No Comment

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 26 Aug 2008 10:37

imi cer scuze dar abia acum am vazut acest topic

ii multumesc public lui carprom pentru perioada in care a ajutat acest forum in mod dezinteresat, in calitate de moderator
ma suprinde de la tine ca tu credeai ca mesajul tau o sa fie sters rapid, precum si atitudinea neprietenoasa cu " sa scrie aici cine taie si spanzura" eu credeam ca ti-era clar ca te respect ca om
din nefericire interesele tale comerciale nu mai erau compatibile cu calitatea de moderator pe crap.ro, si cand un mesaj cu reclama la produsele tale a fost sters de mihai ai ales sa reactionezi impulsiv si sa ne spalam rufele in public in loc sa astepti si sa comunicam

acest site are o politica stricta cu privire la reclama, este un site privat, si orice reclama trebuie agreeata
userii au voie sa aiba semnaturi cu ce doresc ei ( contrar a ceea ce s-a afirmat mai sus ), cand vorbim insa despre semnaturi care constituie reclama acest lucru trebuie agreeat cu administratorii
mihai a recationat impulsiv, carprom nu a comunicat cu mine si a ales alta cale, e o tara libera cum a spus vladut si fiecare e liber sa ia ce decizie doreste
nu uitati insa ca in ultima instanta aceasta discutie a aparut doar datorita faptului ce exista persoane direct interesate in a-si promova interesele comerciale pe acest site, lucru la care mihai a recationat in calitate de administrator
altfel nu am fi avut aceasta discutie
Ultima oară modificat 26 Aug 2008 11:49 de către danr, modificat de 2 ori în total.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 26 Aug 2008 11:31

si inca o chestie, _razvan_ esti cam vehement in a trage la raspundere, am citit mesajul tau ca stam ascunsi, ca te depaseste rabdarea, ca da de ce, parerea mea este ca te ia valul

e cam mult sa ma tragi pe mine la rapundere pe propriul meu site, al carui regulament IL CUNOSTI si este public
iti reamintesc ca acesta este un site privat care are regulile lui, tu ca simplu user ocupa-te de discutii despre pescuit si lasa-i pe altii cu problemele lor, daca nu-ti convine la revedere, nu trebuie sa-ti dau eu tie explicatii
nu te mai simti atata dator sa te bagi in problemele lui carprom doar pentru ca iti da cateva kile de mix pe gratis

valabil pentru toti userii la care li se suie democratia la cap, acesta este un site privat, are reguli clare, cui ii convine bine cui nu la revedere
rolul site-ului este ca oamenii sa poarte discutii constructive si sa schimbe informatii, reclama se plateste, se prezinta organizat si nu se accepta mesaje cu reclama mascata
culmea culmilor este tupeul unora care vor sa-si promoveze interesele comerciale si cand nu se poate devin vehementi

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 26 Aug 2008 12:21

@bone

Da, platesc ptr reclama. Mie personal ,m-i se pare corect sa platesc ptr asta ...Tie ? :roll:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 26 Aug 2008 13:01

Salut Dan. Cel mai bine pt toata lumea ar fi sa deschizi un topic cu "mercurialul" pentru reclama...si un IBAN sa viram banii, ce zici?
In felul acesta , se uita omu', vede cat se cere pt reclama, vireaza banutzii...si apare pe site-ul tau. Te rog sa te gandesti serios la asta pt ca, de exemplu eu, am tot interesul sa-mi apara produsele la tine pe site.
Astept un raspuns de la tine. Multumesc anticipat.

Bone
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 15 Iul 2008 09:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bone » 26 Aug 2008 17:56

@Vladut
Multumesc pentru raspuns. Sunt de acord cu plata pentru reclama insa am vazut multe persoane cu diverse siteuri in semnatura si am crezut ca se tolereaza acest lucru ... ce e drept, nu am citit regulile forumului pana acum.

Avatar utilizator
mirceas
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 29 Feb 2004 11:11
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de mirceas » 26 Aug 2008 20:23

:D
fir intins!!

www.carpfishing.ro

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 26 Aug 2008 22:24

e adevarat multi au semnaturi, multe sunt la site-uri comerciale, nu ma deranjeaza multe din ele, nu vreau bani
cine doreste semnatura la site comercial ma poate contacta pentru ok
daca nu, exista riscul sa se autosesizeze parchetul mihai
nu-mi place sa fiu luat cu japca, pe la spate :lol:

Scrie răspuns