COPERTA ALP AUGUST 2008

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 10 Aug 2008 20:07

Sakal
drop dead man this subject ;-)

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 10 Aug 2008 20:19

Sakal scrie:
@Carprom
Bogdan nu a fost dat afara!!!!!!!!!! a plecat din motive personale (a crezut ca se inbogateste pe P.. A lui,sau pe al unchiului sau)!!!!!!!!!!!!(VRAJEALA IEFTINA ARUNCATA PT PAPAGALI)cine pune botu e gaina !!!!!!

@Bogdanel draga.
Tu chiar crezi ca daca te asociezi cu ''unchiul tau''s-au cu altii si te apuci sa faci nada si sa vinzi scule de pescuit (dupa ce taraboi ai facut) o sa i-ti mai mearga afacerea?(la urma urmei si tradatorii ocolesc tradatorii) :idea:
TE INSELI AMARNIC SI O SA VEZI CA '' UNCHIUL TAU'' DE FAPT NU O SA MAI FIE ''UNCHIUL TAU'' :!: :!:
DACA ERAI BAIAT DESTEPT SI CU SUFLET NU PLECAI SI NU PUNEAI BOTU LA VRAJEALA LUI ''UNCHIUL TAU''S-AU LA VRAJEALA LUI ''ALT UNCHI AL TAU'' :idea: :idea: :idea:
Asa ca lasa vrajelile astea ieftine si fara rost ca nimeni nu mai pune BOTU !!!!!!!!!!!!!!!(prea tarziu ti ai dat seama ca tre sa te scoti cumva)
Te rog sa nu mai scri nimic ca te infunzi mai tare in C.....T :idea:
FI DESTEPT !!!!!!!!
Hainele in depozitul din spate ;-)

ps
Si eu am fost tradat de copii mei de suflet pe care i-am crescut(cand au dat de un pic de bani au crezut ca lumea e a lor) ACUMA LUCREAZA CA MECANICI AUTO PE SALAR DE 150 E + BONURI DE MASA. :lol: :lol: :lol:
sti vorba aia? DACA TACEAI FILOZOF TE FACEAI, sau asa ceva.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UNA CALDA UNA RECE !
:lol:
@Sakal

O fi frumos sa postezi in numele lui Vladeanu??? :lol: :lol: :lol:

Sakal
member
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mai 2008 21:56
Localitate: Arad

Mesaj de Sakal » 10 Aug 2008 20:58

@Alex M
live me just a little!

300 in 3 ore :shock: :shock: :shock:
nu pot sa cred ce trecere are Vladeanu si Bogdanel.

@Bogdanel
nu mai fii copil sa crezi ca eu postez in numele lui Vladeanu!
eu doar vreau sa te fac sa recunosti si sa ne spui si noua(nu mie ca eu stiu de vreo o luna ca ai plecat de la Senzor,si dece ai plecat) adevarul si nu o mai arde cu ''motive personale''
Daca nu aveai gura mare, nu aveam treaba cu tine!dar tu ai inceput sa acuzi lumea ca ti-au furat pestele.
iti mai repet odata poate incelegi !!!! pt mine Vladeanu si echipa Senzor
vor ramane DUSMANII NR 1 IN CONCURSURILE DE PESCUIT LA CRAP!!
Asa ca punete frumos si incepe sa scrii in felul urmator.


DECLARATIE

Subsemnatul Dragan Bogdan,nascut la data de ..................in Bucuresti fiul lui.........................si....................................... domiciliat in ................ str...........................posesor al CI..............
declar urmatoarele.

Si acuma incepi sa scri ce ai facut,cu ce ai gresit,cand ai inceput sa gresesti, bla bla bla

ps
Dar te rog sa fi sincer

ps2
rog moderatorii sa il lase pe Bogdan sa aibe ultimul cuvant si dupa ce isi termina declaratia sa se inchida acest topic.
Multumesc anticipat si respectele mele fata de Bogdan care sper ca sa hotarat sa fie sincer.

SANATATE SI NUMAI BINE.

