Traducere....

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 26 Mar 2008 10:18

diablo69 scrie:Detalii..!!Sa fiu mai explicit.De aici nu poti cumpara un boilie S&O sau un dip pentru ca nu sti ce sa -i ceri .De ace de la Korda sau Fox sa nu mai vorbim.Inschimb suntem mai norocosi .E tara lui TIGER NUTS(chufa).
Daca te pot ajuta, eu iti pot trimite unele produse din Germania, am facu-to si ptr Sebas(Madrid). Singura problema este coletul, costa la DHL pina in 5 Kg 17€ si iti ajunge in aprox 4 zile.
Asta in cazul in care ai incredere in mine :mrgreen:

numai bine

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 26 Mar 2008 10:21

maiden scrie:uite, eu am probleme cu trimitere din Germania, e vorba de un prieten....asha-l consideram. Nu mai raspunde...cu toate ca m-am oferit sa-i trimit banii inainte de a comada matritzele, ca despre asta era vorba.....
Ce Martize ? De plumb, de la http://www.bleigussformen.de/

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 26 Mar 2008 16:57

Diablo tata, tu ori esti de ieri in Spania, ori nu stii sa folosesti internetul, ori il folosesti la ''locutoriu'', ori..nu stiu ce sa mai cred. Aici gasesti tot ce vrei, cauta cum trebuie, si daca nu poti, vezi ca ai un privat, te lamureste Cristi, Chiqui pe aici pe forum. Hasta ahora! :mrgreen:

Avatar utilizator
diablo69
new member
Mesaje: 10
Membru din: 23 Mar 2008 13:00
Localitate: Castellon

Mesaj de diablo69 » 26 Mar 2008 19:48

sebas tata,daca erai atent vedeai ca am vreo 6 anisori pe meleagurile astea.internetul....tin service-ul la doua emprese mici.si inca o data daca erai atent stau in Castellon(uitate pe harta ,vezi ca e la malul marii)si asta spune tot. Deh nu e Madridul,nu inteleg ce s-a ofuscat atita lume ,toti va-ti nascut pescari ?n-am vrut sa deranjez pe nimeni dar nici sa fiu luat la misto de cineva care nu ma cunoaste.inca o data demonstrati ca mai e mult pina ......Rog moderatorii sa inchida topicul.

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 26 Mar 2008 20:14

diablo69 scrie:inca o data demonstrati ca mai e mult pina ......Rog moderatorii sa inchida topicul.
Bine bre spaniolule!! Bine ca demonstram....eu as sterge topicul !
Auzi, da' matale n-ai treaba?!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Închis