Flash-Baits "Omenia si Prostia se plateste"

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 05 Feb 2009 10:48

@Bruno
Nu am vrut DECAT sa-mi recuperez banii pe accesoriile pe care ti le-am trimis.
Facem in felul urmator: tu imi faci plata la cele 15 accesorii si imi returnezi restul si eu ori iti returnez coletul ori trimite pe Eugen la mine sa-l ridice si sa-ti vanda el mai departe produsele.
Esti de acord? Daca nu, o sa incerc sa vand ( ???? ) ce mi-ai trimis, ne socotim si iti fac plata pana la ultimul eurocent asa cum am facut si pana acum.

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Re: .

Mesaj de carprom » 05 Feb 2009 11:01

mosharu' scrie:@Bruno
Nu am vrut DECAT sa-mi recuperez banii pe accesoriile pe care ti le-am trimis.
Facem in felul urmator: tu imi faci plata la cele 15 accesorii si imi returnezi restul si eu ori iti returnez coletul ori trimite pe Eugen la mine sa-l ridice si sa-ti vanda el mai departe produsele.
Esti de acord? Daca nu, o sa incerc sa vand ( ???? ) ce mi-ai trimis, ne socotim si iti fac plata pana la ultimul eurocent asa cum am facut si pana acum.
Pai si de ce nu ne-am putut intelege de la inceput asa ? Eu am incercat sa vorbesc omeneste cu tine si prin e-mail si prin mess, dar dreaq parca ai fost bagat la 380.
Ok, ma duc imediat sa numar cite mai sunt aici, mai imi opresc eu citeva ( eu sunt corect si recunosc ca sunt bune) si restul ti le voi trimite...dar cu urmatorul colet de Bucuresti

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 05 Feb 2009 11:09

:mrgreen: vedeti ca se poate ?!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: .

Mesaj de mosharu » 05 Feb 2009 11:16

carprom scrie:
mosharu' scrie:@Bruno
Nu am vrut DECAT sa-mi recuperez banii pe accesoriile pe care ti le-am trimis.
Facem in felul urmator: tu imi faci plata la cele 15 accesorii si imi returnezi restul si eu ori iti returnez coletul ori trimite pe Eugen la mine sa-l ridice si sa-ti vanda el mai departe produsele.
Esti de acord? Daca nu, o sa incerc sa vand ( ???? ) ce mi-ai trimis, ne socotim si iti fac plata pana la ultimul eurocent asa cum am facut si pana acum.
Pai si de ce nu ne-am putut intelege de la inceput asa ? Eu am incercat sa vorbesc omeneste cu tine si prin e-mail si prin mess, dar dreaq parca ai fost bagat la 380.
Ok, ma duc imediat sa numar cite mai sunt aici, mai imi opresc eu citeva ( eu sunt corect si recunosc ca sunt bune) si restul ti le voi trimite...dar cu urmatorul colet de Bucuresti


bai betiv mic si diliu ce esti.. .TU ai inceput circul asta nu eu :lol: :lol:
hai drac sa bem :bere: si ne impacam.
stf de neamt diliu ce esti :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Feb 2009 11:33

Am inceput...da pacat ca sa ajuns la asa ceva, dar viata merge inainte.
Eu nu mai am acuma ce comenta, astept sa vedem cum ne socotim, si asta a fost intre Flash-Baits si Crap-One.
Catapultele le voi pastra, si asta doar din motivul ca scie pe ele seitul tau, poate cinda cineva le va folosii, si te contacteaza ptr distibuite.
Socoteste restul si am incheiat bilciul

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 05 Feb 2009 11:36

carprom scrie:Am inceput...da pacat ca sa ajuns la asa ceva, dar viata merge inainte.
Eu nu mai am acuma ce comenta, astept sa vedem cum ne socotim, si asta a fost intre Flash-Baits si Crap-One.
Catapultele le voi pastra, si asta doar din motivul ca scie pe ele seitul tau, poate cinda cineva le va folosii, si te contacteaza ptr distibuite.
Socoteste restul si am incheiat bilciul
@Bruno, tu ai inceput......si mie imi pare rau ca sa ajuns aici.
Ramane sa ne socotim intre noi la bani.....
sa traiesti :bere:

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Mesaj de ochirosii » 05 Feb 2009 11:49

o singura chestie va rog , nu ma implicati in afacerea asta ,nu eu sant Radu Baciu (moshare) :!:



afaceri placute :!:

sandu p
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 08 Mar 2006 23:17

Mesaj de sandu p » 05 Feb 2009 16:18

nici eu... :lol:
carp is not crap

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Mesaj de ochirosii » 05 Feb 2009 23:53


Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 05 Feb 2009 23:59

@ Mosharu & Carprom

SILENCEEEEEE!!! I'LL KIIIIIIL YOOOUUUU !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Închis