Moderatori !?!?!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 05 Ian 2008 13:26

nick h. scrie:ce tare esti teacher, asa este am gresit, si te-ai gasit tu imediat sa ma tragi de urechi.

whisky - man baga-te la topicuri mai serioase despre nade, tehnica si tactica etc. ca sa te vad acolo cat de mare pescar esti, ca pana acuma in afara de postari la bricolaje si altele non sens nu te-am vazut.

apropo astept inca pozele cu chinezoii de peste 20 kile cu care te laudai ca i-ai prins, care ni le-ai promis, dar cred ca astept degeaba... nu ?
Scuze. Dar, ateu fiind, nu pot sa nu citez Biblia: "cel fara prihana sa arunce intaiul cu piatra. "Anagramatii" nu-i pot trage de urechi pe agramati. Si-l apar pe Ticu, ca-i banatean de-al meu, chiar daca nu-l cunosc personal, si ma contreaza de zor pe alt site.

PS: nu beau whisky. Despre nade si momeli sunt altii mai abilitati decat mine sa vorbeasca, prefer sa scriu despre ce ma pricep. La non-sens...asa-mi ziceau si elevii, cand predam, ca e non-sens sa invete fizica, pe cand ei vor sa se faca controlori de bilete. E valabil si pentru unii pescari.

PPS: chiar daca nu mai gasesc albumul bunicului in care erau la loc de cinste chinejii prinsi pe cand altii de p-aci nu vazusera peste decat in acvariu, nu inseamna ca nu exista, sau n-au existat. La 1-2% din pestii prinsi, ca doar nu umblam cu aparatul foto dupa noi, cum fac cei mai multi acuma, si se mai pozeaza si cu pestii vecinilor. Dar am martori. In viata.
Cu asta, pentru ca iara am dat-o off-topic, il puteti inchide( topicul). Si schimbati moderatorul, daca va supara asa tare.

PPPPPPPP.....S: promit ca daca se mai deviaza de multe ori de la subiectul care ne intereseaza pe toti, recte pescuitul la crap, ma retrag. Poate e mai bine pentru toti, trebuie sa-i dau dreptate lui nick, nivelul forumului scade pe zi ce trece si se transforma totul intr-o mahala. Si zau nu-mi doresc sa am vreo vina in asta. Am citit cu placere postarile unui patabum, ori musaro, etc, si vad ca au plecat , poate si din cauza unora ca mine :oops:
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 05 Ian 2008 13:50

nick, am deschis un topic cu privire la moderatori si rolul lor
eu te aperciez si imi pare rau ca ceva te-a suparat, daca te deranjeaza ceva special cu provire la modul in care ti-a fost moderat vreun topic, discutam la concret

Scrie răspuns