Polemica - concursul over 10 organizat de Crap One

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 05 Mar 2008 13:08

Domnule Serbu, tu pupi unde ai scuipat??Fii barbat nu fi slab de inger. Este foarte adevarat ca Vladeanu jigneste cate odata dar cred ca numai cand este nervos nu intotdeauna. Mosharule fii barbat si fruntea sus,uni sunt invidiosi rau de tot pe tine(vezi bibu,val pangica jr. si chiar rosioru)

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 05 Mar 2008 17:25

Si D-ta esti un baiat destept d-le Secara ! Asa invidie ce am eu pe Mosharu sa ai d-ta toata viata pe mine ! Chiar nu ati inteles ca se ocupa de organizarea unui concurs "braila" in care lipsesc 66 % din banii platiti de concurenti si de catre cine ? De un pescar care a fost in viata lui la un singur concurs si ala ratat ! Dar spalati-va cu el pe cap - ca e membru vechi si cu asta basta - are pedigree pe forum ! La anul o sa aiba lansete mai bune ca voi si nu o stiti de ce :lol: :lol: Voi le-ati platit !
Noi am vrut sa evitam niste furaciuni pe o balta care ne este draga si uite ca am ajuns la cafenea . :lol:
Dar am ajuns si noi la ideea ca nu trebuie sa ne frece grija banilor altuia si Mosharu o sa piara pe limba lui , sau o sa faca un succes din acest concurs ( in care premiul la locul I nici nu acopera taxa + nada , dar omul a argumentat diferenta - am inteles ca are icre negre si sturion la tratatia de dupa , plus 2 cupe suflate in platina ! :lol: :lol: ) Voi platiti , voi concurati , eu nu mai scriu - am tras cu totii un semn de intrebare si atit ! De aici incolo sunteti pe cont propriu .

Dar cu astfel de atitudini ca asta a ta - referitoare la Cornel ( si-a aparat si el omul pina s-a lamurit ce si cum ) , nu ajungi departe .

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 05 Mar 2008 23:32

merci, Val, dar nu cred ca mai merita raspunsuri tipul...ori e un patimas infocat ori un instigator de rand, dar ori cum ar fi, faptul ca ataca sub anonimat il defineste ca un las notoriu.

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 06 Mar 2008 12:42

Val Pangica, vad ca te aprinzi f.repede cand nu-ti convine cate ceva, Bibu de ex.il interesa de concursul lui Mosharu pe Peris, tu imediat ai intervenit fratele meu repet inca odata nu cred ca este treaba voastra ca cineva care organizeaza un concurs pe o balta, fie ea si oarecare. Am urmarit si am constatat ca la alte organizari nu ai facut referiri, de ce nu ai intrebat de ce se strang atat de multi bani pt.calificari de ex. sau poate ma insel eu, acolo n-ai acces la astfel de referiri!!!!!!!!!!. Pe urma mare diferenta intre tine ca pescar si Mosharu nu este, sunte-ti la fel de valorosi.

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 06 Mar 2008 18:26

tonysecara scrie:Pe urma mare diferenta intre tine ca pescar si Mosharu nu este, sunte-ti la fel de valorosi.
Asteptam "sfios" o confirmare si de la unul prost si din pacate tu ai facut-o ! Doamne ce ma fac ! :lol: :lol:
Mi-ai "ratat" si sezonul asta - pentru ca daca sunt egal cu Mosharu nici nu mai merita sa ma duc pe la vreun concurs - vizavi de stimabilul domn Agamitza l ( cu colej castigat ! ), care rupe baltile prin competitii si prin "braile" . :oops:
Inseamna ca cele peste 30 competitii ale mele nu mai inseamna nimic in comparatie cu unica competitie a lui d-lui Mosharu ( Agamitza ) . Uite asa usor - usor ne ducem dracului cu totii si ne astupa vocea niste baieti de baieti , care au vazut crapul la TV si atunci nu l-au recunoscut din prima !
Dar avem si noi un atu- sa traisca Nea Caragiale ! Cum v-a pictat el prin scris nu mai exista altul la fel !!

Mai amarule - tu esti zdravan la cap ? Diferenta intre mine si Mosharu nu poate fii exprimata prin cifre :lol: :lol: :lol: Du-te Doamne iarta-ma !

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 06 Mar 2008 18:40

De ce te minunezi val pangica asa tare, crezi ca esti mai valoros decat Mosharu? este parerea ta si-a lui bibu, toti trei sunteti la fel de valorosi, asta spun clasamentele. toti trei sunteti la fel cand e de luat la scandal pe cineva.Mai mergeti la pescuit fratilor ca de teorie suntem satui. Daca vrei iti mai spun unul cu care te compari, cu jujac, asta este valoarea ta.Tu si bibu apucati-va de altceva lasati pescuitul pentru cei cel iubesc.

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 06 Mar 2008 18:58

tonysecara scrie:De ce te minunezi val pangica asa tare, crezi ca esti mai valoros decat Mosharu? este parerea ta si-a lui bibu, toti trei sunteti la fel de valorosi, asta spun clasamentele. toti trei sunteti la fel cand e de luat la scandal pe cineva.Mai mergeti la pescuit fratilor ca de teorie suntem satui. Daca vrei iti mai spun unul cu care te compari, cu jujac, asta este valoarea ta.Tu si bibu apucati-va de altceva lasati pescuitul pentru cei cel iubesc.
Ok prietene ! Nu mai am putere sa-ti raspund pentru ca m-ai lamurit cit de inteligent esti . Go to the wind !

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 06 Mar 2008 22:22

Meritati fiecare cate o statuie in centrul bucurestiului !!!! :mrgreen: :mrgreen:
xxxxxxx

ciprian2008
junior member
Mesaje: 73
Membru din: 12 Feb 2008 20:15
Localitate: Buzau

Mesaj de ciprian2008 » 27 Mar 2008 12:58

Pentru d-ul Cristian Surdu: personal mi se pare interesant concursul si va urez succes, sper sa iasa un concurs frumos din toate punctele de vedere ! Chiar daca este un concurs mai micut nu asta conteaza, eu cred ca si concursurile de calibru mai mic isi au rolul lor si sunt binevenite. Legat de "cearta" bani, cheltuieli, incasari...cred ca fiecare e destul de matur si stie ce sa faca, daca ii convine participa, daca nu-i convine sa nu participe, punct. Toate bune si fire zbuciumate ! :lol:

P.S. Si mai duceti-va fratilor la femei sa va calmati .... :mrgreen: si va urez sa fie "cat mai intinsa" ;-) ca altfel, cearta de pe forum o sa fie minuscula, in comparatie cu scandalul ce-o sa-l aveti de dupa..... :bere:

Ciprian

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 27 Mar 2008 16:01

ciprian2008 scrie:Chiar daca este un concurs mai micut nu asta conteaza, eu cred ca si concursurile de calibru mai mic isi au rolul lor sbere:

Ciprian
Macar este un concurs fara Ciortaneala :mrgreen:

Scrie răspuns