valpangica vs razvan

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 22 Ian 2008 22:02

Razvan.D scrie:
Val Pangica scrie::mrgreen: :mrgreen:

Am observat cu nedisimulata tristete ca sinteti detinatorul adevarului absolut.
cu permisiunea dvs si scuzele de rigoare pt obraznicia de care dam dovada,recte faptul ca va raspundem si culmea va mai si contrazicem,chiar pe dvs personal,BA da ce obraznici sintem,tragem urmatoarea concluzie
esti un pescar second hand,un vinator expirat si un betiv dovedit
ai mania contraziceri si diaree verbala
si prostul pune frina citeodata,dar tu se pare ca nu nimeresti pedala
ai reusit sa iti atragi antipatia tuturor,dar nu toti sint asa directi ca mine sa iti zica in fata-LASANEEEEEEEEEEEEEEEEEE Imagine
PS-AM aflat ca in romania controalele medicale sint gratuite,va sugerez o vizita,incercati la pshihiatrie
Copile plagiezi ! Fii mai original te rog - daca tot ai mintea lejera concentreaza-te pe topicul asta ! Hai ca poti !!! :idea: Sunt pescar second hand - depinde la ce te referi - daca am ajuns sa fiu mereu al 2-lea dupa astia din lotul national , inseamna ca stau bine si nu m-a trimis mama pe balta degeaba :lol:
Vinator expirat :lol: - aici nu ai ce sa comentezi tu - ca tu nu stii din ce parte trebuie sa tii o arma de foc - genetic esti predispus la accidente . Apropo - stii ca aici nu te califici , pentru ca daca vrei sa ai o arma de foc trebuie sa ai neuronii acasa , iar suferinta ta te descalifica la acest segment . Pacat ca ti-as fii dat sa mangai una din cele 4 arme legale pe care le am in fiset , macar sa simti si tu raceala fierului . Si sa stii ca astea nu intzeapa si nici nu iti fac herpes la gura - pur si simplu pe mina unui oligofren pot omori oameni ! Asta ca sa vorbim de responsabilitate , dar nu e cazul tau !
Betiv dovedit ? Cind ai baut tu cu mine ca nu imi aduc aminte ? Asta nu inseamna ca daca ne apucam de treaba - nu o sa te pierd pe undeva pe la inceput . :mrgreen: :mrgreen:
Inca o data iti spun - esti patetic si pacat de tine ca mai stii si 1 limba straina ! Daca o stii si pe asta !

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 22 Ian 2008 22:21

cind am spus sponsor al apcr am gresit,tu esti un atirnator dovedit al apcr,nu am nimic cu cei de acolo,sint pescari respectabil si au dovedit,in schimb tu ce ai dovedit prin partile astea in materie de pescuit ca si eu pot participa la concursuri cu rezultatele tale,diferenta e ca mie mi-ar fi rusine cu ele.
am inteles ca ai fost banat pe siteul asta si acum nu ma mai mir de ce,poate o noua masura ar fi din nou indicata,daca tu ai scapat siteul de mine ca moderator,poate eu il scap de tine ca utilizator,ca si asa esti degeaba pe aici.Imagine
xxxxxxx

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 22 Ian 2008 22:24

Razvan.D scrie:cind am spus sponsor al apcr am gresit,tu esti un atirnator dovedit al apcr,nu am nimic cu cei de acolo,sint pescari respectabil si au dovedit,in schimb tu ce ai dovedit prin partile astea in materie de pescuit ca si eu pot participa la concursuri cu rezultatele tale,diferenta e ca mie mi-ar fi rusine cu ele.
am inteles ca ai fost banat pe siteul asta si acum nu ma mai mir de ce,poate o noua masura ar fi din nou indicata,daca tu ai scapat siteul de mine ca moderator,poate eu il scap de tine ca utilizator,ca si asa esti degeaba pe aici.Imagine
Fa demersurile de rigoare ca pe mine nu ma deranjeaza ! Dan R hotaraste si ii accept apriori judecata ,

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 22 Ian 2008 22:39

sa stii ca si ceausescu era vinator,pe ce considerente a primit arma,vezi ca ala a sfirsit impuscat.
nu multumesc,nu doresc sa mangai arma ta,eu imi mangai sotia,daca aveti obiceiuri neobisnuite cum ar fi mangaiatul armelor de foc cred ca va incadrati in profilul ucigasilor in serie si chiar mie frica sa continui acest dialog,poate aflati adresa mea si cine stie.

uite si un banc :mrgreen:
Pe vremea lui Ceausescu, se organizeaza o vanatoare.Participanti, armata si securitatea. A doua zi dimineata la ora stabilita securitatea intarzie sa apara. La un moment dat militarii se hotarasc sa-i caute speriati fiind ca poate i-a mancat ursul. Si cauta si cauta si la un moment dat ce sa vezi? Securistii toti in jurul unui copac de care legasera un iepure pe care-l omorau din bataie zicandu-i: Recunoaste ma ca esti mistret n-auzi? Recunoaste!


La Revedere domnule pangica de azi nu va mai deranjez ;-)
xxxxxxx

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 22 Ian 2008 23:04

consider ca aceasta discutie a devenit inoportuna
accept polemicile dar un topic exclusiv de jigniri intre doua persoane e prea mult

Închis