Exclus din lot

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

care moderator nu merita sa fie unul...

carprom
0
Niciun vot
nici unul
9
39%
mihai florescu
1
4%
Razvan.D
4
17%
ticu
9
39%
 
Voturi totale: 23

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 16:49

Albert scrie:Trebuia sa ne lasi posibilitatea de-a "bifa" mai multe nick-uri...ar fi fost mai aproape de ralitate rezultatul sondajului :-)
Votul este uninominal. Daca pui stampila de doua ori se anuleaza votul. Tu nu ai votat pana acum? ;-) :mrgreen:
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
freecarp
veteran
Mesaje: 751
Membru din: 23 Oct 2005 21:12
Localitate: Gummersbach/Germania

Mesaj de freecarp » 05 Ian 2008 17:29

eu am votat acolo unde a fost Tudor ;-)

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 18:23

freecarp scrie:eu am votat acolo unde a fost Tudor ;-)
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Re: Exclus din lot

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 18:30

[quote="carprom"]Cine vi se pare ca nu merita sa fie Moderator...daca s-ar specifica si motivele, ar fi si mai bine [quote="carprom"]
........................................................................................................
au aparut voturi dar unu nu are curaj sa spuna si motivele asa ca intre barbati :idea:
Ultima oară modificat 05 Ian 2008 18:31 de către Razvan.D, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
a.adrian
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2007 18:29
Localitate: oradea
Contact:

Mesaj de a.adrian » 05 Ian 2008 18:30

chestia asta cu moderatori de unde vine ? pe acest forum eu cel putin nu am vazut ca useri sa fie nemultumiti de prestatia lor iar ce vine din alta parte (forumuri ) nu este important .
adrian
_________
cand cineva te enerveaza ai nevoie de 42 de muschi sa te incrunti,da`ai nevoie doar de 4 sa intinzi mana si sa-i f...i una .

Avatar utilizator
apetrea adrian
senior member
Mesaje: 429
Membru din: 28 Mar 2006 07:29
Contact:

Mesaj de apetrea adrian » 05 Ian 2008 19:34

am votat" nici unu"pentru ca nu mi se pare ca vreunul dintre voi ar fi atit de "rau"incit sa nu merite sa ramina in continuare moderator.si inafara de asta nu am de impartit nimic cu niciunul.poate doar vreo balta cind suntem la pescuit :D .si parerea mea mai lasati cearta sio hai sa ne mai impartasim unul altuia din micile secrete pe care le detinem fiecare despre pescuitul crapului.fire intinse tuturor in 2008 si frunti descretite

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 05 Ian 2008 19:43

florioro scrie:
Albert scrie:Trebuia sa ne lasi posibilitatea de-a "bifa" mai multe nick-uri...ar fi fost mai aproape de ralitate rezultatul sondajului :-)
Votul este uninominal. Daca pui stampila de doua ori se anuleaza votul. Tu nu ai votat pana acum? ;-) :mrgreen:
O singura data am votat ca sa aleg ceva.Acum e vb. de excluderi:)
Votul meu s-a dus catre ticu; el se autoexclude...ideea e ca, din pct. meu de vedere, ar mai fi cativa "mozi" care n-au treaba cu sportul(a modera) asta.

P.S. Uninominalul e in stadiul de proiect...deocamdata votati liste :lol:

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Mesaj de mikecarp » 06 Ian 2008 00:40

Am o intrebare: ce se va intampla dupa ce se va termina chestionaru? Cel cu cele mai multe voturi va fi eliminat din randul moderatorilor? Daca da atunci inseamna ca cei de pe * si.au atins scopul. Adica sa destabilizeze acest forum. Nu stiu de ce trebuie sa va luati dupa cei de dincolo. Daca nu se deschidea acolo acest subiect nu mai aveam acum chestionarul asta.
Nu stiu de ce dar se pare ca cineva vrea sa.l indeparteze pe Ticu si nu are curaj sa.i spuna in fata.l
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 06 Ian 2008 00:47

Poate te uiti si tu cine a deschis topicul :-) Asa iti vei da seama ca paranoia nu e justificata in cazul asta :lol:

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

afara din lot

Mesaj de mikecarp » 06 Ian 2008 00:53

A si am uitat:am votat pt "nici unul". Parerea mea e ca asemenea decizii nu pot fi luate decat de administratorul saitului nu de catre useri care nu pot fi totalmente impartiali.
E pacat ca va lasati influentati.
Asa vor reusi sa strice atmorfera prieteneasca de pe acest sait. Prin astfel de fitile pe care voi le aprindeti.
Carpfishing... A way of life!

Închis