Exclus din lot

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

care moderator nu merita sa fie unul...

carprom
0
Niciun vot
nici unul
9
39%
mihai florescu
1
4%
Razvan.D
4
17%
ticu
9
39%
 
Voturi totale: 23

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 06 Ian 2008 01:49

ca sa lamurim
acest topic este optiunea lui carprom de a face un sondaj de opinie pentru a lamuri unele lucruri pe care doreste sa ( si ) le lamureasca
banuiesc ca nu crede cineva ca acest "vot" este altceva decat un sondaj de opinie cu valoare pur informativa
nu cred ca cineva isi imagineaza ca un moderator poate fi simpatic la toata lumea, atat timp cat mai si sterge sau modereaza mesaje si automat sunt useri care pot vota impotriva lui

forumul acesta este liber in limitele regulamentului, adica nu reclama, cat mai putin offtopic, limbaj civilizat si atitudine amicala
ce nu corespunde se va sterge

nici un moderator nu va fi "exclus" asa cum citit sugestii, decat daca abuzeaza in polemici, impartialitate sau foloseste necorespunzator ustensilele de moderare, si numai daca dupa discutii de reconciliere
sau daca bineinteles considera ca doreste sa se retraga
daca cineva considera ca un moderator abuzeaza, va rog sa ma informati
razvan s-a avantat in polemici, ticu are o problema de atentie la redactarea mesajelor dar cred ca amandoi tin la acest forum si doresc sa coloaboram in contiunare si acest forum sa fie cat mai bun, cu respectarea princiilor de moderate enuntate in topicul cu pricina

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Mesaj de mikecarp » 06 Ian 2008 11:55

Albert scrie:Poate te uiti si tu cine a deschis topicul :-) Asa iti vei da seama ca paranoia nu e justificata in cazul asta :lol:
Dragutza sa sti ca am vazut cine a deschis topicul si tocmai de aceea sunt putin intrigat.
Ce nu inteleg e ca de ce tocmai acum, dupa ce a facut mateianu referire la moderatorii de aici, s.a deschis topicul? Daca ar fi fost deschis acum o saptamana fara sa se bage altii nu as fi avut nimic de zis, dar asa raman la parerea mea ca li s.a dat satisfactie celor care au bagat strambe prin alte parti.
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 06 Ian 2008 12:33

Albert scrie:Poate te uiti si tu cine a deschis topicul :-) Asa iti vei da seama ca paranoia nu e justificata in cazul asta :lol:
OK, si tot eu il inchid :mrgreen:

ticu
Moderator
Mesaje: 605
Membru din: 30 Aug 2006 19:06
Localitate: Lugoj
Contact:

Mesaj de ticu » 06 Ian 2008 15:20

mikecarp scrie:Am o intrebare: ce se va intampla dupa ce se va termina chestionaru? Cel cu cele mai multe voturi va fi eliminat din randul moderatorilor? Daca da atunci inseamna ca cei de pe * si.au atins scopul. Adica sa destabilizeze acest forum. Nu stiu de ce trebuie sa va luati dupa cei de dincolo. Daca nu se deschidea acolo acest subiect nu mai aveam acum chestionarul asta.
Nu stiu de ce dar se pare ca cineva vrea sa.l indeparteze pe Ticu si nu are curaj sa.i spuna in fata.l
carprom,fi barbat pina la capat,daca ti-a facut placere sa arunci mata intre caini lasa oameni sa-si spuna opinia in continuare.

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 06 Ian 2008 17:04

ticu scrie:
mikecarp scrie:Am o intrebare: ce se va intampla dupa ce se va termina chestionaru? Cel cu cele mai multe voturi va fi eliminat din randul moderatorilor? Daca da atunci inseamna ca cei de pe * si.au atins scopul. Adica sa destabilizeze acest forum. Nu stiu de ce trebuie sa va luati dupa cei de dincolo. Daca nu se deschidea acolo acest subiect nu mai aveam acum chestionarul asta.
Nu stiu de ce dar se pare ca cineva vrea sa.l indeparteze pe Ticu si nu are curaj sa.i spuna in fata.l
carprom,fi barbat pina la capat,daca ti-a facut placere sa arunci mata intre caini lasa oameni sa-si spuna opinia in continuare.
Ticule, nu s-au intimplat destule. Pacat ca nu mai este Topicul de ieri, sa fi citit mai multe. Daca unii au cerut sa punem numele Moderatorilor, am facut-o, dar unii baga bete´n roata, si de aia l-am inchis.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 19:20

eu imi permit sa inchid acest topic din nou ,au fost destule discutii si cum mikecarp spunea, cei de pe........vor veni aici sa voteze ,singurul care poate hotara in privinta noastra la ora actuala este danr
doar o rugaminte avem ,acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace, la primele abateri postate le vor disparea posturile in prima instanta in a2a instanta vor fi banati precum competitorul

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 06 Ian 2008 19:56

acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace, la primele abateri postate le vor disparea posturile in prima instanta in a2a instanta vor fi banati precum competitorul
as vrea sa fie clar, sa nu se inteleaga altceva
oricine poate posta orice si discuta despre ce doreste in limitele regulamentului
toata lumea este binevenita pe acest forum
nu voi tolera insa userii facuti pentru provocare...

Închis