Despre un "moderator" de pe alt site

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 24 Mai 2008 08:55

forumul este prevazut si cu mesagerie privata,ar trebui folosita mai des,mai ales in astfel de cazuri.

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Mai 2008 12:35

Ma asteptam sa fiu banat pe site-ul respectiv.
Nu ma asteptam sa mi se schimbe userul si semnatura....... asta e miselie.Din partea unuia care ar vrea sa conduca destinele pescuitului la crap in Romania.Un las!
Dupa ce i-au banat pe Oana si Badica evident ca urmam si ceilalti membrii ai cluburilor care li se opun.
Dar miselia nu se opreste aici.
Se deschid topicuri in care sunt atacate persoane care nu pot raspunde pentru ca accesul lor a fost interzis!
Penibil!
Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 24 Mai 2008 13:05

Poate ca pana la urma vor putea raspunde ...asa am inteles eu ! Si cel care a deschis topicul a specificat c-ar fi facut-o aici daca topicul in care a fost mascarit nu ar fi fost inchis ! Nu pot sa zic cat de just imi pare... mergea si aici la Cafenea o replica ...mai o tigara ,un suc , o cearta ,ca mai sunt cateva zile pana se ridica prohibitia pe granita ! :D
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Mai 2008 15:21

iorga george scrie:Poate ca pana la urma vor putea raspunde ...asa am inteles eu ! Si cel care a deschis topicul a specificat c-ar fi facut-o aici daca topicul in care a fost mascarit nu ar fi fost inchis ! Nu pot sa zic cat de just imi pare... mergea si aici la Cafenea o replica ...mai o tigara ,un suc , o cearta ,ca mai sunt cateva zile pana se ridica prohibitia pe granita ! :D
:lol: pai aici ar fi primit raspuns...si nu cred ca asta era obiectivul respectivului personaj :P :P
Second BEST is FIRST loser

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 24 Mai 2008 16:10

Hai sa nu ne mai victimizam atit si sa nu mai folosim cuvinte asa de grele... Cine seamana vint, culege furtuna, spune un proverb. Mai gindeste-te,Dane !

Referitor la topicul cu pricina de pe c..mania, eu am insistat ca sa se permita accesul celor banati, tocmai pentru a incerca sa fim corecti, si a putea vedea toate parerile celor implicati. Si probabil asa va fi. E o problema tehnica de a li se permite accesul, pe care eu n-o pot rezolva, atit.
Si pentru a mai taia din elanul unor circotasi : intimplator, Vladut nu poata sa dea un raspuns pe moment, pentru ca zilele astea face ce stie el mai bine, chiar mai bine decit a modera un site...Pescuieste ! Adica prinde peste ! Mare !

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Mai 2008 16:48

Cezare NU MA INTERESEAZA CE FACE vm.
Ca tot te-ai bagat, ce parere ai de faptul ca mi-a schimbat userul si semnatura?Esti sau nu moderator pe site-ul respectiv?

Arata-mi!!!!!!!!!!!!!!!!
User: Dan
Semnatura: Second best is first loser
Second BEST is FIRST loser

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 24 Mai 2008 17:34

Sunt un moderator, nu si proprietar. :-) Si o sa incerc ca paginile acelui site sa fie corecte, in masura in care o sa pot.
Poate ca mie ,personal, nu mi se pare 100% corect ce ti s-a intimplat , insa , asa cum ti-am mai spus, nu faci decit sa insisti intr-o polemica obsesiva cu Senzorii (vezi adresari jignitoare, gen cine mai e si vm asta, sau intrebari retorice despre CM ,in conditiile in care oricum te doare-n cur de competitia asta). Si ce-si face omul cu mina lui...

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 24 Mai 2008 19:18

Cezar Bibu scrie: Vladut nu poata sa dea un raspuns pe moment, pentru ca zilele astea face ce stie el mai bine, chiar mai bine decit a modera un site...Pescuieste ! Adica prinde peste ! Mare !
la bile solubile SBS? :mrgreen: :mrgreen:

http://carpnews.ro/forum/viewtopic.php?f=8&t=399

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Mai 2008 21:22

Cezar Bibu scrie:Sunt un moderator, nu si proprietar. :-) Si o sa incerc ca paginile acelui site sa fie corecte, in masura in care o sa pot.
Poate ca mie ,personal, nu mi se pare 100% corect ce ti s-a intimplat , insa , asa cum ti-am mai spus, nu faci decit sa insisti intr-o polemica obsesiva cu Senzorii (vezi adresari jignitoare, gen cine mai e si vm asta, sau intrebari retorice despre CM ,in conditiile in care oricum te doare-n cur de competitia asta). Si ce-si face omul cu mina lui...
Ce vrei sa ma faci sa inteleg, ca in calitate de moderator grija ta e sa nu fie deranjat "propetaru"? Sa nu-l deranjam cu intrebari incomode?Nu am intrebat care-i turnover-ul magazinului, ci cate loturi participa la calificari. Asta nu e o intrebare retorica!
Forum= libertate de exprimare... daca nu cumva crezi ca e doar un loc pe treptele caruia sunt eliminati cei care au o parere diferita fata de cei care-l ocupa temporar.
PS
"Etimologic cuvantul „retorica” provine din limba greaca veche de la cuvantul „rew”,insemnand „a curge”,adica arta de a rosti o cuvantare bine alcatuita si convingatoare.Retorica renaste cand ideologiile se prabusesc."

Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 25 Mai 2008 22:54

@dan cotelici

Scuza-ma ca nu ti-am raspuns, am fost plecat la pescuit. Real, nu virtual...
Si nici nu o sa-ti raspund.
La cuvinte nu ma prea pricep si nici nu imi plac certurile. Daca pot, incerc sa le evit....

PS Paracioasa mica.... :D

Scrie răspuns