Manele pe balta

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Re: Manele pe balta

Mesaj de ghitighiusan » 08 Ian 2009 22:29

PlopEugen scrie:Cati pescari nu sunt deranjati de cei care pun manele pe balta? :evil: Liniste, frumos, si deodata se aude un idiot de pe malu celalalt.

Si daca auzeai altfel de muzica data la maxim,nu era nicio problema ?
Daca gandesti asa,esti in...plop!!! :D :D

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 09 Ian 2009 14:30

Pai nea Ghiti, shtii ca altfel de muzica nu se poate auzi .... Eu cel putin n-am auzit, pt ca problema vine doar din partea unora cu ceva lipsa...sau care au acel ceva in cantitatzi infime ...
Nu spun ca toti cei care asculta manele sunt asa, din contra...spun doar ca o mare parte sunt varza, si de-aci problema..... Io nu zic sa n-ascultzi, asculta frate, pana cazi zos, da' asculta numa tu !

Un om cat de cat educat, cu cei 7 ani de-acasa, nu deranjeaza pe altzii, care vin in natura sa se relaxeze, sa se linishteasca...sau ma rog...ce-or vrea ei sa faca. Omu' ala de aia pleaca de acasa, pentru ca vrea linishte, ii place natura, merge la pescuit, drumetie, un gratar..... si nu iese ca sa asculte galagia facuta de-un inconshtient, lipsit de orice farama de bun simtz !!

Eh...cum nu vii tu Ţepeş Doamne.... :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Quickiller
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 28 Dec 2008 20:04
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Quickiller » 09 Ian 2009 17:27

Orice fel de muzica m-ar deranja... ideea e ca cei care pun manele au cam 3 neuroni in cap si nu intzeleg ca p mine nu ma intereseaza ca le mor dusmanii si ca ei sunt mari barosani( cam astea sunt textele manelelor)!! :x :x

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 09 Ian 2009 17:43

PlopEugen scrie:Orice fel de muzica m-ar deranja... ideea e ca cei care pun manele au cam 3 neuroni in cap si nu intzeleg ca p mine nu ma intereseaza ca le mor dusmanii si ca ei sunt mari barosani( cam astea sunt textele manelelor)!! :x :x
Frate fratiorul meu sa moara jan eu sunt cel mai zmeu daca te mai iei de neronii mei ii chem pe toti fratii mei zmei si te fac mai intai la buzunare te inec si tot tu faci parnaie ....chica laka ciki cha chica laka ciki cha

eu sunt mare barosan ascult manele pe malu baltii la volan
bai ecologistule ... nu vrei sa imi fi dusman

si binecunoscutul refren .....chica laka ciki cha chica laka ciki cha :lol: :lol: :lol: :lol:


Am citat din fratia manelelor :lol:
APCR - SENIOR CRAP

Quickiller
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 28 Dec 2008 20:04
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Quickiller » 09 Ian 2009 19:42

Mai ales la volan si... aaa, era sa uit cu geamurile coborate la maxim :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 10 Ian 2009 14:14

zakunin scrie: Frate fratiorul meu sa moara jan eu sunt cel mai zmeu daca te mai iei de neronii mei ii chem pe toti fratii mei zmei si te fac mai intai la buzunare te inec si tot tu faci parnaie ....chica laka ciki cha chica laka ciki cha

eu sunt mare barosan ascult manele pe malu baltii la volan
bai ecologistule ... nu vrei sa imi fi dusman

si binecunoscutul refren .....chica laka ciki cha chica laka ciki cha :lol: :lol: :lol: :lol:


Am citat din fratia manelelor :lol:
Buna ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Da lasa citatele si cant-o toata ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 10 Ian 2009 15:54

ghitighiusan scrie:
zakunin scrie: Frate fratiorul meu sa moara jan eu sunt cel mai zmeu daca te mai iei de neronii mei ii chem pe toti fratii mei zmei si te fac mai intai la buzunare te inec si tot tu faci parnaie ....chica laka ciki cha chica laka ciki cha

eu sunt mare barosan ascult manele pe malu baltii la volan
bai ecologistule ... nu vrei sa imi fi dusman

si binecunoscutul refren .....chica laka ciki cha chica laka ciki cha :lol: :lol: :lol: :lol:


Am citat din fratia manelelor :lol:


Buna ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Da lasa citatele si cant-o toata ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pai si tu ce mai faci? eu bag refrenu ... mai departe ai "dez-onoarea"...baga :lol: :lol:
APCR - SENIOR CRAP

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 10 Ian 2009 17:12

Io zic sa ne facem o trupa si sa terorizam baltile.Aduc 1-2 sa cante si tu bagi numa' refrenu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.S. : Sa vezi ce trupe de rocky,hip-hopy si housey apar dupaia... :mrgreen:

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Mesaj de ochirosii » 10 Ian 2009 17:17

ghitighiusan scrie:Io zic sa ne facem o trupa si sa terorizam baltile.Aduc 1-2 sa cante si tu bagi numa' refrenu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.S. : Sa vezi ce trupe rock si house apar dupaia... :mrgreen:
aha,deci facem o ciorba de manele,hardrock,house si va iesi ceva de genul househardmanea ''cea mai tare manea e mea'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 10 Ian 2009 17:21

:lol:
APCR - SENIOR CRAP

Scrie răspuns