ORICE PE TEMA CONCURSULUI : CUPA DEBUTANTULUI !!!!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 12 Iul 2008 15:27

Albert scrie:
iorga george scrie:Vorbim de debutanti intr-un cadru competitional ,nu de debutanti in pescuitul la crap
..asa credeam si eu da' pare-se ca nu e asa...Din discutia de pe topicul celalalt reiese cat se poate de clar ca tre' sa fii debutant in..pescuit...da' debutant, nu gluma..sa treci de la telescopica din Obor la lanseta din 3 bucati de la Baracuda fix inaintea concursului :-)
Sper ca organizatorul sa nu mi-o ia in nume de rau, da' regula cu 8 kile e hilara.
Tocmai asta este ideea. Ma bucur ca te-ai prins. Intentionez sa fac cat mai multi pescari sa treaca de la telescopica de Obor, la pescuitul de crap adevarat! :)

Asadar rog, cat mai multi posesori de telescopica si "bomba" sa se echipeze cu scule conform regulamentului deja postat si sa se inscrie la acest concurs.

Vorbiti de parca voi nu ati pescuit asa la inceput... Eu am pescuit si acest concurs are ca scop deschiderea ochilor celor multi spre pescuitul adevarat de crap si C&R.

Celorlalti.... FIR INTINS NUMAI CU CAPTURI PESTE 8 KG!!!!!

:D
Imagine

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 21 Aug 2008 19:22

Dupa cum ati observat daca ati citit regulamentul concursului, s-a eliminat conditia ca participantii sa nu fi avut captura mai mare de 8 kg.

Asadar, singura conditie ramasa este aceea de a nu fi paqrticipat la vreun concurs de crap ca pescar. Cei care au fost runneri, pot participa fara probleme.

Va doresc tuturor fir intins!!!
Imagine

Închis