Despre un "moderator" de pe alt site

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Despre un "moderator" de pe alt site

Mesaj de Dan Cotelici » 21 Mai 2008 12:10

Pentru ca am indraznit sa intreb pe forumul c.......a cate echipe participa la calificarile pentru CM si deranjat ca raspunsul la intrebarea mea e prea dureros pentru a fi dat , renumitul vladut mateianu, in calitate de moderator, mi-a sters postarea, mi-a inlocuit username-ul , a inlocuit si semnatura cu una care-l caracterizeaza de fapt pe el, si-mi transmite:

'Tu mars la cotet ! Du-te si pareste in alta parte ca te-am pishat.... PA !"

Tin sa-i multumesc pentru ca in acest fel isi dezvaluie pentru a nu stiu cata oara educatia si caracterul.



Întotdeauna administratorii şi moderatorii acestui forum vor încerca să îndepărteze sau să modifice orice material deranjant cât mai repede posibil; este imposibil să parcurgă fiecare mesaj în parte. Din acest motiv trebuie să ştiţi că toate mesajele exprimă punctul de vedere şi opiniile autorilor şi nu ale administratorilor, moderatorilor sau a web master-ului (excepţie făcând mesajele scrise chiar de către ei) şi de aceea ei nu pot fi făcuţi responsabili.

Trebuie să fiţi de acord să nu publicaţi mesaje cu conţinut abuziv, obscen, vulgar, calomnios, de ură, ameninţător, sexual sau orice alt material ce poate viola legile aflate în vigoare. Dacă publicaţi astfel de materiale puteţi fi imediat şi pentru totdeauna îndepărtat din forum (şi firma care vă oferă accesul la Internet va fi anunţată). Adresele IP ale tuturor mesajelor trimise sunt stocate pentru a fi de ajutor în rezolvarea unor astfel de încălcări ale regulilor. Trebuie să fiţi de acord că webmaster-ul, administratorul şi moderatorii acestui forum au dreptul de a şterge, modifica sau închide orice subiect, oricând cred ei că acest lucru se impune. Ca utilizator, trebuie să fiţi de acord că orice informaţie introdusă de dumneavoastră să fie stocată în baza de date. Aceste informaţii nu vor fi arătate unei terţe persoane fără consimţământul webmaster-ului, administratorului şi moderatorilor care nu pot fi facuţi responsabili de atacurile de furt sau de vandalism care pot să ducă la compromiterea datelor.

Acest forum utilizează fişierele tip cookie pentru a stoca informaţiile pe calculatorul dumneavoastră. Aceste fişiere cookie nu conţin informaţii despre alte aplicaţii ci ele sunt folosite doar pentru uşurarea navigării pe forum. Adresele de email sunt utilizate doar pentru confirmarea înregistrării dumneavoastră ca utilizator şi pentru parolă (şi pentru trimiterea unei noi parole dacă aţi uitat-o pe cea curentă).

Prin apăsarea pe butonul de înregistrare se consideră că sunteţi de acord cu aceste condiţii.


Citind din nou regulamentul acestui forum sa zicem ca ar fi ok sa-mi sterga un mesaj care nu-i convine dar nu inteleg ce prevedere ii permite sa-mi inlocuiasca username-ul si semnatura.
Se demonstreaza inca o data comportamentul dictatorial si indiferent la o orice tema de dezbatere in care exista o parere diferita de a lui.
Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 21 Mai 2008 17:33

@Dan Cotelici

Cum ti-ai permis sa intrebi asa ceva??? :roll:

Ce impertinenta din partea ta. :evil:
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 21 Mai 2008 18:53

nene cotelici, ma pui pe ganduri....unde s-a intamplat asta?!Aici pe forum? Ce topic?! :roll:

Later edit: Am inteles unde....ok! Da' intrebarea e, ce putem face noi?! :?:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 21 Mai 2008 20:14

nenea Cotelici are o vechime pe acest forum ,un pic de respect domnu moderator ;-)

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 21 Mai 2008 20:17

Pai din cate-am inteles Razvane, nu aici se-ntampla tarashenia....ci in alta parte..... :P
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 21 Mai 2008 20:20

Eu multumesc public lui Maiden - pentru un exemplu de conciliere si moderare . El stie despre ce este vorba !

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 22 Mai 2008 09:28

maiden scrie:nene cotelici, ma pui pe ganduri....unde s-a intamplat asta?!Aici pe forum? Ce topic?! :roll:

Later edit: Am inteles unde....ok! Da' intrebarea e, ce putem face noi?! :?:
Nene maiden,
Nu trebuie sa faci nimic.
;-)
Second BEST is FIRST loser

ciprian2008
junior member
Mesaje: 73
Membru din: 12 Feb 2008 20:15
Localitate: Buzau

Mesaj de ciprian2008 » 22 Mai 2008 17:11

Un limbaj, daca intr-adevar asta a fost, sub orice critica pentru un om cu o astfel de pozitie, vicepresedinte in APCR... :evil: , nu mai zic ca in primul rand trebuie sa existe respectul de la om la om....
@Maiden "....Da' intrebarea e, ce putem face noi?!" . Putem sa ne spunem parerea tu, eu , 10 insi, 100 de insi. Crezi ca nu conteaza sa-ti spui parerea? Ce zici, conteaza cand 100 de insi au o parere negativa despre tine? Eu zic ca da.

Dar, ca sa nu tragem concluzii pripite e bine sa spuna si Vladut Mateianu varianta sa, asadar asteptam pe Vladut...

Ciprian

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 22 Mai 2008 17:16

Unde a fost discutia ? Am pierdut-o , ce sa intamplat de fapt ?
Powered by two rods

Avatar utilizator
mirceas
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 29 Feb 2004 11:11
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de mirceas » 22 Mai 2008 17:20

subscriu si eu, pe acelasi forum brusc parola mea nu mai functioneaza. si asta inconditiile in care rar am postat cate ceva pe acolo.

nu stiu daca e o problema tehnica sau rea intentie.
fir intins!!

www.carpfishing.ro

Scrie răspuns