Promit

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 06 Ian 2008 22:31

[quote="Vali Vesa] Se pare ca "durerea" despre "site-ul ala, de-l stiti toti, cu mari campioni ce se injura pe forum si se pupa pe balta" nu va da pace.

[/quote]
Vali, chiar iarta-ma, dar nu ai inteles nimic, prea ai citit in viteza si cu patima! :D :D Esti unul dintre pescarii pe care ii respect cel mai mult de pe acest forum, pentru corectitudine si impartialitate. Si forumul asta mi se pare calitativ mult superior "celuilalt" tocmai prin limbajul infinit mai civilizat, si unde "non-competitorii" nu sunt priviti de sus de catre campioni. Tocmai de aia speram ca lucrurile vor ramane asa cum sunt pe site-ul asta. Injuraturile "de dincolo", pe langa ca sunt false ( majoritatea sunteti prieteni, stiu) nu ma incanta insa de loc, si de aia nici nu m-am inscris p-acolo. Nu vreau sa fiu nici injurat, si nici privit de sus. Ma simt prea bine aici. ;-)
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 08 Ian 2008 16:05

asa e fox, da niste lectii de modestie pescarilor romani, cu niste exemple de italieni si nemti/austrieci .... asta din torino italia ....

nu vrei niste sugestii de la mine , din bucuresti , cum ar trebui sa fii tu modest la torino, cu niste exemple din japonia ceva ? ca au fost si niste japonezi pe la sarulesti la un moment dat ... si erau de o modestie ...... de-a dreptul orientala :-) :-) :-)

fratzilor, nimeni nu va ia in raspar pescuitul vostru , ci doar se bucura atunci cand postati povestea unei partide reusite de pescuit ... in rest ..... mai tineti pt voi ce parere aveti de pescuitul competitional ....

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 08 Ian 2008 19:13

toni scrie:asa e fox, da niste lectii de modestie pescarilor romani, cu niste exemple de italieni si nemti/austrieci .... asta din torino italia ....

nu vrei niste sugestii de la mine , din bucuresti , cum ar trebui sa fii tu modest la torino, cu niste exemple din japonia ceva ? ca au fost si niste japonezi pe la sarulesti la un moment dat ... si erau de o modestie ...... de-a dreptul orientala :-) :-) :-)

fratzilor, nimeni nu va ia in raspar pescuitul vostru , ci doar se bucura atunci cand postati povestea unei partide reusite de pescuit ... in rest ..... mai tineti pt voi ce parere aveti de pescuitul competitional ....
Toni , nu oi fii tu ala cu porumbul si cu ctenii ? vad ca ti-ai schimbat tabara de pescuit , dar amintirile te rascolesc ! :lol: :lol:

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 09 Ian 2008 00:21

....
Ultima oară modificat 18 Ian 2008 04:48 de către sebas, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 09 Ian 2008 00:36

sebas scrie:...o vorbim intre noi, nu intram prin alte parti s-o propavaduim...
Imi propusesem sa mai tac din gura ca discutiile astea nu aduc nimic bun, dar... Sebas, am si eu o intrebare daca nu te superi: adica "prin ce parte" sa intre Toni (care e chiat un tip OK) sa-si spuna parerea ??? Cred ca daca te uiti la ce data e inregistrat... e ceva mai vechi decati multi de pe aici. Ori s-a transformat forumul asta si accesul e cu restrictii??? Sau de cina nu ne convine ii dam cu flit ???

Sa inteleg ca e nevoie sa cerem voie de acum ca sa ne spunem parerea? Oricum nu o sa mai fie nevoie, cel putin pentru mine.

PS Sper ca te-ai exprimat gresit (sau am inteles eu gresit...)

Salutare si s'auzim de (mai) bine.
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 10 Ian 2008 12:44

carprom, topicul tau s-a "fumat", ce zici il muti la cafenea ?

Mutat :mrgreen:

Scrie răspuns