copyright

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 05 Ian 2008 15:17

.....
Ultima oară modificat 18 Ian 2008 05:06 de către sebas, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 05 Ian 2008 15:21

E OK ! A trebuit sa ma repet putin si-atat !
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 15:27

@Danr
Deschide un nou forum care sa se numeasca K rap 1 in care sa se imparta pumnii si injuriile. Mai trebuie sa se descarce lumea.
@sebas
Hai sa nu mai dezgropam mortii.

Parca a innebunit lumea pe forumurile astea. Hai sa ingropam securea razboiului si sa incercam sa convietuim cu totii. Polemica este cheia dezvolarii, dar certurile sunt cheia razboiului.
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 15:37

florioro scrie:
Parca a innebunit lumea pe forumurile astea. Hai sa ingropam securea razboiului si sa incercam sa convietuim cu totii. Polemica este cheia dezvolarii, dar certurile sunt cheia razboiului.
Iarna-i grea,
omatu-i mare,
crapu nu vrea
de mancare :mrgreen:
competitii nu se tin
de aia, rau noi ne simtim,
am intrat pe situl crap
sa ne batem cap in cap



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 15:42

O latura nedescoperita a lui carprom. Poezia.
Pe cand prima carte de poezii?? :mrgreen: :mrgreen:
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 15:44

florioro scrie:O latura nedescoperita a lui carprom. Poezia.
Pe cand prima carte de poezii?? :mrgreen: :mrgreen:
Pai daca voi ma inspira-ti :mrgreen:

George-Alexandru
senior member
Mesaje: 368
Membru din: 20 Dec 2007 23:49
Localitate: Bucuresti

Mesaj de George-Alexandru » 05 Ian 2008 15:47

vlasin florin scrie:@George-Alexandru
Ti-am citit postarea de pe site-ul crpmania si crede-ma a fost tendentioasa si rautacioasa,nu este o chestie de curaj,ti-au spus-o mai multi,este o chestie de GUST,IAR DACA IN ALTA PARTE ITI SINT RESPECTATE PARERILE SI AICI NU,DE CE ITI MAI PIERZI VREMEA PE AICI :?:
prefer sa tac si sa nu raspund pt a mai intretine putin flacara discordiei,indiferent ce ,cum si unde pescuim trebuie sa ne repectam, daca vrem sa convietuim. ;-)
APCR-CS CARPZONE

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 05 Ian 2008 16:31

............
Ultima oară modificat 18 Ian 2008 05:07 de către sebas, modificat 1 dată în total.

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 05 Ian 2008 18:27

@Razvan,
Nu pot sa spun decit ca Vali Vesa : "Pacat !" . Poate ca ai luat ceva mai mult la bord(nu-i problema, se intimpla oricui !), poate ai avut o zi mai grea (toti avem !), sau poate, pur si simplu, n-ai capacitatea de a intelege decit propozitii simple .
Spui intr-o postare care se vrea ironica, dar care e ,zau , foarte ieftina :".. au si pretentii sa vb cu asa zisul maestru emerit rosioara aia al lor cu DOMNUL .." . Nu era o pretentie, dragul meu, era un sfat pentru tine, ca moderator , pentru a pastra un limbaj elegant intr-o discutie in contradictoriu cu unul din promotorii carpfishingului din Romania . Putea sa fie "domnu' " sau "nea" , daca ti-e mai simplu sa intelegi asa...
Si te rog sa nu cumva sa ma acuzi de pupincurism fata de Cornel. Sunt printre cei care i-au spus direct in fata atunci cind poate n-avea dreptate . E si el om, mai greseste si el, poate citeodata mai mult pentru unii in dauna altora, dar incearca sa faca ceva constructiv pentru pasiunea noastra comuna .Carpfishing-ul. De competitie sau de placere , cum iti place .

Aa, sa nu uit ! De ce sa nu recunoastem ca "mascotele" astea au avut perseverenta , indeminarea, poftim, si norocul sa aduca ceva medalii pentru Romania la CM in ultimii ani ? Oare nu meritau un topic si pentru asta, crezi ca n-ar fi dat detalii despre cum au facut si-au dres pe unde au fost ? Probabil ca fiind vorba de concursuri, nu era interesant pentru tine si mai bine scriem n pagini despre care cum si cu cine pleaca ,si cu cine se intilneste pe la mai stiu eu ce tirg de pescuit...

Pacat...

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 18:41

@cezar
la nervi sau spus multe ,personal in unele cazuri imi pare rau pt ce am spus dar in unele cazuri si anumite persoane nu imi pare rau ,am inteles de mult treaba cu 2 tabere diferite ,la noi mai putin despre concursuri iar la voi full de aceea am si evitat sa intru pe forumul vostru pana mai ieri cand am vazut cum se vb pe spinarea noastra sau ma rog mai mult a mea si a altor persoane de aici ,si tot pe acolo la voi se spunea ca e nivelul mai ridicat din pacate ceea ce a facut adminul vostru e de un nivel foarte scazut si mai vor sa discutam asa ca intre barbati iar apoi nici nu am apucat sa postez ceva ca acel individ cristi y sa apucat sa injure ca la usa cortului si cand ma gandesc ca acesti indivizi fac parte din lotul national atunci....vai de romania noastra....... ;-)
scz de deranj cezar si numai bine Razvan

Scrie răspuns