Promit

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Promit

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 21:09

Va promit, ca voi sterge toate postarile altor moderatori daca nu respecta regulamentul si limbajul civilizat.

Daca vor mai sarii la cei care concureaza sau nu, cei care prind ciortani sau dinozauri.

Daca voi fi judecat ptr lucrul asta, ma voi retrage din functie si din forum. Vreau sa raminem civilizati si sa fim un exemplu ptr altii.

Promisiunea mea, este valabila ptr toti moderatorii, chiar si prieteni sau colegi de Team.

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 21:18

Parerea mea este urmatoarea fata de acest forum sau pentru oricare altul, sa fie lasata libera exprimarea tuturor sa nu se bage nimanui pumnul in gura. Evident limbajul trivial se poate cenzura de catre un moderator si parerea mea este ca trebuie sa fie lasat totul la locul lui.
Pana la urma fiecare "moare" si se desconsidera in fata tuturor prin declaratiile pe care le face.
Cenzura era pe vremea comunistilor si toti trebuiau sa aiba aceeasi parere ca daca nu, erau bagati la zdup.
Ganditiva bine ce vreti sa faceti cu acest forum, ca este pacat sa stricati mai rau, ceva care acum o vreme era deosebit.
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

George-Alexandru
senior member
Mesaje: 368
Membru din: 20 Dec 2007 23:49
Localitate: Bucuresti

Mesaj de George-Alexandru » 05 Ian 2008 21:22

florioro scrie:Parerea mea este urmatoarea fata de acest forum sau pentru oricare altul, sa fie lasata libera exprimarea tuturor sa nu se bage nimanui pumnul in gura. Evident limbajul trivial se poate cenzura de catre un moderator si parerea mea este ca trebuie sa fie lasat totul la locul lui.
Pana la urma fiecare "moare" si se desconsidera in fata tuturor prin declaratiile pe care le face.
Cenzura era pe vremea comunistilor si toti trebuiau sa aiba aceeasi parere ca daca nu, erau bagati la zdup.
Ganditiva bine ce vreti sa faceti cu acest forum, ca este pacat sa stricati mai rau, ceva care acum o vreme era deosebit.
de acord cu tine ,numai ca totul pana la o anumita limita.iar moderatorii fermi si echidistanti in anumite conjucturi .
APCR-CS CARPZONE

Avatar utilizator
freecarp
veteran
Mesaje: 751
Membru din: 23 Oct 2005 21:12
Localitate: Gummersbach/Germania

Mesaj de freecarp » 06 Ian 2008 11:23

:idea: :idea: :idea: eu unu as fi mai atent cu promisiunile!!!! :idea: :idea: :idea:
cu promisiuni iti aprinzi singur paie in cap si mai pui si benzina pe ele :idea:

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 06 Ian 2008 11:38

freecarp scrie::idea: :idea: :idea: eu unu as fi mai atent cu promisiunile!!!! :idea: :idea: :idea:
cu promisiuni iti aprinzi singur paie in cap si mai pui si benzina pe ele :idea:
Pai sa vedem :evil:

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 06 Ian 2008 14:17

Bruno, si eu sunt de parere ca atata vreme cat discutile se poarta civilizat, sa le lasam sa decurga de la sine. "Unitate in cuget si-n simtiri?!" :D Poate la comunisti! Discutand, uneori chiar si in contradictoriu, apar idei valoroase si invatam unii de la altii. Dar, repet, respectand limitele bunului-simt si opinia fiecaruia; atata vreme cat nu se transforma totul intr-o balacareala generala, ca pe site-ul ala, de-l stiti toti, cu mari campioni ce se injura pe forum si se pupa pe balta.
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 14:22

teacher64 scrie: atata vreme cat nu se transforma totul intr-o balacareala generala, ca pe site-ul ala, de-l stiti toti, cu mari campioni ce se injura pe forum si se pupa pe balta.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 06 Ian 2008 18:44

@teacher64 & Razvan.D

Se pare ca "durerea" despre "site-ul ala, de-l stiti toti, cu mari campioni ce se injura pe forum si se pupa pe balta" nu va da pace.

Daca nu va intereseaza de ce mai discutati despre el?

Cred ca datorita atitudinii unora (Razvan, mai ales tu ca esti moderator) o sa ramanem impartiti in doua tabere. Degeaba se chinuie unii ca Val sau Cezar sau, de ce nu, chiau eu sa impace capra cu varza. Daca capra nu vrea...

Chiar nu inteleg de unde atata ura si ce avem de impatrit ???
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 19:07

@Vali
pe mine ma distrat doar ceea ce a zis teacher si atat ,daca ai observat m-am potolit si nu am mai deschis nici un atac asupra celorlalti,pe undeva teacher are dreptate in anumite fraze

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 19:31

Vali Vesa scrie:@teacher64 & Razvan.D


Chiar nu inteleg de unde atata ura si ce avem de impatrit ???
nu urasc pe nimeni ,decat anumite comportamente ale unora fata de pescarii mai mici asa ca noi plus alte comportamente care ataca constant pe cei din afara tarii plus alte comportamente care vin aici si ne corecteaza caligrafia de parca acele persoane sau nascut total perfecti ,pana una alta nu exista om perfect si nici eu personal nu-s perfect :-) ,am tacut si inchis ochii multa vreme si poate nu a fost bine pentru ca sau strans multe si explozia a fost inevitablia atunci cand a aparut acel user competitorul care a venit sa ne zgarmane si cand am aflat ca pe celalalt site se vorbeste pe spinarea noastra
cu asta inchei si va urez bafta multa celor competitivi

Scrie răspuns