Pt adminii Crapmania.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 30 Ian 2008 10:05

apropos vladut,
si eu am intrat odata la tine si am avut o discutie contradictorie dar civilizata cu domnul rosioru, ceea ce nu m-a scapat insa de injuraturi si amenintari
desi erai admin nu ai intervenit, desi ai participat la discutie
nu m-am suparat dar nu mi-a mai facut placere sa mai intru la tine, desi altii poate s-ar fi suparat
asta ca feedback prietenesc

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 30 Ian 2008 14:12

Multumesc Dane, ai dreptate, trebuia sa intervin si sa nu permit polemicile....Acum am indreptat lucrurile, o sa vezi ca site-ul o sa renasca in scurt timp.

@cristi mosharu

Nu vreau sa intru in polemici cu tine, esti un personaj pitoresc pe toate site-urile de pescuit, dar iti spun ca nu ai dreptate.
Limbajul de mahala pe care il (l-ai) folosesti ti-a atras atitea certuri si amenintari, nu EU ! Nu uita ca acum ceva vreme ii amenintai pe cei care te contraziceau cu sabia......Asa ca te rog abtine-te macar. :oops:

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 30 Ian 2008 14:58

Asa Moshare nu te lasa ,bataie la Imagine sa le dai :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 30 Ian 2008 18:03

@cristi mosharu

Nu vreau sa intru in polemici cu tine, esti un personaj pitoresc pe toate site-urile de pescuit, dar iti spun ca nu ai dreptate.
Limbajul de mahala pe care il (l-ai) folosesti ti-a atras atitea certuri si amenintari, nu EU ! Nu uita ca acum ceva vreme ii amenintai pe cei care te contraziceau cu sabia......Asa ca te rog abtine-te macar. :oops:[/quote]

Vladut, numai la voi am folosit "limbaj de mahala" pt. ca am fost provocat fara motiv....( eu eram anul trecut la CC si "gigi" scria de mine...)
Nu am sabie, am maceta...dar mi-ai dat o idee :D
Intradevar, umblu' in permanentza cu boxu' dupa mine, nu neaparat pt unii ca alde' gigi :lol: ..dar decat sa planga mama.....:lol:
+ ca si la voi " sunt unii inarmati si foarte periculosi, care umbla in jeep-uri cu arme de vanatoare" :lol: :lol: :lol: :lol: si BINE fac!
Vladut, ca incheiere, atata timp cat o sa fiu "atacat" verbal de "nick"-uri care nu au curajul sa-mi zica in fata cine sunt si ce vor...o sa folosesc limbajul de care pomeneai....adica, o sa le dau si prin gura si prin cor :evil: :D

Scrie răspuns