Promit

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 06 Ian 2008 20:07

@razvan,

si venea si urmarea, dar ai inchis topicul...

acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace
Ci eu în lumea mea ma simt
Nemuritor si rece.


Poti sa ma banezi daca vrei, atata timp cat nu exista comunicare prefer sa tac...

Numai bine,
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 06 Ian 2008 20:18

Poti sa ma banezi daca vrei, atata timp cat nu exista comunicare prefer sa tac...

nu cred sa te baneze nimeni atit timp cit itzi expui un punct de vedere fara a face atacuri la persoana,natzionalitate religie...(orientare sexuala :mrgreen: )

nu sintem la sedintze de partid sa avem totzi aceasi viziune,dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa existe si alte puncte de vedere

apropo tu esti pentru participarea la concursuri.

care este diferentza din punctul tau de vedere intre "crapist" si pescar de competitie?

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 20:20

[quote="Vali Vesa
Ce-ti pasa tie, chip de lut,
Dac-oi fi eu sau altul?

Traind în cercul vostru strâmt
Norocul va petrece...


S'auzim de bine,

[/quote]
sigur,
traiesc intr-un cerc stramt
si fericit ma simt
prind crapi de placere
si nu am nici o durere

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 20:21

puteti sa ma provocati ca de data asta nu va mai lipiti de scandal ;-)

George-Alexandru
senior member
Mesaje: 368
Membru din: 20 Dec 2007 23:49
Localitate: Bucuresti

Mesaj de George-Alexandru » 06 Ian 2008 20:22

intreb si eu Adminu forumului daca aceasta fraza a lui Razvan(doar o rugaminte avem ,acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace, la primele abateri postate le vor disparea posturile in prim)respecta indatorirea morala pe care o are un moderator.impartial,impacuitor,formator de opinie etc.
APCR-CS CARPZONE

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Ian 2008 20:28

@alexandru
ai inteles ceva din postul ala?
cand am zis acei profesionisti m-am raferit la profesionisti ca acel user competitorul ,te-ai simtit vizat cumva?
ai vazut ce a facut competitorul cand a venit? in 9 postari 5 au fost atacuri ,a avut timp destul sa se calmeze dar nimik deci banarea si-a luat-o corect ;-)

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 06 Ian 2008 20:32

George-Alexandru scrie:intreb si eu Adminu forumului daca aceasta fraza a lui Razvan(doar o rugaminte avem ,acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace, la primele abateri postate le vor disparea posturile in prim)respecta indatorirea morala pe care o are un moderator.impartial,impacuitor,formator de op
danr
Site Admin


Data inscrierii: 10/03/2003
Mesaje: 484

Trimis: Dum 01 06, 2008 7:56 pm Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
acei profesionisti ii rugam sa ne lase in pace, la primele abateri postate le vor disparea posturile in prima instanta in a2a instanta vor fi banati precum competitorul

aici ai raspunsul administraorului care il puteai citi la cafenea topic exclusi di lot fara sa mai intrebi inca o data
as vrea sa fie clar, sa nu se inteleaga altceva
oricine poate posta orice si discuta despre ce doreste in limitele regulamentului
toata lumea este binevenita pe acest forum
nu voi tolera insa userii facuti pentru provocare...

cred ca e clar ca dorintza postatorilor pe acest forum este schimbarea de experientza,impartasirea de informatzii rezultate...
_________________


inie etc.

George-Alexandru
senior member
Mesaje: 368
Membru din: 20 Dec 2007 23:49
Localitate: Bucuresti

Mesaj de George-Alexandru » 06 Ian 2008 20:38

k nu am vazut si raspunsul
:oops:
APCR-CS CARPZONE

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 06 Ian 2008 20:46

George-Alexandru scrie:k nu am vazut si raspunsul
:oops:
ok. parerea mea este ca oricine este binevenit care vrea sa contribuie la buna functzionare a forumului si la promovarea carpfishingului in ro,de preferintza cu numele lui ,ca sa stim si noi cu cine stam de vorba

George-Alexandru
senior member
Mesaje: 368
Membru din: 20 Dec 2007 23:49
Localitate: Bucuresti

Mesaj de George-Alexandru » 06 Ian 2008 20:53

Razvan.D scrie:@alexandru
ai inteles ceva din postul ala?
cand am zis acei profesionisti m-am raferit la profesionisti ca acel user competitorul ,te-ai simtit vizat cumva?
ai vazut ce a facut competitorul cand a venit? in 9 postari 5 au fost atacuri ,a avut timp destul sa se calmeze dar nimik deci banarea si-a luat-o corect ;-)
k Razvane laso asa cu a cazut ,macar sa se fii inteles ceva din toata galceava asta .nu cred ca ma/m simtit numai eu vizat ,vezi mai sus.
un singur lucru simplu de tot trebuie inteles.si eu personal particip la concursuri de un an si un pic .am facut pasul asta plecand de la pescuitul pe care il practici si tu in Belgia.diferenta intre pescarii care participa la concursuri si ceilalti este doar simplul fapt ca unii isi doaresc mai mult decat un pescuit de placere.multi au ajuns la concursuri din dorinta de a vedea cam pe unde se afla ca experienta.deci suntem la fel de pescarii si unii si altii.

ps .era sa uit .
pescarii profesionisti sunt cei cu navoade si alte feluri de plase ,restul sunt pecari amatori ;-) printre care si eu ;-)
APCR-CS CARPZONE

Scrie răspuns