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 10 Aug 2008 21:07

@Cornel Rosioru

Nu stiu care este motivul plecarii lui Bogdan de la Senzor si nici nu ma intereseaza ,daca a fost dat afara sau a plecat singur are mai putina importanta pentru mine dar........ca de obicei o aburesti cu niste motive puerile privind interzicerea lui Bogdan de a mai participa la competitiile organizate de Senzor si APCR dand exemplu cazul Radu Badica de la calificarile de acum 2 ani cand fiind baut a provocat scandal si bataie la Hobaia . Eu am luat acea masura din postura de organizator de concursuri la Darvari fiindu-mi teama ca ar putea face acelasi lucru in timpul concursurilor urmatoare .Dupa ce am stat de vorba cu el si am fost asigurat ca nu va mai face ce a facut ,mi-a explicat si cum a fost intaratat de un alt membru al asociatiei din care facea parte in momentul acela ,eu stiind ca Adriano si Cotelici nu prea sunt agreati de acel membru provocator ,am inteles sa-i acord CIRCUMSTANTE ATENUANTE si sa-i ridic suspendarea .
REVENIND LA CAZUL BOGDAN IN COMPARATIE CU CAZUL BADICA ,VREAU DE LA TINE UN RASPUNS CLAR SI SINCER
VLADEANU A FOST BATUT DE BOGDAN DRAGAN ????????????
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

cornel rosioru
veteran
Mesaje: 678
Membru din: 10 Aug 2004 13:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornel rosioru » 10 Aug 2008 21:34

@ Victore
Nu. Ce a facut el e mai rau decit bataia.

Cit despre incidentul de care vorbeam nu a fost la calificari ci la cupa cupelor organizator APCR.
Nu a fost bataie ci Badica ia aruncat in apa pe Cotelici si Adriano.
Nu am inteles atitudinea ta la acel moment cind nu erai implicat cu nimic.
Eu am spus ca atunci s-a creat precedentul si atit.

Dar hai ca subiectul e altul, intre timp Badica Cotelici si cu tine ati format G6. Sa revenim la oile noastre.
Cornel Rosioru
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA.
www.crapmania.ro

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 10 Aug 2008 22:40

Acum m-am intors din concediu si ce am citit m-a scarbit profund.
Pot spune ca abia acum inteleg cum a ajuns OTV-ul sa fie postul preferat al prostimii din Romania.Altceva nu am de adaugat, ptr a nu da satisfactie celor care se bucura de necazul altora. Dar, un vechi proverb spune ca : "Niciodata sa nu musti mana care te-a hranit...."

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 21 Aug 2008 00:47

:shock: :shock: Am ajuns si eu din concediu si sunt la fel de scarbit si surprins ......Pacat

Drept urmare am sa merg la colega Capra partenerul meu de pescuit si membru al Echipei Caprele sa incepem a ne trosni pentru pozele cu crapi , mai stii... poate ajunge pe vreo coperta si ma supar.... sau invers :lol: :lol:
Powered by two rods

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
junior member
Mesaje: 94
Membru din: 07 Aug 2008 01:05
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Dragan » 21 Aug 2008 10:18

Tilea Gabriel scrie::shock: :shock: Am ajuns si eu din concediu si sunt la fel de scarbit si surprins ......Pacat

Drept urmare am sa merg la colega Capra partenerul meu de pescuit si membru al Echipei Caprele sa incepem a ne trosni pentru pozele cu crapi , mai stii... poate ajunge pe vreo coperta si ma supar.... sau invers :lol: :lol:
Vezi ca ai pierdut esentialul topicului...... ;-)

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 21 Aug 2008 10:30

@gabi
vezi ca au fost vre-o 7 pagini de topic :lol: eu zic sa stai deoparte ca nu e treaba noastra cine apare prin reviste si cu ce :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 25 Aug 2008 08:01

@ Florin
Le-am citit pe toate inainte de prima postare , intr-adevar nu e treaba noastra

@ Bogdan

te inseli , ma abtin ..... ;-)
Powered by two rods

Scrie răspuns