Dreptul la replica

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 23 Ian 2009 09:11

@ Gabi
Nu comentez postarile sterse . E posibil sa nu fi fost la subiect sau sa fi sarit calul :oops: . Noreply m-a anuntat de primirea a doua MP : 14.12.08 ora 1:34 pm si 15.12.08 ora 10:08 pm . Din moment ce exista optiunea de mesaj privat , e frustrant sa poata fi sters si sa nu-l poti citi . Indiferent ce , sau cum se exprima expeditorul. Asta a fost supararea mea si din cauza asta nu am postat de o luna de zile. Dar a trecut supararea si daca se poate face ceva sa nu mai poata fi sterse ar fi mai mult decat OK. Nu suntem SRI ;-)
@ maiden
:lol: :lol: :lol: Se zice omul la bautura zice adevarul . Daca stii sa-l provoci aflii mai multe decat ar vrea el sa spuna. A fost urat din partea lui dar...a fost si nu cred ca merita atata atentie.

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 23 Ian 2009 10:29

Psiholog mic ce eshti !! :lol: :lol: :lol:

In legatura cu postarile, mesajele private si cu telefonul...mi-e teana ca le amesteci, si mi-e si mai teama ca n-au avut legatura unele cu altele, sunt chestii distincte, care ti s-au intamplat din varii motive. Deci subiect inchis, nu?!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 23 Ian 2009 11:12

OK !

Închis