Moderatori !?!?!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Moderatori !?!?!

Mesaj de nick h. » 04 Ian 2008 22:31

Avand in aceasta seara mai mult timp liber ca de obicei m-am pus sa recitesc topicuri mai vechi ale diversilor useri.

Pe aceasta cale am dat si de topicurile unui anagramat, moderator. Domnilor admin pai e posibil ca un anagramat, un om care habar n-are de limba romana si de exprimarea in limba romana sa cenzureze si modereze alte topicuri.

N-am nimic cu acest individ singura lui vina fiind ca IQ-ul lui e identic cu rezistenta la rupere a celebrului fir de la Korda.

Domnilor nu e un site de gramatica dar atata incultura echivaleaza cu un atac la persoana.

va rog respectuos eliminati-l din cadrul moderatorilor intrucat nu va (ne) face cinste.

Ca user poate apare haios, dar ca moderator e periculos sa lasi asemenea persoane sa modereze topicuri.

sincer nu am nimic cu acest om, poate e un pescar admirabil, dar atat, sunt sigur ca nu e vina lui pentru cum se prezinta, dar cel putin ca moderator n-are ce cauta, da ca nuca-n perete printre celelalte nume ale moderatorilor.

Va multumesc pentru intelegere.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Ian 2008 22:40

daca bagi apropoul la mine sa stii ca nu am nimic impotriva de a fi sau nu moderator ,dar punctul meu de vedere pt concursuri nu se va schimba nici odata si nici sa pup pe altii in cur nu-mi sta in caracter ca sa raman moderator ,se pare ca de cand am zis unele chestii adevarate va cam supara pe unii din voi ,sant prea periculos sau ce? iar tu parca disparusei o vreme buna iar cand ai aparut ai venit sa intepi pe unu, altu ,nu ai ce face pe c.r.apmania si te-ai gandit de o vizita pe la noi sa mai pui ceva paie pe foc
iti urez succes la strans semnaturi pt a ma indeparta ca moderator

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 04 Ian 2008 23:01

Nu ma refer la tine, cred ca stii si tu la cine ma refer ca nu e foarte greu de ghicit.

N-am disparut doar am stat in umbra, intrucat forumul s-a diluat asa de tare valoric, ca practic si daca vroiam sa scriu tot degeaba ca n-ar fi inteles multi.

nu m-am gandit la o vizita la "NOI", cred ca am vechime mai multa decat tine pe forum si daca vei avea rabdarea sa rasfoiesti arhiva vei vedea ca majoritatea topicurilor si postarilor mele au fost la subiect, in acei ani de inceput ai forumului, nu m-am ferit nici la "a da din casa" anumite lucruri, spre deosebire de tine care nu prea ai produs informatii pescaresti utile.

Dar asta e doar parerea mea...

Pe c.r.apmania nu ma intorc, ca n-am la ce, intrucat pangica intr-un elan muncitoresc m-a sters fara motiv, crezandu-se vreun pui de fulger.

dar poti sa ma stergi si tu ca user si atunci ai scapat ca mine, promit ca n-am sa ma intorc nici sub forma de clona si nici ca alt user.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Ian 2008 23:07

ok ,scz pt ceea ce am postat ,poate un pic cam dur dar a fost o zi lunga azi in care sau intamplat de toate si culmea la noi sant +6 grade afara ,vreme buna de pescuit dar din motive medicale nu pot iesi :-( si m-am lasat atarnat de situatie
eu nu am acces la stersul userilor si nici al mesajelor in anumite topicuri

Avatar utilizator
a.adrian
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2007 18:29
Localitate: oradea
Contact:

Mesaj de a.adrian » 05 Ian 2008 10:56

nikh h.a zis
N-am disparut doar am stat in umbra, intrucat forumul s-a diluat asa de tare valoric, ca practic si daca vroiam sa scriu tot degeaba ca n-ar fi inteles multi.
daca va asteptati ca cei care posteaza pe acest forum sa fie membri ai,, academiei romane,, atunci sant ceva probleme si ar trebui anuntat administratorul sa faca o selectie la sange. [/quote]
adrian
_________
cand cineva te enerveaza ai nevoie de 42 de muschi sa te incrunti,da`ai nevoie doar de 4 sa intinzi mana si sa-i f...i una .

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Moderatori !?!?!

Mesaj de teacher64 » 05 Ian 2008 11:13

nick h. scrie: Pe aceasta cale am dat si de topicurile unui anagramat, moderator.
:D :D :D Agramat e una. Anagrama e altceva. Cu totul si cu totul altceva, dar asta nu e un forum pentru rebusisti! :mrgreen:
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 05 Ian 2008 11:22

ce tare esti teacher, asa este am gresit, si te-ai gasit tu imediat sa ma tragi de urechi.

whisky - man baga-te la topicuri mai serioase despre nade, tehnica si tactica etc. ca sa te vad acolo cat de mare pescar esti, ca pana acuma in afara de postari la bricolaje si altele non sens nu te-am vazut.

apropo astept inca pozele cu chinezoii de peste 20 kile cu care te laudai ca i-ai prins, care ni le-ai promis, dar cred ca astept degeaba... nu ?

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 11:45

Gata oameni buni, ca va apucat, unii termina cu cearta, altii incep cu gramatica :roll: :roll: :roll: :roll:

Inchide-ti Topicul :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 05 Ian 2008 11:54

Mai bine va batetzi ;-)
Chiar: Ce ar fi sa organizam o bataie pe bune intre forumisti :lol: :lol: :lol: :lol:
Sunt permise si armele albe 8) :lol:

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 12:05

@nick
Te apreciez pentru postarile pe care le-ai facut, dar totusi cine te-a suparat asa de tare?
De ce atitudinea asta negativista?
Nu mai bine ne vedem de pescuit si lasam rautatile la o parte?
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Scrie răspuns