiinfectie de Sarbatori, banuiesc! Hai sa revenim la pescuit, si asta nu in ape tulburi! :D :bere:
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 04 Ian 2008 16:40

Tot mai interesant devin subiectele in acest forum, de la concursuri la capsuni, de la vinzari scule de pescuit la masini, celulare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 04 Ian 2008 18:15

@bruno
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: e varza totul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 04 Ian 2008 18:36

pana la urma de asta sunt doua sectiuni mari pe forum, una despre pescuitul crapului, si cealalata despre altceva
cine vrea doar pescuitul crapului poate urmari doar categoriile si topicurile respective, si sesiza moderatorii cand cineva bate campii si discutia se strica
iar moderatorii pot curata, da avertismente si in caz ca acestea nu se iau in seama se trece la excluderi
cum s-a intamplat tocmai recent

calitatea discutiilor tine de calitatea userilor si de disponibilitatea lor de a schimba informatie si a discuta coerent
cat de organizat, ontopic sau oftopic este forumul, tine de implicarea moderatorilor, care au mijloacele de a impune regulamentul oricare ar fi acela

pana la urma avem de ales, se discuta mai relaxat si flexibil ca lumea sa se simta bine, sau punem un regulamet la sange - ontopic strict sau se sterge
cred ca n-ar placea la nimeni a doua varianta

Scrie răspuns