Pt adminii Crapmania.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Pt adminii Crapmania.

Mesaj de mosharu » 28 Ian 2008 22:06

Vladut, pt am promis ca nu mai postez la voi pe forum si nici macar sa intru ca "vizitator".....te rog prieteneste sa le transmiti "bunilor mei prieteni" ca NU ma intereseaza ce scriu de mine acolo, indiferent cine sunt ei......DACA este vreunul dintre ei curiosi sa ma cunoasca personal, ma gasesc lesne ...
Asa cum stim, smardoi de tastarura sunt multi rau... :lol: :lol: :lol:

@Dan Radulescu, te rog sa nu te superi ca i-am scris lui Vladut Mateianu aici...dar eu cand promit ceva, ma tin de promisiune. Multumesc pt. intelegere.

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 28 Ian 2008 23:01

Cin' te supara, Frate Moshare?! :D
Aici e liniste si pace. Sper. ;-)
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 28 Ian 2008 23:09

Marian, nu te baga te rog...
I-am scris doar lui Vladut.

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 28 Ian 2008 23:12

....de fapt muti topicul de tambalau de acolo aici :)It's fine by me..sa (re)inceapa balciul 8)

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 28 Ian 2008 23:21

Albert, nu mut nimic. daca vroiam balci, postam iar pe crapmania :lol: :lol: :lol: dar m-am saturat sa ma bag in seama cu toti idiotii....+ ca acolo este un user cu mai multe nick-uri...asa ca, nu sti de "unde ti-o iei" :lol: :lol: :evil:
Oricum, "pacat" ca Vladut admite circul si balamucul de acolo..... :evil:

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Mesaj de mikecarp » 29 Ian 2008 09:39

Cristi,
Vladut n.are ce face si trebuie sa admita circul asta pt ca fara el (circ) nu ar mai scrie nimeni. Nu vezi ca nu mai scrie nimeni la sectiunile tehnice?
Cred ca lui Val ii vine sa planga cand vede cum a ajuns saitul pe care s.a chinuit sa.l ridice din nimik.
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 29 Ian 2008 10:33

Intr-adevar, din cauza unor "anumiti" useri cu mare experienta (doar in scandaluri dovedita), postarile la capitolele legate de tehnica, tactica , nada, echipament etc sunt in regres constant.....
Si eu m-am cam saturat, dar nu gasesc solutia....Poate aveti sugestii !

vali nedelea
member
Mesaje: 144
Membru din: 06 Ian 2007 10:24
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de vali nedelea » 29 Ian 2008 11:18

Se ajunge la asa ceva (parerea mea)tot din cauza adm si moderatorilor ;-),care ar trebui sa fie un pic mai creativi si sa faca tot felul de concursuri ,care sa capteze atentia tuturor, dar noi stim cel mai bine sa ne injuram sa ne facem hoti si sa vedem care a furat mai mult la un concurs si care a luat mai mult peste acasa,cu parere de rau aceasta este realitatea si de aceea sunt multi pescari buni care nu mai posteaza .
Vali NEDELEA
www.siweida.ro

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 29 Ian 2008 11:30

Discutie de cafenea...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 29 Ian 2008 20:19

@Vladut

daca tot te-am prins aici o sa o sa iti dau o sugestie.

cei care scriu rar acolo sau si mai rau, nu intra pe crapmania, o fac din mai multe motive. Nu le stiu pe toate dar de unu sunt sigur si anume pt ca sunt luati p[este picior de anumiti '' profesori''

si acum sugestia

nu ai de ce sa ti dusmanie pe un sit doar pt ca nu este al tau, remarc ca ai inceput sa scrii si aici si ma bucur, cred ca ai ce scrie mai mult ca 99% dintre noi. Scrie si aici, scrie si acolo, in curand lumea o sa isi dea seam aca discutii serioase se pot purta pe ambele situri si te vor urma....( o sa le citim si o sa postam pe ambele )

daca urmaresti aici postarile mele de exemplu ai sa vezi ca am peste 1000 iar la tine doar ceva peste 100, si asta cu un motiv. Aici am trecut si prin bune si prin rele, dar nu am avut nicimacar odata frica ca cineva ar putea sa imi ia o anumita necunostinta in radere.

Apoi......

Noi ne cunoastem personal, ne-am intalnit doar de vre-o 2-3 ori si am vazut ce baiat subtire esti, dar majoritatea care au citit in fuga 2-3 postari mai aicide scrise de tine acolo , au putut sa isi faca o impresie gresita si sa te vada doar ca pe un infumurat .....crede-ma ca nu gresesc

avem multe de invatat de la tine si de la multi altii de acolo, asa ca scrie si aici si acolo si o sa vrem sa vedem ce sugestie, sfat sau rezolvare ai dat la o problema.

violenta naste violenta, este un lucru stiut de toti la fel ca vorba aia......glasul dulce mult aduce

te pup
><)))°>-------- Dani

Scrie răspuns