ARENA

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 16 Feb 2009 21:48

Nu am facut altceva decat sa vand o carte pe care eu am cumparat-o . Pe ea am dat bani......e cumparata de mine. Ce draqu e asa de greu de inteles ? Si daca am multiplicat-o care-i problema?
Eu personal cand cumpar o carte de genul asta ma intereseaza in special informatia din ea. Ca e copertata , ca e printata color si indosariata , ca e e-book....ma intereseaza mai putin. Important e s-o am...si s-o citesc.

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 16 Feb 2009 21:54

Eu nu cred ca as mai comenta atat. Mi-e rusine si sa scriu in legatura cu aceasta problema... In anuntz nici nu se specifica cum ca ar fi o copie.....ce faza de 2 lei!! Cati ati luat tzeapa asta?! Cate carti au fost vandute in acest fel, stie cineva ?!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 16 Feb 2009 22:00

maiden scrie:Eu nu cred ca as mai comenta atat. Mi-e rusine si sa scriu in legatura cu aceasta problema... In anuntz nici nu se specifica cum ca ar fi o copie.....ce faza de 2 lei!! Cati ati luat tzeapa asta?! Cate carti au fost vandute in acest fel, stie cineva ?!
Bai baiatule......n-a luat nimeni nici o teapa.....din contra, cred ca mi-au multumit pentru ea. Iti raspund eu...am vandut 4 bucati si toata lumea care a cumparat-o a stiut ca aceasta carte e are 170 de pagini , e printata color si indosariata.
De unde intelegi tu ca a luat cineva teapa?

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 16 Feb 2009 22:03

si pe mine tot informatia ma intereseaza, cartea mi-a fost utila asa cum am luat-o de la tine si nu mi s-a parut un pret mare. dar o ai electronic..o puteai trimite pe mail asa cum de altfel fac eu acum...sa se informeze si altii. nu ai procedat corect ...e ca si cum as spune eu ca vand 1kg de betaina...se intelege ca am 1kg nu? nu de fapt eu sunt producator si fac comert cu ajutorul unui forum de informare...cu un anunt mascat.
ce ai facut tu se numeste bisnita ... recunoate ca ai gresit si gata..toti gresim!
APCR - SENIOR CRAP

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 16 Feb 2009 22:11

Ce e aia "bai baiatule" ?! Nu vrei sa ma amenintzi putin si pe mine?! Vezi-ti de treaba nene! Sper ca Dan sa te faca spectator macar cateva zile! Vad ca si pandeshti rubrica...cum scrie unu' cum incepi scandalu'...stai ascuns a ?! :lol: :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 16 Feb 2009 22:17

zakunin scrie: ce ai facut tu se numeste bisnita ...
Asta daca vrei sa fi un domn! ;-) Pentru ca ce a comis stimabilul,e furt intelectual,deci...infractiune.Chiar ma mir ca mai are tupeul sa sustina sus si tare ca e fata mare! :evil:

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 16 Feb 2009 22:23

maiden scrie:Ce e aia "bai baiatule" ?! Nu vrei sa ma amenintzi putin si pe mine?! Vezi-ti de treaba nene! Sper ca Dan sa te faca spectator macar cateva zile! Vad ca si pandeshti rubrica...cum scrie unu' cum incepi scandalu'...stai ascuns a ?! :lol: :lol:
Rolul moderatorului din punctul meu de vedere este de modera discutiile si nu de " a pune paie pe foc " asa cum ai facut tu. Ar fi fost normal sa recomanzi o aplanare e discutiei.....nu sa ma acuzi tu pe mine ca as fi dat tzeapa.
Pana si postarea asta ultima a ta......nu are caracter "moderat"......ba din contra.

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 16 Feb 2009 22:26

Sigur, eu n-am pareri, trebuia sa tac si sa te laud....vai ce fapta buna ai facut!
Mi se pare tzeapa pe fatza. In anuntz ai poza cu cartea originala, ca si cum ar fi luata din librarie! Nu cred ca mai are rost sa explic, au zis tot baietii...... Din nou mi-e mie jena! Nu te salut!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 16 Feb 2009 22:37

maiden scrie:Sigur, eu n-am pareri, trebuia sa tac si sa te laud....vai ce fapta buna ai facut!
Mi se pare tzeapa pe fatza. In anuntz ai poza cu cartea originala, ca si cum ar fi luata din librarie! Nu cred ca mai are rost sa explic, au zis tot baietii...... Din nou mi-e mie jena! Nu te salut!
Nu exista carte originala.....mai intereseaza-te. Exista doar e-book. Asa e postata pe toate site-urile de afara......asa o vand ei . Am dat un link...catre ea. Iti mai repet odata ce am spus si mai sus :

Toata lumea care a cumparat-o a stiut ca aceasta carte e are 170 de pagini , e printata color si indosariata.
De unde intelegi tu ca a luat cineva teapa? Toti care au cumparat-o......au stiut pe ce dau banii.Chiar ti-e greu sa intelegi?

serbtudor
junior member
Mesaje: 71
Membru din: 14 Dec 2008 14:52

Mesaj de serbtudor » 16 Feb 2009 22:53

se pare ca nu toti stiau...altfel nu mai existau discutiile astea...parca dvs erat aparatorul moralitatii si condamnatii avp :P :mrgreen: :mrgreen:
clasic.... :mrgreen: :mrgreen:

Scrie răspuns