Configurare

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Configurare

Mesaj de boosterman » 06 Ian 2008 21:29

Pentru Danr
Cred ca ar fi fost bine ca in reconfigurarea facuta sa fi creat pe pagina forumului un topic numai si numai pentru pescarii profesionisti pentru ca din cate vad ei se contrazic cel mai des, pacat pentru ca ei ar fi trebuit sa fie un exemplu de pricepere si moralitate a limbajului! Vreau sa cred in continuare ca din acest forum se poate invata ceva constructiv si ca nu este doar un loc de lauda a unora "profesionisti" privind sculele proprii sau perindarile in ale pescuitului :!: :evil:
Pentru cei care au pescuitul in suflet: Respect :!: :!:
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

vulc ovidiu
member
Mesaje: 183
Membru din: 14 Oct 2007 18:41

Re: Configurare

Mesaj de vulc ovidiu » 08 Ian 2008 17:22

boosterman scrie:Pentru Danr
Cred ca ar fi fost bine ca in reconfigurarea facuta sa fi creat pe pagina forumului un topic numai si numai pentru pescarii profesionisti pentru ca din cate vad ei se contrazic cel mai des, pacat pentru ca ei ar fi trebuit sa fie un exemplu de pricepere si moralitate a limbajului! Vreau sa cred in continuare ca din acest forum se poate invata ceva constructiv si ca nu este doar un loc de lauda a unora "profesionisti" privind sculele proprii sau perindarile in ale pescuitului :!: :evil:
Pentru cei care au pescuitul in suflet: Respect :!: :!:
salut boosterman
sunt intru totul de acord cu tine! mai putin cu topicul numai pentru profesionisti, nu pentru ca nu ar trebui creat, ci pentru ca, zic eu, ar putea provoca reactii naturale in fata restrictiei ("pana aici voi, de aici noi!")
ovidiu

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 09 Ian 2008 12:32

va rog frumos hai sa nu continuam cu polemica asta fara sens si sa ne vedem de pescuit


toti suntem pescari pe forumul asta, unii mai avansati altii mai incepatori, si forumul e pentru toti
eu nu spun ca nu trebuie facuta o diferentiere intre pescarii valorosi si altii dar nu prin categorii distincte
banuiesc ca oricum intrebarea ta era "peiorativa" ca sa spunem asa

Scrie răspuns